Jump to content

2009.11.27. *SKC, Beograd* W.A.S.P.


Elderane

Recommended Posts

Hoce. Prekinut je strajk.

 

'Fala kurcu da ce neki koncert da bude super posecen(a da nije AC/DC,Metalika,Mejden,Madona...).

 

 

Pa, nije bas za poredjenje :) Mada, fino WASP za sada goni, ima interesovanja, i bas mi zao, danas popoene su prodate u SKC-u karte, a nisam stigao nove da donesem prije sutra. Kaze prodavacica da je 15-ak ljudi trazilo kartu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, kakvi rasprodato. Bice karata, nista ne brinite, samo prodaja ide jako dobro i prosto se danas potrefilo da se sve proda i u SKC-u i u Biletu. Jedino ih u eventimu vise mozda nece biti.

 

ja bas hteo danas da kupim u eventimu, na nbgdu su mi blizu posla. jel ima jos negde na nbgdu ili u zemunu da se kupe karte?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam se vratila iz SKCa... Kupila karte! Bila sam juce i do bileta i do SKCa i nije bilo karata! Istraumirala sam se da sam zakasnila...da cu opet da propustim WASP :udri: :udri: :udri:

Ali sad se sve ok, kupljene karte, uredno stoje i cekaju sledecu nedelju!!!!:opusteno:

Edited by Burning_Blade

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, nije bas za poredjenje :) Mada, fino WASP za sada goni, ima interesovanja, i bas mi zao, danas popoene su prodate u SKC-u karte, a nisam stigao nove da donesem prije sutra. Kaze prodavacica da je 15-ak ljudi trazilo kartu.

 

Ma znam da nije ali kapiras sta hocu da kazem.

 

Edit-Koliko je otprilike karata prodato?

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa svira The Idol.

 

Hold on to my heart nisiu svirali ni prosli put, a koliko vidim nigde to ni ne sviraju vise. :violent:

 

Steta golema, al' sta da se radi.

 

 

Inace, Bleki je objasnio da se Crazy ne odnosi na klise ljubav izmedju muskarca i zene, vec onaj The Idol fazon, slava itd. Znaci muzicar koji se obraca publici - you gotta be crazy to say you love me... oh no no... itd. :muzicar::opusteno:

 

Nego Eventim je sklonio sa sajta za cert ponudu - znaci li da nemaju vise karata?! A bilet servis i dalje daje empty page, od pocetka je tako :evotigana:

 

Znaci gde je best shot - SKC sutra, Bilet ili Eventim?

:violent:

Edited by Archibald Reiss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...