Jump to content

2009.11.27. *SKC, Beograd* W.A.S.P.


Elderane

Recommended Posts

Koncert je potvrdjen i desice se, tako da zaista nema potrebe za tolikim skepticizmom.

 

Pored Beograda, nisu objavljeni ni odredjeni datumi iz Poljske, Ceske, Madjarske itd.

 

Ukoliko i dalje imate problema sa verovanjem u ove cinjenice, obratite paznju da su karte za ove datume takodje u prodaji...

Evo i link za Budimpestu, mrzi me da kopam za ostale...

 

http://www.eventim.hu/portal/en/music/hard_heavy/wasp/164133/performance.html

 

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert je potvrdjen i desice se, tako da zaista nema potrebe za tolikim skepticizmom.

 

Pored Beograda, nisu objavljeni ni odredjeni datumi iz Poljske, Ceske, Madjarske itd.

 

Ukoliko i dalje imate problema sa verovanjem u ove cinjenice, obratite paznju da su karte za ove datume takodje u prodaji...

Evo i link za Budimpestu, mrzi me da kopam za ostale...

 

http://www.eventim.hu/portal/en/music/hard_heavy/wasp/164133/performance.html

 

pozdrav

 

ONov 9 2009 8:00P Studio CLub Cracow POLAND

Nov 11 2009 8:00P Retro Music Hall Prague CZECH REPUBLIC

Nov 14 2009 8:00P Diesel Budapest HUNGARY

 

Ovo je preuzeto sa njihove myspace strane, imas jos neki neodredjen i neobjavljen datum da nam kazes, da nas ohrabris?

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci, sve sto vi ovdje pricate, ja vas apsolutno razumijem, i zaista mi nije jasno sto ne stave vise datum na sajt i myspace. Ocigledno da su i vise nego neazurni. Za cijenu karte nemam komentar. Kad su bili prije 2 godine, karta je kostala 2000, sto je bilo 25 evra. Sad, kad je opet 2000, ili 21 evro, sad kao ne valja. To je WASP, i mora toliko kostati karta. Zao mi je zbog toga, i ja bih volio da je 500 dinara, ali to nije izvodljivo ni na jedan nacin. Ko skupi, doci ce na koncert, ko ne skupi, sacekace drugu priliku.

 

Cene karata u okruzenju: Bugarska u pretprodaji 1400 posle toga 1640 u dinarima, Madjarska 1750 din., Rumunija 1850 din.

 

Mozda ljudi ovde imaju vece troskove, skuplja im je hrana, smestaj pa mora malo da se podigne cena. Da je jeftinije i da ljudi nisu skepticni prema organizatorima zbog mnogo otkazanih koncerata drugacije bi bilo, kupovale bi se karte unapred ali ovako koga posle da juris za pare?

 

Karata ionako uvek ima, dodjes sat vremena pred svirku, kupis kartu i miran si.

Mada nije iskljuceno da se i ovo otkaze u posledjni cas.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cene karata u okruzenju: Bugarska u pretprodaji 1400 posle toga 1640 u dinarima, Madjarska 1750 din., Rumunija 1850 din.

 

Mozda ljudi ovde imaju vece troskove, skuplja im je hrana, smestaj pa mora malo da se podigne cena. Da je jeftinije i da ljudi nisu skepticni prema organizatorima zbog mnogo otkazanih koncerata drugacije bi bilo, kupovale bi se karte unapred ali ovako koga posle da juris za pare?

 

Karata ionako uvek ima, dodjes sat vremena pred svirku, kupis kartu i miran si.

Mada nije iskljuceno da se i ovo otkaze u posledjni cas.

 

I? Kod nas je 2000. Bila 1900. Po nasim ocekivanjima, i to je malo. Hoces sad da vadimo sve zemlje u kojim uopste nastupaju, kao da to nesto znaci?

Kao da vise ptice na grani ne znaju da je lakse organizovati koncert u Njemackoj barem milion puta, nego ovdje, nemas frke sa prostorom, sa granicom, ne gatas hoce li bend uopste proci, hoce li se bar 200 ljudi smilovati da mozda dodje, nema se para, siromasni smo kao narod, mediji nas ignorisu, a mi kao organizatori ne mozemo da racunamo ni na 50% ljudi koji vole metal muziku... Da li su za to krive koncertne organizacije? Reci mi, da li je bolje da PONEKAD platimo nekih 200 dinara vise od Madjara, ali da makar gledamo koncert u svojoj zemlji. Meni je bolje. I drago mi je sto prodaja za WASP ide dovoljno dobro da potvrdi moje rijeci. I ponavljam, prosli put karta je bila 25 evra, sad je 21 evro. Ne mozemo manje, izvini, ali tako je.

Ja se ne slazem da je to sve nesto preultra skupo, a ako nekome jeste, bice prilike i za njega. Ne moze se drugacije.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi mnogo kenjamo za te cene karata.

Secam se kad je trebao da bude Castle gomila ljudi mi se zalila,kao skupo im bilo.Svasta.

Evo sad za Kanibale su se neki zalili.Dobili 4 benda(2 koja su veoma cenjena i dosta popularna u okvirima svog zanra i 2 solidna)za 2000 i mnogo im.Pa ima krs tribjuta koji kostaju po 200-300 dinara a njima mnogo 500 dinara za jedan dobar bend da daju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Znaci, sve sto vi ovdje pricate, ja vas apsolutno razumijem, i zaista mi nije jasno sto ne stave vise datum na sajt i myspace. Ocigledno da su i vise nego neazurni. Za cijenu karte nemam komentar. Kad su bili prije 2 godine, karta je kostala 2000, sto je bilo 25 evra. Sad, kad je opet 2000, ili 21 evro, sad kao ne valja. To je WASP, i mora toliko kostati karta. Zao mi je zbog toga, i ja bih volio da je 500 dinara, ali to nije izvodljivo ni na jedan nacin. Ko skupi, doci ce na koncert, ko ne skupi, sacekace drugu priliku.

