Jump to content

Prica o silovanju...


imaginos

Recommended Posts

Guest Razbijač-NAAĆI

@ Нарсил

 

Хаха

 

 

 

Где си ти то нашао да сам написао, живо ме занима :mhihi::mhihi::mhihi:

 

А и где би нам био крај да свака друга носи минић :mhihi::mhihi::mhihi:

 

@ Други Близанац у хороскопу а.к.а Пеећо ( а.к.а Нааћи :mhihi: )

 

Немој да ми тамо по статусима вређаш полни орган хаха :D помислиће, бре, свашта људи хахаха

 

Видећу кад' да се женим, има времена још охахај! :D:D а женски део родбине није нешто бог зна какав, осим ако те не интересују тете од по 30. година? xD :D

 

И ово да се урами као исказ тога шта све време причамо о минићима

 

 

и да се затвори коначно. И то што пре да не би дошле ове доколне гузице које само висе на форуму и чекају када ћу да дођем.

 

 

30 godina bedevije?to mi kaži.Lože me opako te dame u srednjim godinama.Sam od sebe mi skaće.Uostalom zar sumnjaš u mene?sigurno ne bih jurcao za tatatirancima i sega klincima sa mladine strane.

 

Elem,moja supruga voli da nosi kratko,utegnuto,kožu,mene to privlaći,prićali smo par puta o tome da li mi smeta,ja sam reko da ne,i ona tako,ide opušteno,butke bele sevaju,ima nogu za medalju...mene loži.Jedino bik joj platio da umune silikone,ali ne znam,njoj izgleda ne smeta što ima sike taman za šaku. A ni meni,ali opet,veće sike,pa kad ga...tako to...neću da budem vulgaran...i maloletnici ćitaju ovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pivopije:

 

Подржавам беле буткице које севају :]

 

:mhihi:

 

Пази се ти касније само да те не ухвате ове моје тете на превару па да плаћаш после четири алиментације и да се Бг-ом шећкају мали Разбијаћи и Разбијаћице.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

:pivopije:

 

Подржавам беле буткице које севају :]

 

:mhihi:

 

Пази се ти касније само да те не ухвате ове моје тете на превару па да плаћаш после четири алиментације и да се Бг-ом шећкају мали Разбијаћи и Разбијаћице.

 

 

Ma nek rađaju,i treba!

A ne ko pola ovih kurvi,abortiraju,posle ne mogu da zatrudne,ma idi u kurac.

što se plevi,nek se i oplodi ako treba,ako ne,izvadiš ga na vreme,otreseš joj ga o obrašćiće,nepca ili sisu,guzu,plakneš ludaka,i udri ponovo.

 

Pozdravljam ti tete.Reci,voli ih ćika Peca.

Al nek vole i one mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravio sam da dodam sto sam cuo za jednu varijantu.

 

 

 

 

 

 

 

Uglavnom,drug mi je pricao kako valjda u Ceskoj (ili Slovackoj il' tu negde,nebitno gde) ima neka ekipa koja ide redom i 'vata lezbejke i siluje ih! :rockdevil::haha: 

 

Sve u cilju da ih "izlece"/navuku/naviknu/priviknu na onu stvar,tj. da ih izvedu na pravi put (cilj opravdava sredstvo)...

 

 

 

 

 

 

 

Zanimljiva ideja,haha :haha: 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ок...

 

Него, прочитах да су неки пијани Британци напали два типа који су били обучени у уске хаљине са шљокицама. Проблем је што су та двојица ишли на момачко вече, а професионални су "ултимејт фајт" борци. Мурија их је једва одвојила од нападача... :)

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha,koje cudna kombinacija:ako sam dobro razumeo 2 transvestita,koji su plus i neki fighter-i,idu obuceni u zenske haljine na momacko vece i nalete na dve pijandure i razbiju ih...kakav scenario,haha :haha: 

 

Не, не, два УФ борца обучена у хаљине (из зезања) кренула на неко момачко вече. На њих налете два пијана лика са намером да их разбију јер су мислили да су транџе, а ови их одвале од батина...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...