Jump to content

2009.11.27. *SKC, Beograd* W.A.S.P.


Elderane

Recommended Posts

Je l' ostaje ono da u 20:30 kreće svirka?

Hehe pa ako tad pochne, ce se zavrshi koncert onda pre 10, shto je apsolutno nemoguce. :haha:

Fino me vec sad ufatila euforija, slusha se vosp neprestano, nema spavanja nocas osecam haha...

Joj kad krene ovo ...

I'm the president of showbiz, my name is Charlie

I'm a cocksucking asshole, that's what they call me

Here from my Hollywood tower I rule

I'm a lying motherfucker, the chainsaw's my tool :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert pocinje u 20:30, i to nije zajebancija. Zgusnut im je raspored. Karta na ulazu ce kostati maksimalno 2200 dinara, ali nismo jos to ni odlucili. Sad vam svakako ne znaci, jer trenutno ne mozete kupiti kartu :)

Sto si tice pitanja oko gripa, nije mi jasno da ih bilo kome od nas postavljate, jer mi nismo iz ministarstva zdravlja. Oni su kompetentni, i sta odluce, tako ce da bude, tu niko od nas ne moze nista da uradi. U svakom slucaju, sutra im je zasjedanje, pa cete znati kad i mi. Sto se WASP-a tice, s tim koncertom ne bi trebalo biti problema, a za Sonatu ne znam, znacete kad i mi. Ta pitanja, molim vas, preskocite, razmislite malo, suludo je da pitate organizatore metal koncerata o epidemiji gripa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro ali i vi kao organizatori valjda imate neko svoje mišljenje i znate šta vam je činiti ako, recimo, dovedu takvu odluku u toku sutrašnjeg dana. Ako dođe na snagu ta odluka od sutra..šta planirate konkretno?

 

Ne znam za druge, ali ja putujem do koncerta, a siguran sam da ima i drugih koji isto dolaze iz daleka, nebi da se ispalim ako ne moram i to usred puta.

 

prvo je rečeno:

 

Koncert pocinje u 20:30, i to nije zajebancija.

 

pa onda

 

sta odluce, tako ce da bude

 

i onda

 

Sto se WASP-a tice, s tim koncertom ne bi trebalo biti problema

 

Baš ne uliva neku nadu..

Edited by Nixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...