 

 

Prvo,mora samo da se umre, a WASP,ko mu jebem mater,to što on nema za drogu pa boksuje cenu karte,to je njegov problem.

 

a sad sine,da pita tebe nešto ćika Peca,normalan li si ti?da li pratiš šta pišeš?

TI,kao organizator pišeš: zaista mi nije jasno sto ne stave vise datum na sajt i myspace

Alo!ti koji treba da ih dovedeš to pišeš,sediš skrštenih ruku i sanjariš, ''zaista mi nije jasno sto ne stave vise datum na sajt i myspace''...umesto da ih nazoveš,mejluješ, i pitaš o ćemu se radi...ali ne,lakše ti je da kažeš da MORA da se da toliko para za kartu i to je to.posle,koncert će biti otkazan,ti ćeš po obićaju reći, ''jebi ga ljudi,stvarno za ovo nema publike kod nas'' i kraj priće.

 

ili se bre bavite tim poslom profesionalno,ili završavajte te vaše megatrendove i govna i pustite ljude da bacaju pare na klopu,gudru i alkohol,a i pićke normalno.nego da ih poprckavate ovako,s vrućeg u hladno,skoro svaki put.

  • Upvote 6
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kao da je bitno dal ce da nas ture na sajt/myspace ili nece, kad mogu da otkazu konc i pored toga. Bitno je da svako kome se ide na WASP uzme kartu koji dan ranije, tako da organizator ne bude u dilemi da otkaze konc zbog slabog interesovanja. A Bleki ne verujem da ce da ispali cisto iz nekog hira. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Jebo WASP, dođite u NS da upoznate mene i moju ženu.Posle je jebem na vaše oći.Ko plati 300dinara,i dahtaće ako treba.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kao da je bitno dal ce da nas ture na sajt/myspace ili nece, kad mogu da otkazu konc i pored toga. Bitno je da svako kome se ide na WASP uzme kartu koji dan ranije, tako da organizator ne bude u dilemi da otkaze konc zbog slabog interesovanja. A Bleki ne verujem da ce da ispali cisto iz nekog hira. :haha:

 

Bitno je. Ako ne pise na zvanicnom sajtu, a jedini ko tvrdi da ce svirke sigurno biti je promoter, to vec svakog iole racionalnog coveka dovodi u nedoumice.

Ako pise na sajtu, obe strane tvrde da je dogovor postignut.

Ako jos dodamo "megalomanske poduhvate" (citaj: "LAZI") Castle Festival, i koncert Judas Priesta nesto potom (da ne bi morali odmah svima da vracaju pare od propalog festivala), onda mozemo imati celu sliku.

Problem je to sto su se promoterskog posla dohvatili ljudi koji od aduta potrebnih za showbiz imaju samo ljubav prema bendovima (a ne i PARE), i sto se tako opusteno ulazi u poslove i racuna sa tim da ce se sve karte prodati 'ladno, ili da ce bend hteti da radi/naplacuje po principu "dodjem ti" i sl. nebuloze.....

Edited by Vegard Sverre Tveitan
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala sto nas nazivas lazovima i lopovima. Mora da si relevantan. Ne znam ko moze da vidi nesto u cinjenici da je Judas Priest dosao u Srbiju, da smo pukli pare na binu, prostor, obezbjedjenje, prodavali karte negdje do oko 13h... Ako ti tu nesto nije jasno, nema problema, pitaj ljude koji su bili tamo. Za WASP, pozivam sve, ako im je volja da slobodno kupe kartu na dan koncerta, kad cuju da je WASP poceo da svira. S tim da ne garantujem da ce tada da kosta 2000. Nemamo problem sa tim, niti zelimo da ikad vise bilo sta otkazemo zbog slabe prodaje. Primjera radi, Cannibal Corpse je vise karata prodao na dan koncerta, nego u sveukupnoj pretprodaji. WASP se za sada, inace, ako nekog interesuje, prodaje dobro, jer ipak ima vise ljudi koji se ne bave gatanjima, i pljuvanjem, vec se odluce da li ce ili nece ici na koncert, i to je sve. Nadam se da vise necu padati na provokacije, nemam ni zivaca, ni vremena da se raspravljam o stvarima koje su davno prosle.

 

@Razbijac

 

Sve vala, sve, ali da me optuzis da studiram Megatrend? :) :)

Inace, pa naravno da je poslato odavno menadzeru benda, ali im on ocigledno ne update-uje ni sajt, ni myspace :)

A ako ti mislis da neko od nas ima Blekijev broj, da ga cimne kad mu volja, sta da ti kazm, promijeni misljenje. Ne ide to tako.

Edited by Elderane
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam zahvaljujuci TerraNostri i ostalim promoterima gledao bendove o kojima sam mogao samo da sanjam da ce doci u Srbiju, da ih ne nabrajam sad, bilo ih je mnogo.

Za ono sto je otkazano su mi vracene pare.

Za sve koji ovako jedu govna, porucujem im da lece svoje komplekse na drugom mestu, da ne seru o mogucim otkazivanjima, i da nece svet propasti ako ne dodju na koncert, bice publike i bez njih...

Koncerti ce se otkazivati i ubuduce, i ne samo kod nas, nego i u svetu, u mnogo bogatijim zapadnoevropskim drzavama.

Nema sta da se prica, svako prosecno pametan neka se seti stanja pre pojave trenutno aktuelnih promotera. Bila je tuga, i sanjalo se o 1-2 metal koncerta godisnje.

:meshuggah:

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...