Jump to content

2009.11.27. *SKC, Beograd* W.A.S.P.


Elderane

Recommended Posts

kolega telcontar i ja ...

Hehe,sto kaze Nemanja "Lazo,prvi put da se vidimo pre koncerta,a da ja ne idem na koncert" :D

 

Anyway,zao mi je sto nisam posle navratio na taj afterparty,al imao sam prevoz nazad (hvala Budo :pivopije: ),tako da...jebi ga.

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrav za sve forumaše koje videh, osim Laze, koji je opet pravio gužvu i uzeo trzalicu. :razz: :pivopije:

Prvi red or no concert at all :rockdevil::haha::pivopije: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ček', ti si onda bio negde iza mene otprilike, ili je to tvoja ruka bila između ovog sedog i mene :haha: , ja sam bio na ogradi odmah desno pored tog sedog lika, zastava je inače bila "W.A.S.P. Tešanj", često smo je zajedno držali, na kraju je matori bacio Dudi.

 

Verovatno, držao sam je pred kraj pre nego što ju je bacio. Ja sam bio u onoj plavoj majici sa Blekijem, Never Say Die...uzeo je u HU, na prošloj CI turneji...

Par puta nisam mogao gledati, znoj mi je upao u oči i jebao kevu žešće...ali vredelo je itekako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaaaa bilo je tako dobro ^^ bila sam na pocetku 2-3 red na sredini, ali smo drugarica i ja bile primorane da se povucemo, neka dva lika su nas ubila, ostale smo bez vazduha :mad:

Definitivno je bio bolji zvuk pozadi.

Isplatilo se ostati posle koncerta ^^ Bleki je micaaa, divan je, nisam mogla da sklonim pogled dok je potpisivao kartu, zaista divan covek :wub:

 

2e2dlbs.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fantastican koncert,setlista dobra,prvi red :smile:

Malo mi ozvucenje nije bas bilo dobro.,,.ja u prvom redu skoro da i nisam cuo vokale al dobro.

Deda blackie je odradio svoje posteno :mhihi: svaka mu cast za te godine.

Sve u svemu vredelo je svaki dinar :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super koncert.Najjaci momenat Chainsaw Charlie.Publika je bila solidna,nije bila smorena kao na nekim koncertima ovih starijih grupa.Jedino mi je bedak sto mi su mi i onaj peskir i ona flasa izmakli za malo. :no:

Hteo sam posle koncerta da kupim majicu ali nisam imao toliko kesa. :icon_ne:

Sve u svemu,razvaljivanje,iako ne volim W.A.S.P toliko koncert je bio dojajan. :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

 

P.S-Elderane koliko je tacno publike bilo?

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad jos malo saberem utiske, meni su 2006. i ova sad svirka podjednako dobre.

Ni na jednu nemam apsolutno nikakvu zamerku, i za obe sam presrecan sto sam ih gledao.

Boze zdravlja (i para lol), i treci put da ih vidim :)

Moze li neko da kaze kako je bilo posle svirke?

Je l' bilo autograma, jesu li se zadrzavali ili su odma' u'vatili tutanj?

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo je do jaja. bleki je car.

 

love machine, the idol i i wanna be somebody - vrh :muzicar:

 

zvuk je bio odlican, s obzirom na skcovu akustiku :bigblue:

 

 

@Angie: kad su izasli iz skca? mi smo cekali neko vreme pa smo nesto oko pola 2 otisli u vudu na kraju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

aha, onda smo mi otisli pre 1... jel ga neko fotkao na izlazu? :D

 

Noup neki debeli cika nije dao da se fotka (: izasao je s nekim salom preko face, uplasio se praseceg gripa :DDD

Prvi je izasao Duda i niko ga nije izvalio jer se maskirao, stavio kapicu, do guse se zakopcao i vukao kofercic XD

Neke klinke su se slikale sa Dagom...

Formirali smo red za autograme, neki tip je pokusavao tad da ga slika, ne znam dal je uspeo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

zastava je inače bila "W.A.S.P. Tešanj"

 

:haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

Ahahhhahha Iznenadjenjima nikad kraja! Na kraju cu poceti da lupam recke za te likove, neunistivi su! :haha:

Vidio sam iz daljine da je bila profi uradjena zastava, ali nisam vidio sta je tacno pisalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Angie

Jbg, ja sam tad već bio na putu, da nije bio radni dan (i još par drugih razloga) ostao bi na afteru. To kod nas ovde mogu samo da sanjam.

