Jump to content

Info:GBOB, Novi Sad, Route66 - Neprofesionalnost


Guest Svarun Gleb Veleslav

Recommended Posts

 

Tako i jedan daggerspawn ili draconic ne mogu nishta da urade (o matorim bendovima koji su nekad bili jaja da ne pricham), a iz sveta se probijaju imena koja su, po meni, slabija. :/

 

radi se na promovisanju naših bendova u svetu, nadajmo se da će krenuti na bolje ... ja se izvinjavam što pritam - ne kačim ovde ko je ko a i neke koje znam su meni ovde po nick-u nepoznati - tek izvaljujem ko je ko - o kom se bendu radi Vuče (mislim koji je tvoj) ... a sa 2 francuska benda ja radim - šta si radio tamo? Sorry ako sam indiskretna :S

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, to Vucko, ako je tako zelim ti i da bude i bolje nego sto si zamislio.

Militza_Najmilija@ Vuk u svojim venama, osim alkohola ima i oko 50% Francuske krvi, a svira u kRk,Goodeyeclosed, Yobo, DecontrolleD, a nekad je svirao u krs bendovima NorK, Worg i sa (B)Radishom Uroshevicem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, to Vucko, ako je tako zelim ti i da bude i bolje nego sto si zamislio.

Militza_Najmilija@ Vuk u svojim venama, osim alkohola ima i oko 50% Francuske krvi, a svira u kRk,Goodeyeclosed, Yobo, DecontrolleD, a nekad je svirao u krs bendovima NorK, Worg i sa (B)Radishom Uroshevicem :)

 

hvala dušo za info; ja samo imam Decontrolled medju prijateljima - dr moram da ganjam po myspace-u da čujem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...