Jump to content

2009.11.27. *SKC, Beograd* W.A.S.P.


Elderane

Recommended Posts

Konacno! Po drugi put, neprikosnoveni Blackie Lawless i ekipa ponovo u Srbiji. Realno, ne znam kad sam se vise obradovao nekom koncertu. Ovdje nemam sta da lamprdam o karijeri WASP-a, to ide za zvanicno obavjestenje, a koga ovo zanima, mislim da mu naslov teme sve kaze.

Datum je 10. Novembar, vrata se otvaraju u 19:30, W.A.S.P pocinje u 20:30, bez kasnjenja.

Cijenu karata jos ne znam, ali bice to ili 1900 ili 2000 dinara, ne predstavlja vam neku razliku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! prvi je bio kratak, ali meni ostao u srcu.

uh bre, jeste mi krivo sto se niko ne seti da ih dovede za crimson idol turneju ali vazno je da dolaze sad. nadam se da ce biti duze nego prvi put i raznovrsnije. Uh jbt. :haha: :haha:

Edited by :matija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tooooooo :rockdevil: :rockdevil:

 

Bice kratko, bice sranje album sada, ali ne interesuje me, WASP uvek! :rockdevil:

 

 

Ako ovo otkazete dabogda vam se ruke osusile i mesec dana sporo otpadale i rakuni utrobu pojeli.

 

Mislim da ovaj put ne trebas da brines sa nase strane. Inace, definitivno, karte ce neko vrijeme, a najvjerovatnije samo do prvog oktobra biti 1900. Nakon toga 2000. Nije neka razlika, ali ja bih ustedio za pivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ovaj put ne trebas da brines sa nase strane. Inace, definitivno, karte ce neko vrijeme, a najvjerovatnije samo do prvog oktobra biti 1900. Nakon toga 2000. Nije neka razlika, ali ja bih ustedio za pivo.

 

Uzima se karta sledece nedelje, odma' nakon Artiljerije.

 

Ipakse ne radujem toliko ovom koncertu koliko sam mislio, jbt tacno znamsta i kako i koliko sviraju. Jedino ako iznenade, to bi bilo super kul.Aj necu da hejtujem vise :haha:

 

Mogu meni i tebi da budu dosadne liste, al' realno kol'ko si ti to puta chuo live :] Mozda vise, ja samo jednom, te mi nece predstavljati problem da pojedine opet chujem, a nadam se da ce u odnosu na prosli biti barem nekih izmena po pitanju starih stvari...evo letos je pao "Hellion" na jednoj svirci, to bi bilo prelepo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu meni i tebi da budu dosadne liste, al' realno kol'ko si ti to puta chuo live :] Mozda vise, ja samo jednom, te mi nece predstavljati problem da pojedine opet chujem, a nadam se da ce u odnosu na prosli biti barem nekih izmena po pitanju starih stvari...evo letos je pao "Hellion" na jednoj svirci, to bi bilo prelepo.

 

U pravu si. I ja sam ih jednom cuo, ali ponovo kao sto si rekao voleo bih kad bi ubacili neke starije hitove i promenili malo. Pa makar izbacili i wanna be somebody, sto se nikad nece desiti, a ubacili restless gypsy ili nesto slicno. Ma voleo bih i nesto tipa black forever, goodbye america, killahead, take the addiction, cocaine cowboys. Da ne pominjem ut i dftw. :haha: Tako da ima sta da se svira, nije da nema i ne bi mu skodilo da prosiri listu. Ali kao sto rekoh prestajem da hejtujem. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apsolutno se u rec(pesmu) slazemo, ja tako kukam vec godinama, no evo sad vidim da dolaze, tako da cu smanjim kukanje i samo da se nadam, pa sta bude :]

 

 

Realno, ja bi mogao da ih gledam 2 puta godisnje, sve da nista ne sviraju. Mogao bih da odgledam i cijelu K.F.D. setlistu :)

 

Ma kol'ko svi ne voleli taj KFD, meni to ostaje jedan od omiljenih WASP radova, cenim da je "The Horror" jedna od najboljih live stvari, al' kita kada to bilo samo '97e i nikad vise....sas sve svinjsku glavu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja Vosp prvi put propustih, te stoga sam srecan ko malo dete shto cu taj propust konachno nadoknaditi! Inache, kako mi se chini Pol Dijano ce se ovog puta preskochiti, jbg nema se kinte za sve...

 

Isto. Btw, kakav Di Ano, budjavi tezgaros, ko ga jebe... BLEKI! :rockdevil: tu sam kako znam i umem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...