Sigurno ima nekih fotki sa svirke (a da valjaju), ono moje ne valja.

 

E da, neko je pitao u vezi slikanja...kako je obezbeđenje reklo, pravilo je bilo da je dozvoljeno slikanje sa blicom na prve tri pesme, a posle zabranjeno skroz...tako je (valjda bilo uslovljeno od strane menadžera.) Čuo sam da je i obezbeđenje moralo da gleda ka publici tokom koncerta, bilo im je zabranjeno da se okreću ka bendu...ali dobro, ko to poštuje.

Edited by Nixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noup neki debeli cika nije dao da se fotka (: izasao je s nekim salom preko face, uplasio se praseceg gripa :DDD

Prvi je izasao Duda i niko ga nije izvalio jer se maskirao, stavio kapicu, do guse se zakopcao i vukao kofercic XD

Neke klinke su se slikale sa Dagom...

Formirali smo red za autograme, neki tip je pokusavao tad da ga slika, ne znam dal je uspeo..

Potpuno isto je bilo i 2006-te.

Blackie je izasao sa peskirom preko lica i smugnuo u bus.

Duda takodje, ali nije bio "maskiran".

Doug Blair i Mike Dupke su bili malo opusteniji.

Duda je potom izasao napolje da se malo druzi sa fanovima.

Svi osim Blackie-ja su bili napolju sa fanovima, jedino se njemu "dolazilo na noge"

u redu po jedan do vrata busa. Ni tada nije hteo da se slika, nije ni obezbedjenje dozvoljavalo,

dok su svi ostali hteli da se slikaju i da caskaju sa odusevljenim fanovima.

Doug Blair je meni izuzetno jak lik, ja ga bezrezervno gotovim jos od prvog angazmana u W.A.S.P.-u (1992.),

Duda je isto maksimalno pozitivan lik, na momente je delovao isprepadano, ali se posle opustio. Dupke je bas bio opusten

i totalno je uzivao u razgovoru.

Blackie je bio u busu, samo je izdelio autgrame, nije bio druzeljubiv, ali nije mu ni zameriti, 50 godina, od toga sigurno 30-ak u showbiz-u,

pun mu je k...c svega, sve je to jedan deja vu over and over again......

Nema veze, neka opet dodje, opet cu ici da ih gledam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da, neko je pitao u vezi slikanja...kako je obezbeđenje reklo, pravilo je bilo da je dozvoljeno slikanje sa blicom na prve tri pesme, a posle zabranjeno skroz...tako je (valjda bilo uslovljeno od strane menadžera.) Čuo sam da je i obezbeđenje moralo da gleda ka publici tokom koncerta, bilo im je zabranjeno da se okreću ka bendu...ali dobro, ko to poštuje.

Jeste bilo dozvoljeno na prve 3 pesme, ali bez blica, a posle nikako. Ispred mene je bio jedan od likova iz obezbeđenja, 100 puta je ponovio to. :haha: Uz pravdanje da nije do njih, nego je takav zahtev benda/menadžmenta. Navodno su i njima (obezbeđenju) naredili da ne smeju da gledaju prema bini. Sve to ne iznenađuje, oduvek su na koncertima W.A.S.P.-a dosta kenjali za te stvari, mislim da prošli put beše i frka oko neke kamere valjda, a za onu skorašnju Crimson idol turneju sam čuo da su bili još strožiji nego inače. Nadam se da će onda da se smiluju da objave neki DVD sa iste. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo me zanima, da li ih je neko od svih ovih silnih fanova pitao zasto ne apdejtuju sajt i ne objavljuju datume kad treba?

Hmh...

 

Elem, na tenane sam se ispricao sa menadzerima i tehnicarima oko otkazanog koncerta u Svedskoj...

Da razbijemo te price o Evropi i Srbiji i ovome i onome...

