Jump to content

Mortal Kombat


Recommended Posts

Dobar album! Hipster favorit definitivno :rockdevil:

Međutim na prvo slušanje nije mi se svideo. Tek posle nekoliko puta mi je onako lepo legao, što npr. nije bio slučajan sa prvim albumom, na koji sam se navukao već posle prve pesme. Generalno sve pohvale, ali ipak je prvi kult :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Mortal Kombat @ BEOGRAD, bašta SKC-a. 18.05.2013. ANTIEVROVIZIJSKI KONCERT #4

 

18. maj 2013. (subota), 20:00

Beograd. Bašta SKC-a, Kralja Milana 48.

Facebook event: OVDE!

 

Crni oblaci su opet prekrili Balkan! Medijski trulež predvođen izopačenim umovima na velika vrata nam potura novu sezonu jeftinog uživanja iskrivljenih vrednosti. Vreme je da uzvratimo udarac! Ovom prilikom najavljujemo četvrti po redu, tradicionalni, antievrovizijski koncert Mortal Kombata! Biće to do sada najveći koncert u istoriji benda, a isti će se održati pod otvorenim nebom u bašti beogradskog SKC-a na veče evrovizijskog finala. Moderna audio/video/svetlosna/štatijaznam/sajber/piro tehnologija će na pravi način podupreti ovaj glamurozni događaj! Snimaćemo i DVD koji će naknadno biti besplatno dostupan na našem sajtu. Imaćemo i razne goste iznenađenja. Sve u svemu, najbolji provod u životu je, kao i uvek, zagarantovan!

 

http://www.youtube.com/watch?v=8grLYLmD_Ac

 

Gosti:

Karta: 400 DIN u pretprodaji, 500 DIN na dan koncerta

 

Karte u pretprodaji će uskoro moći da se kupe na blagajni SKC-a, Kralja Milana 48, po ceni od 400 DIN; kao i preko naše onlajn prodavnice po ceni od 400 DIN + usluga kurirske službe 192 DIN po paketu (kurirska služba naplaćuje samo dostavu paketa 192 DIN, ukoliko naručite više ulaznica u jednom paketu, cena dostave se NE POVEĆAVA). Karte će se, takođe, prodavati i na veče samog koncerta, na ulazu u baštu SKC-a, po ceni od 500 DIN. Na koncertu će u prodaji biti i majice benda, što starog, što do sada neobjavljenog dizajna, po ceni od 500 DIN. Nakon koncerta, po prvi put, priređujemo i afterparti u beogradskom klubu Vrtoglavica.

 

Evo i nekoliko korisnih internet adresa za prijatelje koji će doći na koncert iz drugih zemalja i gradova: Železnice Srbije, Autobuske stanice, Time hostel.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Нови албум тешко срање. Бенд су тешки позери, фанови су тешки позери. Прве две три песме пре било каквијех су обећавале добар панк мЈетал бенд, али изгледа да је испало њесра.

  • Upvote 7
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нови албум тешко срање. Бенд су тешки позери, фанови су тешки позери. Прве две три песме пре било каквијех су обећавале добар панк мЈетал бенд, али изгледа да је испало њесра.

Ma nisu valjda ? :mhihi:

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Ceo taj "humoristički" pristup bilo kojoj vrsti heavy muzike mi se ne dopada. Osim Horror Piknika, koji bez obzira na zajebanciju, sviraju muziku koja je pojam za ove prostore. A, MK... Ni smešan, ni kvalitetan. Za fanove Riblje Čorbe, Ateist Rapa i Hladnog piva....

  • Upvote 5
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

бенд не ваља курцу

слушаоци су углавном позери

а бенд је говно

чланови су позери

певају о позерима

а бенд је лицимурно срање

Исправно
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

MK imaju poneku dobru pesmu, generalno nisu nešto

al reći da su Čorba i Atheist Rap đubre je bezobrazluk

 

Nisam to rekao, ali sam mislio. Hvala na ispravci. :)

 

MK mi je đubre jer misle da su interesantni. Totalno bezveze bend. Nemam problem sa humorom kod domaćih bendova, ali retki su oni koji to mogu dobro da upakuju. Npr. Horror piknik je zajebancija, ali su zadali domaći zadatak svim domaćim bendovima koji još uvek pokušavaju da sviraju treš. Takođe, Bandar se i sa Piknikom uvek zajebavao, ali imaju dobrih stvari.

 

Ateisti su mi sranje iz istih razloga. Imaju od mene poštovanje samo zbog toga što dugo opstaju na sceni, ali veze to sa punkom nema. Dovoljno mi je da vidim usplahirene studente subotom uveče koji pevaju Vartburg limuzinu.... Isto mislim i o Hladnom pivu.

 

Riblja čorba je najsranje bend u svemiru. Realno. Svaki seljak seče vene na njihove pesme i tripuje se da sluša rok. :lol:

 

bora-corba.jpg

  • Upvote 2
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...