Jump to content

2009.11.27. *SKC, Beograd* W.A.S.P.


Elderane

Recommended Posts

Sad kad razmislim, ortak mi je pricao o Domu omladine a ne o SKC-u :udri: Mala sala Doma omladine je sad garderoba a u SKC ce znaci da bude standarno na spratu (popnete se uz stepenice pa odma desno)

 

Oba prostora su skoro bila renovirana pa sam se automatski prebacio... :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskren da budem, ovo je bilo dobro. Jeste da ja nisam baš u nekoj formi u poslednje vreme i da se ne primam onako kao pre 3 godine, ali moj je utisak da je ovo bio jedan od jačih koncerata koje sam gledao. Upotpunjuje ionako dosta jak doživljaj koji sam stekao kad su ovogodišnji koncerti u pitanju. Sreo sam dosta ljudi koji su išli sa mnom na Saxon i Iced Earth u februaru. Pokazalo se da u Srbiji očigledno i dalje ima dosta heavy metal publike, tako da je šteta što neko nije pokušao da dovede i Doro Pesch, jer sam ubeđen da bi bilo oko 200 ljudi, kao u Zagrebu. No, koncert W.A.S.P.-a je pokazao da za ovaj žanr ima nade kod nas.

 

Meni su lično najjači trenuci bili na baladama The Idol i Heaven's Hung in Black, kao i na Wild Child, Hellion i naravno I Wanna Be Somebody. Ukupno, bolje nego pre 3 godine, samo je još falila Sleeping in the Fire, pa da bude savršeno. Što se tiče gripa, baš me briga sada, neka sam ga i uhvatio. Čeka se Paul Di'Anno, ako sve bude u redu. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta niko se jos nije vratio. Evo ja prvi da kazem da je koncert bio mnogo dobar. Blackie je stvarno vrhunski odradio koncert. Svaka mu cast, pun snage i energije stvarno pohvalno za njegove godine. Za divno cudo koncert je trajao vise od sat vremena, u stvari skoro sat i po. Samo bilo malo ljudi stvarno sramota da dodje tako malo ljudi na WASP. Jel ste videli onog Dragana Sormaza iz DSS-a? Bio u KISS majici sa nekom ribom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i mog utiska. Bio sam u drugom redu, skroz levo kod zvucnika, i mogu reci da je bilo JEBENO SJAJNO! Meni je najbolje bilo na I Wanna Be Somebody, Idol-u, Arena Of Pleasure i Chainsaw Charlie, ma zapravo, sve je bilo najbolje! Bleki i peskire bacao u publiku xD Samo da Bleki ne umre pre nego sto opet dodju xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je odlicno! Bila sam u prvom redu, ali da me decko nije cuvao i branio sve vreme ne bih bila tu uopste. Volim koncerte i stalno idem na njih i kod nas i u inostranstvo i moram da priznam da je na ovom koncertu publika bila iznenadjujuce agresivna...sve neke pomamljene glemerke cupaju se da pridju sto blize i histerisu kad ne mogu. (Alo sestro, u stiklama se ne ide na koncert!)

Kad je poceo On Your Knees, jos nisam mogla da verujem da je poceo koncert! Blacky je bio odlican! Opet ozvucenje je bilo krsevito... Za Take me Up nisam pola razumela sta pevaju... iako znam lyricse, nisam mogla da prepoznam pola texta. Koncert je imao zakasnjenje iako su strogo naglasili da ga nece biti.

Crazy zvuci savrseno uzivo! Meni najbolja pesma sa novog albuma, bas je nekako Wild Child fazon :D

U sustini, bilo je bas kako sam se nadala da ce biti :) Ja sam prezadvoljna!

E sad ne znam koliko je bilo ljudi, nisam mogla da se okrenem, zapravo nisam mogla da se pomeram uopste, zaglavljena ceo kocert. Ali po guzvi na ulazu, moram da prizam da sam i ja stekla utisak da nije bilo dovoljno ljudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ne znam šta se tripujete, bila je sala solidno popunjena.

 

Inače aj na brzinu... WAAAAAAASP!!!!