 

1. Promoter je prodao 300 karata za prostor koji je kao pola Living Rooma.

2. Bina je bila manja od one u Living Roomu.

3. Dali su im ukupno 4 monitora (po rajderu treba 8)

4. Nisu imali side fill (dodatak monitoringu, koji omogucuje bendu da se cuju na bini)

5. Nesto vise od 1/4 razglasa nije bilo ispravno.

6. Platno gotovo da nije moglo da stane, a cak i kad bi stalo, bilo je tacno ispred glavnog izlaza za parking,

i ljudi su stalno cirkulisali iza bine :)

7. Glavni protivpozarni izlaz je takodje bio iza platna i vatrogasci nisu dali da se to zagradjuje.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Укратко - било је лепо. Главна замерка је прегласно озвучење које је прштало. И што нису свирали још неке песмице које волем, али ај сад... А онај Бљеки се још држи. Пева добро као и пре. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste bilo dozvoljeno na prve 3 pesme, ali bez blica, a posle nikako. Ispred mene je bio jedan od likova iz obezbeđenja, 100 puta je ponovio to. :haha: Uz pravdanje da nije do njih, nego je takav zahtev benda/menadžmenta. Navodno su i njima (obezbeđenju) naredili da ne smeju da gledaju prema bini. Sve to ne iznenađuje, oduvek su na koncertima W.A.S.P.-a dosta kenjali za te stvari, mislim da prošli put beše i frka oko neke kamere valjda, a za onu skorašnju Crimson idol turneju sam čuo da su bili još strožiji nego inače. Nadam se da će onda da se smiluju da objave neki DVD sa iste. :rolleyes:

 

Da, da...onda si ti ipak blizu mene bio, to je verovatno isti lik iz obezbeđenja.

 

A to za dvd, čisto sumnjam. Jeste videli spot na bimu za vreme Babylon's Burning? Posle toliko godina bar da malo investiraju u video promociju, pošten spot da naprave, a ne ono dva platna i oni sviraju u sredini...

...nema još da se nađe, tražio sam danas ceo dan, verovatno ga još drže pa ga samo po tureneji puštaju za vreme te pesme.

I to za sajt je isto tačno, mnogo su lenji.

E da, još nešto, uzeo sam posle onu majicu Lawless, fazon Oakland Raiders-a i usput pitao onog što prodaje da li je to sve što su poneli (ciljao sam na onaj šal i kapu sa svaničnog sajta, super izgledaju), ali kaže to je sve. Možda grešim, ali nisam video da se diskovi prodaju. Kupio je neko? Moj nikako da stigne, u vražiju mater više...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da, još nešto, uzeo sam posle onu majicu Lawless, fazon Oakland Raiders-a i usput pitao onog što prodaje da li je to sve što su poneli (ciljao sam na onaj šal i kapu sa svaničnog sajta, super izgledaju), ali kaže to je sve. Možda grešim, ali nisam video da se diskovi prodaju. Kupio je neko? Moj nikako da stigne, u vražiju mater više...

 

Uf i ja sam merkao tu majcu, ali je stvarno bilo prevelika... pre po nekim Blekijevim standardima neko NFL-ovim :haha:

 

A diskovi se nisu prodavali, jedino ako ih nije bilo pre koncerta pa se rasprodali, sto je opet malo verovatno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam sinoc na koncertu u prvom redu sa zastavom "WASP - Tesanj". Bilo je fenomenalno i svaka cast prvom redu koji je izdrzao ostati u njemu iako nas je bilo dovoljno za dva reda. Ja sam onaj sijedi koji je dodao zastavu Dudu koji je bio strasno raspolozen i primjetio nas je. Meni je licno dao trzalicu u toku svirke, a Adrijanu pored mene bubnjar je donio palicu i predao mu licno. Nasa zastava "WASP - Tesanj" odusevila je clanove grupe te su nam stalno bili na dohvatu ruku. Slike sa koncerta koje cu dobiti od fotografa Mileta objavit cu na portalu www.tesanjweb.com. Bilo je cast biti sinoc u prvom redu na koncertu grupe WASP i mislim da ste zadovoljni sa nama iz Tesnja koji smo bili tu pored vas.

 

Vas Zoraid

  • Upvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

a vala bas i ja da se javim, icon_biggrin.gif bilo je juce fenomenalno na koncertu, bio sam pored lika sa zastavom u prvom redu i za malo da nisam umro, ali sam izdrzao do kraja....set lista dobra samo jos da su ubacili sleeping in the fire i animal..ali dobro i ovako su ga odsvirali posteno, jos mi usi zvone...orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...