Jump to content

2009.11.27. *SKC, Beograd* W.A.S.P.


Elderane

Recommended Posts

Pa dobro ali i vi kao organizatori valjda imate neko svoje mišljenje i znate šta vam je činiti ako, recimo, dovedu takvu odluku u toku sutrašnjeg dana. Ako dođe na snagu ta odluka od sutra..šta planirate konkretno?

 

Ne znam za druge, ali ja putujem do koncerta, a siguran sam da ima i drugih koji isto dolaze iz daleka, nebi da se ispalim ako ne moram i to usred puta.

 

prvo je rečeno:

 

 

 

pa onda

 

 

 

i onda

 

 

 

Baš ne uliva neku nadu..

 

Naravno da ne uliva nadu kad je izvuceno iz razlicitih konteksta :)))

 

Sutra nema otkazivanja koncerta, nema proglasenja epidemije (ako odu do te imbecilnosti, nemoguce je doneti odluku i sprovesti je u delo isti dan).

Licno, jako mi je glupo dizati ovoliku paniku oko gripa, koji je malo drugaciji od obicnog...

Da se neko potrudi i proveri koliko ljudi godisnje umre od obicnog gripa jer sami jedu palitrexe i pentraxile, ne odu na vreme kod doktora, a

u rizicnoj su grupi, vrlo bi se iznenadio...

 

Dakle, koncert krece u 20:30h, nema razloga da tako ne bude.

Verovatno cemo otvoriti vrata sat vremena ranije, mozda sat i po, no to je uvek odluka menadzera benda.

Molim Vas da ovo shvatite ozbiljno, jer sigurno ne zelite da zakasnite na koncert :)

 

Vidimo se sutra, ponesite motorne testere...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro ali i vi kao organizatori valjda imate neko svoje mišljenje i znate šta vam je činiti ako, recimo, dovedu takvu odluku u toku sutrašnjeg dana. Ako dođe na snagu ta odluka od sutra..šta planirate konkretno?

 

Ne znam za druge, ali ja putujem do koncerta, a siguran sam da ima i drugih koji isto dolaze iz daleka, nebi da se ispalim ako ne moram i to usred puta.

 

prvo je rečeno:

 

 

 

pa onda

 

 

 

i onda

 

 

 

Baš ne uliva neku nadu..

Pa šta tu ima da je toliko nejasno? Što se organizatora tiče, koncert će biti održan, e sad ako vlasti zabrane masovna okupljanja, organizatori tu ništa ne mogu, tj mogu opet da pokušaju da se koncert održi, a ako upadne murija, jebi ga. :lol:

 

heh ochigledno nisam, ali nemoguce da se koncert zavrshio pre 10???

O da, ne što je završio pre 22, nego je počeo tipa oko 8:15, kako sam popizdeo tada...

http://www.yumetal.net/forum/topic/38017-koncert-0410-dom-sindikata-beograd-thin-lizzy/page__st__120__p__1768795entry1768795

 

P.S. Eto odmah ispod mog posta, napisao čovek satnicu koja je bila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sutra nema otkazivanja koncerta, nema proglasenja epidemije (ako odu do te imbecilnosti, nemoguce je doneti odluku i sprovesti je u delo isti dan).

 

E to sam hteo da čujem...

 

Baš je i dobro što počinje ranije, ipak radni je dan i u sred nedelje. Jedino mi krivo za afterparty, ne verujem da ću ostati posle...ne zbog gripa, jebe mi se za njega, već što radim rano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno ne znam šta svi očekuju od oragizatora. Organizator organizuje koncert, a ako već pričamo o zabrani, oni apsolutno nisu adresa. Šta, sad trebalo je da obeća "majke mi, keve mi neće biti otkazivanja, kros maj hart end sver tu daj", kao šlagvort da ga posle isti oni koji su tražili da budu "razuvereni", "ohrabreni", "osokoljeni" - pljuju i nazivaju najgrđim imenima.

 

Ko da njima samima nije dovoljno muka od same pomisli na tu odluku i na situaciju, ima koncerata na koje je neko pukao vremena i para na promociju, pa će morati biti otkazani ako do zabrane dođe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otprilike.

 

 

:excl:

LJudi...ko jos jednom bude poceo da prosipa gluposti oko tog gripa...pogotovo ovi 'novi' sto imaju od 0 do 5-6 postova ukupno...dovodi me u iskusenje da mu dam zabranu pisanja.

Jebala vas fobija do gripa,kad tako moram da kazem!

 

Ko se boji tog gripa nek' ostane kuci,al nek' ne siri gluposti na ovoj temi! :excl:

 

 

Zato pazite sta pisete...

:excl:

 

 

 

EDIT:

Razumem ja vasu zabrinutost zbog svega,ali jebem mu kevu procitajte jos 100 puta ako treba sta su organizatori rekli na tu temu:

 

1.

Sto si tice pitanja oko gripa,nije mi jasno da ih bilo kome od nas postavljate, jer mi nismo izministarstva zdravlja. Oni su kompetentni, i sta odluce, tako ce dabude, tu niko od nas ne moze nista da uradi. U svakom slucaju, sutra imje zasjedanje, pa cete znati kad i mi. Sto se WASP-a tice, s timkoncertom ne bi trebalo biti problema, a za Sonatu ne znam, znacete kadi mi. Ta pitanja, molim vas, preskocite, razmislite malo, suludo je dapitate organizatore metal koncerata o epidemiji gripa.

 

2.

Sutranema otkazivanja koncerta, nema proglasenja epidemije (ako odu do teimbecilnosti, nemoguce je doneti odluku i sprovesti je u delo isti dan).

Licno, jako mi je glupo dizati ovoliku paniku oko gripa, koji je malo drugaciji od obicnog...

Dase neko potrudi i proveri koliko ljudi godisnje umre od obicnog gripajer sami jedu palitrexe i pentraxile, ne odu na vreme kod doktora, a

u rizicnoj su grupi, vrlo bi se iznenadio...

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj kad krene ovo ...

I'm the president of showbiz, my name is Charlie

I'm a cocksucking asshole, that's what they call me

Here from my Hollywood tower I rule

I'm a lying motherfucker, the chainsaw's my tool :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

 

To je taj taslacki deo :rockdevil: Kol'ko je to jedan od najjacih prelaza ikada.

 

 

Tonight, bre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...