Jump to content

Noviteti


Divlji Tigar

Recommended Posts

Pa tako nesto, pomene se 25 bendova na 2-3 posta i tako se vrti u krug, do sledece strane se vec zaboravi neki spomenuti bend...o kome se vrati prica za 5-6 strana... Samim tim i preglednost je smanjena, po lakshe je da searchujes po forumu za jednom temom nego temom za jednim post-om

 

Inace, iskocio novi H.O.D..... dosadan malo x

 

 

edit: kul, cim sam zakukako naisla ljudski pesma :)

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

мора Хоспитал да се овери.

 

е, баш због таквих ствари сам ја својевремено био за увођење подфорума на Трешу. подфорум назвати исто као ову тему, и за сваки бенд отварати нови топик.

Share this post


Link to post
Share on other sites

тачно. само што су ту тему сви схватили као тему за предлоге бендова. треба из ње извући пар постова у којима има линкова за неке мање познате бендове, и бацити их на ову тему.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova Thrash soba je apsolutni prvak foruma po broju nepotrebnih opstih tema. Mislim daj, teme o italijanskoj sceni, o juznoamerickoj... cemu? Pogledajte kako je rasporedjen black podforum: tema o novitetima, tema o manje poznatim bendovima koje ljudi otkriju i opsta tema o black metalu. I kraj. Svima dovoljno, svi srecni i zadovoljni. Nema vise nista vazno, pinovano, sta ti ja znam. Nema posebnih tema o norveskoj sceni, niti o svedskoj, niti o juznoamerickoj (tj bilo je ponecega ali sve je to kratkog veka i niko tamo ne postuje vec eonima). Ubijate rad ostalih tema ovakvim stvarima, + sto je ogromna verovatnoca da cete jedan isti bend pomenuti na vise mesta jer vam se teme, da izvinete, preklapaju. Bolje imati temu o bendu pa neka ima i tri posta nego da moram da ga jurim po svim opstim temama da vidim da li je neko nesto vec negde napisao.

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo dva predloga sa one stare teme.

evo ja da predlozim Cyclone-brutal destruction

<a href="http://rapidshare.com/files/118653009/1986_Brutal_Destruction.rar.html" target="_blank">brutal destruction</a>

 

 

bend iz Belgije ,imaju 3 albuma

 

sviraju thrash

 

 

 

 

VINDICATOR [south Amherst, Ohio]

 

(мрзи ме да куцам, па ћу само прекопирати)

 

<!--quoteo--><div class='quotetop'>QUOTE </div><div class='quotemain'><!--quotec-->After the demise of the thrash/progressive band Violent Night, Vic Stown and his brother Jesse formed Vindicator with ex-black metal singer Khaine (Black Trinity), real name Marshall Law. Wayne Holocaust, also an ex-guitarist of Violent Night joined the band for some time, but dropped out shortly before the band’s popularity began to rise.

 

As a trio, Vindicator toured and almost landed a record deal, but Marshall Law left, and Vic disbanded Vindicator. Unhappy with doing so, Vic announced via Myspace, that the band would soon regroup in 2007. In 2008, Marshall Law rejoined. Jesse Stown rejoined as well, as once again a failed attempt to reform past band Violent Night fell flat.<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

 

плус да додам да имају један албум, издат прошле године. албум се зове "There Will be Blood". поред тога, имају још пар демо снимака и један сплит.

 

ево линкова, па ко воли, нек' изволи.

 

"http://www.myspace.com/savindicator

 

http://www.metal-archives.com/band.php?id=53747

и наравно, линк за албум:

 

http://rapidshare.com/files/144976730/VindiTheWiBeBlo.rar

Edited by Divlji Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

OSS! (Italija)

http://www.myspace.com/osshardcore

 

King Of Thrashers EP (2008)

 

http://www.mediafire.com/file/z4lzznonmyt/oss

 

Zvuk ovih zabara vuce najvise na D.R.I. mislim da ljubitelji istog ne bi trebali da propuste koncert ovog mladog benda koji nastupa 18.10 u Batleru. (upad 200 kinti)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova Thrash soba je apsolutni prvak foruma po broju nepotrebnih opstih tema. Mislim daj, teme o italijanskoj sceni, o juznoamerickoj... cemu? Pogledajte kako je rasporedjen black podforum: tema o novitetima, tema o manje poznatim bendovima koje ljudi otkriju i opsta tema o black metalu. I kraj. Svima dovoljno, svi srecni i zadovoljni. Nema vise nista vazno, pinovano, sta ti ja znam. Nema posebnih tema o norveskoj sceni, niti o svedskoj, niti o juznoamerickoj (tj bilo je ponecega ali sve je to kratkog veka i niko tamo ne postuje vec eonima). Ubijate rad ostalih tema ovakvim stvarima, + sto je ogromna verovatnoca da cete jedan isti bend pomenuti na vise mesta jer vam se teme, da izvinete, preklapaju. Bolje imati temu o bendu pa neka ima i tri posta nego da moram da ga jurim po svim opstim temama da vidim da li je neko nesto vec negde napisao.

 

Slazem se u potpunosti. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo moji noviji favoriti:

 

Skin Slicer (Can) - fantastican old school thrash metal. bend se nazalost raspao ali vokal ce navodno da nastavi sa radom pod drugim imenom..

 

Skin Slicer - Metal Archives

 

Skin Slicer @ Myspace

 

Zsarnok (Hun) - old school thrash u stilu nemaca iz 80ih.. (tekstovi su na madjarskom..)

 

Zsarnok - Metal Archives

 

Zsarnok @ Myspace

 

Children Of Technology (Ita) - Sjajan thrash metal/crust punk. jedna od tematika je mad max saga :lol: za bubnjevima je cura...

 

Cildren Of Technology - Metal Archives

 

Children Of Technology @ Myspace

 

Children of Technology - No Fuel, No Hope!!! (youtube)

Edited by Divlji Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

U jednoj recenici crust,punk i sjajno?Ne ide,nikako.

 

веруј ми на реч, стварно је одличан бенд. немају толико краста, и највише вуку на неки олд скул треш. на моменте подсећају помало на Токсик Холокауст.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...