Jump to content

AOR


Whitesnake_Zr

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Pozdrav sima,ja sam nov ovde ,i jako mi je drago sto ima jos ljudi sem mene koji voledu ovu vrstu muzike ,jer priznacemo da uopste in this day and age nije u fazonu ,iako ima poseban smek i nesto sto je neopisivo dok se slusa,nesto sto se oseca.

 

Elem procitao sam svaki komentar i vidim da ima ljudi koji su postovali u vezi grupe HEAT ,megafantasticni su ,dacu linkove za svaki moj predlog.

Takodje je neko stavio Aflonzettiija ,inace on je pevas jedne engleske grupe bivse ,koja se zvala Jagged Edge i oni imaju koliok ja znam samo 1 album :( ali lik otkida kako peva.

 

Zatim ima jos jedan bend koji se zove Metropolis.Verovatno niko ziv od vas nije cuo za njih ,nisam ni ja ,dok nisam kao klinac gleda Petak 13ti 8 deo,gde u into filma ide dojajna pesma.

 

A sad linkovi.

 

heat - downtown uzivo

http://www.youtube.com/watch?v=14uwGAryCJY

 

Hah .. posto mi se bas i ne svidja kako ovo ovde radi eto mogu samo 1 link da dam ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest HEFEST

NIsta ti ne znas ocigledno. S obzirom sta slusas to nije nista cudno. Kloni se ti ovoga i idi slusaj one koji se deru dok se upisaju u gace a posle se mazu svojom pisackom. Pusti nas da slusamo ovu gej muziku.

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

AOR je najbolji vid rock muzike. Ima vise vrsta, pravaca, uticaja i individualnih dostignuca u okviru istog. Kvalitetna muzika i vokali. Nesto sto vecina metal zanrova nema i kao i svi impotentni pojedinci tako i doticni blate druge nazivajuci ih gejevima, a ovi jebali ko ovi nece ni videti riba u zivotu. Ja sam uvek za AOR, za ljubav, svetlost, vedrinu i zivot. Jebo vas Burzum, Ensiferum, Gorgoroth, Darkthrone, Behemoth i ostali. Uvek pre rock hitovi nego slajmarica vokali.

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...