 

Prvi red se zauzeo sa bratom Angelistorom, jebeno ga volim kad sam ono izržao. Igrali smo zanimljivih igrica da prekratimo vreme :haha: i onda... ON YOUR KNEES! Uh jebem ti kakvo otvaranje, pravo u glavu, klasici se nižu kao na traci - L.O.V.E Machine, Real me... onda kuliranje uz 2 sa novog, koje su skroz kul. Bleki jes da je malo ukočen ali bio bih i ja na njegovom mestu, sve ostalo perfektno, drma ga matori još kao dečak. Samo jebem ga, što skratiše 2 najbolje On your knees i Hellion, šteta. Ali apsolutni vrh vrhova na Crimson idol triju, znači orgazam, sav sam bio mokar. Na Idol sam morao da se povučem nazad i da iskuliram jer mi je bukvalno pozlilo, mislio sam da, kad sam preživeo prvi red na Metallici mogu sve izdržati, ali eto. U prvom redu nisam čuo solo gitaru skoro nikako ali kad sam se povukao i to se sredilo. 2 sa Dominatora su poslužile da se odmorim ko čovek, na kraju Heaven's hung in black se Bleki lepo i pomolio i prekrstio, eto i to videsmo na metal svirci :haha: Za kraj Blind in Texas, ali I stink in Belgrade, bio sam mokar kao jebeni čep.

 

Evo sad sam se istuširao, pijem čaj, milina... Videla se još jedna legenda :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemate vi pojma sta znaci malo publike, ovo je bio dobro posecen koncert !

Organizatori treba da su prezadovoljni, siguran sam da nisu ocekivali ovoliko ljudi...

 

WASP je bio odlican, svaka cast.

A toncu treba odseci prste po mom misljenju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

~

Arena Of Pleasure

Chainsaw Charlie

The Idol

Headless Children

~

 

^OVO

 

Sunce mu bolesno Nyarlathotepovsko jebem, nije zdravo da se stavi ovakva kombinacija! Nije! Covek je lud.

 

Blackie je sve rekao, prvi put je jebalo kevu, meni tri razloga - 1) Cuo sam solaze sve, 2) Sleeping In The Fire; 3) Imao sam kosu za headbang za HC :)

 

Bejah u prvoga reda, pravo ispred Dude, tako da Blera ama bas bas nista nisam cuo...to mi je malo kvarilo utisak, bukvalno sam morao solaze iz glave da izvlacim, a majmun nikako do mene da dodje nekad... I kakve su mu bre ono gitare? :haha:

 

 

Ma, opet... One of the best in a long time. Sad pustam moju flacidnu dusu da odmara nakom multiple orgasma...

 

...so look in my eyes and burn alive the truuuuuuuuth :rockdevil:

 

Prvi red se zauzeo sa bratom Angelistorom, jebeno ga volim kad sam ono izržao. Igrali smo zanimljivih igrica da prekratimo vreme :haha:

 

Predigra za nadolazece ludilo :mhihi:

 

 

Sto rece, Dominator pesme su dosle da odmorim dusu malo... Ne bi bilo zdravo nakon ONOG komba da se prolomi neki Thunderhead, Shadow Man ili ko zna sta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je malo slabije ozvucenje nego prosli put, ali sve jedno vredelo je videti ih ponovo....Blackie se drzi sjajno za svoje godine.

 

Drago mi je da sam opet cula The Idol ( ah suze opet krenule same ). Nadam se da ce neko okaciti koju sliku sa certa, ja nazalost opet zaboravila da ponesem aparat /cry.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemate vi pojma sta znaci malo publike, ovo je bio dobro posecen koncert !

Organizatori treba da su prezadovoljni, siguran sam da nisu ocekivali ovoliko ljudi...

 

WASP je bio odlican, svaka cast.

A toncu treba odseci prste po mom misljenju...

 

Tacno ocekivana posjeta. Na WASP nema greske. Sto se tonca tice, svaka mu cast. Ja profesionalniji bend nisam gledao. Sve je kako treba. Bleki je car. Prava metal zvijezda, niti je sta posebno trazio, niti je puno komunicirao i sa kim. Sve je super zvucalo, samo zavisi gdje ste bili tokom koncerta. Nista vise. Ne mozete se gurati za prvi red, i cuti super, ne ide to tako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da, jedino sto je ozvucenje u pojedinim momentima stvarno bilo krs. Inace, mnogo smaraju fore sa- zabranjeno fotkanje i sl.

 

Ali, kad otvorise vrata, koja je to ludnica bila, jedva se progurah pored onih ludih glamerki xD

Edited by Srlandand

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chainsaw jebeni charlie najbolja heavy pesma u univerzumu, ta pesma ima sve.

 

Ko sto pomenu angelystor trojka sa CI-a + headless children ubistvo.

Ostalo sve sami hitovi, plus ove dve sa dominatora i dve sa novog, znaci ista lista ko ona od pre par strana.

Bilo mi je dobro u svakom slucaju, mada bolji mi je prvi put, blizi srcu. :) Lepo sto se setio pa pomenuo to pred blind in texas. :D

 

Pozdrav svima sa yumetala koje sam sreo. ;)

 

ps sto se zvuka tice, ja sam bio u prvom pored levog zvucnika, pa sam sasvim ok cuo za te uslove, nije ni preglasno bilo ni nista. malo se gubila solo gitara, ali nista strasno.

Edited by :matija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...