Jump to content

Amon Amarth


Empty

Recommended Posts

Ma oni su super. Martin Mendez je valjda svirao u Amon Amarth, pa je presao u Opeth...

Nego, sto su sve teme zatvorene? Il` je moj racunar poludio?

 

nazalost ponovila se stvar sa Hail metalom, ovog puta to je bio Kanibal (bivsi priest) koji je pozatvarao sve i jednu temu na ovom forumu... srecom king je tu da sredi (thnx king u r king!! biggrin.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nisam ih slusao, kakvi su, na sta lice? malo ih opisi

pa,sad...

ne znam kako da ih opisem...

nije brutalno...al' nije ni skroz melodicno...

u svakom slucaju predlazem ti da skines par pjesama

(moje omiljene su "God,his son and holy whore" i "Masters of war"(ova je sa poslednjeg albuma))

imas nekoliko pjesama na metalblade.de...cini mi se :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam poceo da skidam pesme sa Avanger i skinuo sam prvu pesmu meni bash pevanje i ne lici na cist death vise podseca na black.A onako uopsteno gleano moj zakljucak posle slusanja te prve pesme je melodicni su podsecaju malo na death svirka,za pevanje sam reko da podseca mao vise na black to mi se ne svidja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo skinuo sam i drugu pesmu i stvano ova druga vise podseca na death nego na black,sto se tice prve pesme ona je mislim pevanje je black sa nekim malim uticajem deatha.

pa jeste,black/death... biggrin.gif

a moja omiljena pjesma (masters...) vishe lici na death,pa sam zato ovde postavio temu :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ti je kada ne glesdash moj topic ,,Sto Sam NAso Sajt'' biggrin.gif 8) biggrin.gifa: :mrgreen: .Sala.

Evo linka:http://catalog.allofmp3.com/mcatalog.shtml?group=3824

Mozes samo da skinesh avanger posto je on free,sve ovo sto je vip 80%grupa albumi su im vip ne mozes da skinesh ako se ne uclanish u vip klub,koji naravno kosta 15$ a ja nemam kreditne k.

Ajde uclani se ti verovatno imash k.kartice pa daj malo pass da koristim smile.gif)).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

bas sam skinuo (konacno biggrin.gif ) par pjesama... sviraju neki melodic/brutal death metal i nisu toliko losi. cak mi se i malo svidjaju biggrin.gifa: izdali su novi album pod nazivom "Versus The World".

01 "Death In Fire"

02 "For the stabwounds in our backs"

03 "Where silent Gods stand guard"

04 "Across the rainbow bridge"

05 "Down the slopes of death"

07 "Thousand years of oppression"

08 "Bloodshed"

09 "... and soon the world will cease to be"

 

za sada ima samo jedna pjesma za download.

MP3: Amon Amarth - "Death In Fire"

http://www.metalblade.de/mp3/amonamarth-De...Deathinfire.mp3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Amon Amarth je bas sila od benda. Spada medju moje favorite, ako nije i moj najomiljeniji bend. Kao prvo ima snagu, bez koje tesko koji bend u ovom pravcu moze da uspe. Za njega se ne moze reci da je bas Death metal bend, ima zaista dosta uticaja. Medjutim ono sto me je fasciniralo kod ovog benda su tekstovi. Paganska verovanja, vracanje u stara vremena, krvave bitke sa hriscanima, legende, mitovi, opevani u njihovim pesmama, zaista ukazuju na to da ovom bendu niko ne moze da stane na put. Btw. svaki njihov album je cista desetka i u njihovim pesmama nema mesta za ko je se moze reci da su losa ili da smaraju. Zaista sam prezadovoljan ovim bendom. Uvek cu ih slusati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi album im je najlosiji do sada.

Ima jednu ili dvije pjesme koje se izdvajaju slusati a ostalo je prosjek.

Once Sent From the Golden Hall je zaista dobar album.

Nisam slushao ali to je generalni utisak. Once Sent From the Golden Hall jeste remek-delo ali shta ga znam, Crusher i Avenger su mi nekako bolji. Naravno ceo opus Amon Amarth-a je skoro savrsen, iskljuchujuci najnoviji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...