Jump to content

sex bez obaveza


johnnyzzz

sex bez obaveza  

115 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

KJO ti na ovom forumu pricas o postovanju,uvredama,zajebi to ovde ne pali :haha:

 

Па ја покушавам. Држим се тог принципа. Свако ко вређа од сада иде аутоматски на игнор. Шта да друго радим?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ти си дебил.

e, izvini u pravu si - evo sad sam video koliko si zapravo zreo i odrastao. ;-)

 

Колико ти себи дижеш гузицу у небеса, ха-ха-ха јаој. Као што рекох, жељан пажње и подршке околине. У последње време поприлично несигуран у себе и своје ставове, опредељује се за више хумористичнији приступ стварима и дешавањима да би сакупио што више гласова :]

ja mislim da upravo ti imas ovde probleme sa samim sobom, pa ih projektujes na druge. u nastavku poruke cemo videti i konketno dokaz za ovo. :D

 

Идеш на игнор. И јеси искомплексиран, чим имаш предрасуде.

naculji usi! jel cujes kako nesto puca? cujes?

e, to meni puca kurac sto si me stavio na ignore. :haha: :haha: :haha:

 

---

 

A ti to ne radiš. :haha: :haha: :haha:

 

Koji kurac pričaš onda o svom životu ako ne želiš da drugi komentarišu?

hehe, kao sto rekoh, decko u drugima vidi probleme koje sam ima.

zasto prica o svom zivotu? pa zato da bi ga drugi hvalali. sam je sebi najbolje odgvorio:

Као што рекох, жељан пажње и подршке околине. У последње време поприлично несигуран у себе и своје ставове, опредељује се за више хумористичнији приступ стварима и дешавањима да би сакупио што више гласова :]
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

to na ovom forumu funkcionise ovako - nekog pocne neko da proziva (cesto i neosnovano), e a onda 85 posto ljudi krenu da tog istog prozivaju - sta god da napise, a sto se i pokazalo na nekoj temi da cak i ne citaju postove tog nekog.

Sad Yakuza prica kako decko pise gluposti po forumu.Decko iznosi svoje stavove, mozda drugacije, mozda radiklanije, ali svoje, kao sto su tudji stavovi mozda njemu glupost, ali je uvek pristojan i kulturan.

Ispada da sve sto napise- odmah ce se nacrtati 5 likova koji ce da ga isprozivaju za bilo sta sto kaze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ја се не правим паметан, ја јесам паметан

I pametni ljudi mogu da se prave pametni. Kad se neko pravi pametan, to ne znači automatski da je taj neko glup, pa se pravi da je pametan. To samo znači da se neko, koliko god da je pametan, pravi pametniji nego što jeste. Ne kažem da ti to radiš, samo kažem kako stvari stoje. Znam ljude koji su ekstra pametni, pa se opet prave pametniji nego sto jesu. To znači praviti se pametan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

xD :D :D

 

Ја од сада своје плусиће увек дајем сисусу. 'Ебеш форум.

 

И била би фора да када већ има та репутација да неко ко скупи 1000 бодова аутоматски добија гајбу пива од чланова форума

Share this post


Link to post
Share on other sites

to na ovom forumu funkcionise ovako - nekog pocne neko da proziva (cesto i neosnovano), e a onda 85 posto ljudi krenu da tog istog prozivaju - sta god da napise, a sto se i pokazalo na nekoj temi da cak i ne citaju postove tog nekog.

 

Kuliranje takvih stvari se uči u osnovnoj školi.

Ako ti ideš preko zaleđenog jezerceta i padneš i pokvasiš se i svi počnu da se ti se smeju, možeš dve stvari uraditi:

1) Da se ljutiš

2) Da se i ti smeješ

 

Ako se odlušiš za prvu opciju, dobićeš samo to da će ljudi da se smeju još jače, a tvoja ljutnja će samo potpirivati njihov smeh. Ako se odlučiš za drugu varijantu, ljudi će skontati da te boli kurac, pa će prestati da se smeju.

