Jump to content

2009.11.27. *SKC, Beograd* W.A.S.P.


Elderane

Recommended Posts

Mogao bih da odgledam i cijelu K.F.D. setlistu :)
Ma kol'ko svi ne voleli taj KFD, meni to ostaje jedan od omiljenih WASP radova...

Gde ste bas taj album nasli da hvalite,ccc :)

Jedan od najslabijih (mozda i najlosiji) album u njihovoj karijeri.

Skroz odudara od standardnih WASP abluma...

 

 

...ali gledao sam ih vec jednom,bezveze mi je da se cimam ...

Ma dodji bre,bole te k... :haha:

Evo,ako odem na ovaj koncert meni ce to biti 4. put da ih gledam :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U vezi WASP-a, pravi beskompromisni heavy metal, 100% pure, bez uticaja ovoga ili onoga, znači bez podilaženja ikome, osim onima koji tapiraju kosu, nose helanke i redenike, ako ih ima još živih. Tako sam ja uvek gledao na WASP.

Ja sam razovarao sa ekipom, novwmbar je još daleko, ali, uglavnom dolazimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

offtopic, ali ajde:

 

@LazaGNR

 

ja volim KFD zato sto su imali muda da naprave nesto drugacije. i uspelo im je. jeste da se Bleki lozio na NIN tad, ali dobar je album. The Horror i Kill Your Pretty Face su vrh.

 

posle Double Live Assassins, WASP albumi su prestali da imaju smisla. sve reciklaza reciklaze, cuto po hiljaditi put, isti akordi, promene, tekstovi manje vise isti.

 

Dying For The World je malo odskocio, ali opet, nista novo za WASP.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cekam da puste u biletu, jer ovi sto rade u skc-u uglavnom nemaju veze sa rock/metal muzikom, kao ni engleskim jezikom, pa bih verovatno trebao da im spelujem W.A.S.P. da bi oni ukapirali za koji bend mi treba karta. Svaki put kad odem tamo moram nesto dodatno da objasnjavam, tako da ovaj put cekam bilet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali ja sam im danas ostavio karte oko 12:00h. Slobodno idi, tamo su 100%.

Verovatno smo se mimoisli. Ja sam bila tamo tipa u 5 do 12, da sam koji minut kasnije dosla kupila bih je juce xD

Al dobro nema veze uzeh danas :DDD Kako se zena raskezila kad sam dosla, nisam joj ni rekla sta mi treba odmah je pitala koliko karata :DDD

Share this post


Link to post
Share on other sites

offtopic, ali ajde:

 

@LazaGNR

 

ja volim KFD zato sto su imali muda da naprave nesto drugacije. i uspelo im je. jeste da se Bleki lozio na NIN tad, ali dobar je album. The Horror i Kill Your Pretty Face su vrh.

 

Da,napravili su nesto drugacije,ali to nije bilo ono standardni WASP.

 

 

Ako im je taj neki njihov prepoznatljiv zvuk vec doneo toliku popularnost onda bolje da se drze toga i po stoti put nego da eksperimentisu sa nekim drugim pravcima.

 

Ne znam kako je komercijalno prosao Kill Fuck Die,ali sumnjam da je dostigao neke druge WASP albume.Moguce i da se i sam Blacki pokaj'o sto je uradio taj album,jer da se nije pokajao verovatno bi nastavio u tom fazonu...a vidimo da nije :bigblue :

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, nije za poređenje, ali isti kurac napravi i Kreator sa Endoramom...meni odgovaraju i jedan i drugi album.

Jel' izašla neka sveža set lista. Jedino što nađem je iz Jula i posle toga ništa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...