Ne pričam o tebi konkretno Veronika, nego uopšteno.

Mnogi na forumu tu školu još nisu naučili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuliranje takvih stvari se uči u osnovnoj školi.

Ako ti ideš preko zaleđenog jezerceta i padneš i pokvasiš se i svi počnu da se ti se smeju, možeš dve stvari uraditi:

1) Da se ljutiš

2) Da se i ti smeješ

 

Да, али јбт, па нисмо више у основној школи. Ти људи су старији од мене (уствари нисам сигуран, боље да проверим ја то на време), а понашају се у складу потиснутих жеља или нечега, некаквих комплекса... Зинуло им дупе да деле своје знање. Није здраво то када неко аутоматски има предрасуде о некоме, поготово не на основу неких од постова на форуму.

 

На другим форумима нема таквог омаловажавања већ само културне и зреле дискусије. Људи комуницирају, веселе се фино, причају лепо - а овде свако гледа да испадне што паметнији тако што ће друге да вређа.

И онда када им на исто вратиш истим - не ваљаш.

 

Јесте фора да не би требало да очекујем нешто сада ту посебно, али ко ће да се увреди или повреди ако има мање псовки и мање предрасуда?

 

Све има своје место и време. Ја нисам на форуму само да би се зајебавао и тек тако губио време. Желим да сагледам и туђа мишљења, туђе ставове, а не сваки пут када нешто напишем "Хеј ти ту ти си такав и такав јер ти то то то то и то".

 

И једном за свагда сам рашчистио с будалама на форуму, доста је било месец дана препирања

Edited by КЈО

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кога ћете бре вас двојца да подучавате о животу и браку? Ало'! По цео да висите на форуму

 

Paaaa - visis i ti :haha::haha:

 

Да нећете можда да ми укажете на то и како би требало да држим виљушку и нож? Кога је па брига на какве сте ви случајеве наилазили?!

 

Slucajeve koje sam ja imao nisu nista neuobicajeno, imas ih na svakom koraku i jednostavno vecina ljudi je takva, a sve ovo sto ti pricam je u neku ruku savet kako da se nosis sa takvim situacijama, a ti bi odmah da se zenis :mhihi:

 

Ја верујем у неко основно достојанство и културу, баал, неко основно међусобно поштовање, а ти ако то немаш ниси бољи од њих који турају своје носине у туђе животе и говоре другима шта и како да раде, а да ни не питају нешто.

 

- То је омаловажавање.

- То је увреда.

- То је указивање непоштовања.

- То је недостојанствено.

- То су људи које НЕ ПОЗНАЈЕМ.

 

Jedini koji napusava ljude ovde si ti - ja savim normalno razgovaram ;)

 

И последња реч - ја се не правим паметан, ја јесам паметан за разлику од оних који мисле да су покупили све знање света и који себи дају за право да држе предавања

 

Ne bi se moglo reci da ti je skromnost vrlina :haha:

E pa kada si vec pametan mislim da bi ipak trebao da uvazis neke SUGESTIJE (nesto nisam primetio da ja (a i ostali) nesto sada namecem stvari :zeleni: ) koje su ti ovde napisane), jer sudeci po tvom pisaniju ipak ti je potrebno neko malo usmerenje :)

Edited by Full_Metal_Yakuza
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

И ти идеш на игнор.

 

Не расправљам се више ни са ким.

 

Ко до сада није разумео да не толеришем увреде, предрасуде и омаловажавања има неки проблем у глави.

Edited by КЈО
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Иди дркај на ИТ-а.

 

И ти идеш на игнор :]

 

Tripple kill...

 

 

Edit:

 

Дкле, никада не бих упадао у комбинације секса без "обавеза" (како је ово смешно, неке обавезе као хахаха)

Edited by КЈО
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...