Jump to content

Amon Amarth


Empty

Recommended Posts

јасна ствар. јебеш име и култност бенда, ако ће да испоруче сопствену рециклажу, а да притом исто то може да се чује на неком старијем њиховом албуму, у милион пута бољој изведби

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa cekaj sta je to od novih napljuvano? Immolation, novi Megadeth..?

Нови најл....

 

 

apsolutno netačno, evo novi Hypocrisy mi je sjajan, novi Integrity je očekivano kidačina, Rotting Christ su ubili sa novim albumom, onda Clutch, Thou Art Lord... ne mogu se isprisećati ovako iz glave svega što je izašlo ove godine a da mi se sviđa, ali ima toga itekako.

 

više je do toga da nismo opterećeni hvaljenjem muzike zbog samih imena koja je prave, kao što npr. ni u ludilu ne mogu da ove mediokritete od pesama stavljam rame uz rame sa jednom "Death In Fire" recimo

 

Па пази, сада када сам прочитао то, мало ми је јаснији ваш угао гледања, мада бендове које си навео горе уопште и не слушам ... :P

 

 

јасна ствар. јебеш име и култност бенда, ако ће да испоруче сопствену рециклажу, а да притом исто то може да се чује на неком старијем њиховом албуму, у милион пута бољој изведби

Али ја стварно мислим да је нови аа одличан.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па пази, сада када сам прочитао то, мало ми је јаснији ваш угао гледања, мада бендове које си навео горе уопште и не слушам ... :P

 

počni ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Паја: па оно, не бих рекао да је то јуметалски угао гледања, већ сасвим разумно резоновање свакога ко озбиљније слуша музику.

 

мада, на крају крајева, све се своди на укус. некоме се свиђа рециклажа, а некога то опасно одбија.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Паја: па оно, не бих рекао да је то јуметалски угао гледања, већ сасвим разумно резоновање свакога ко озбиљније слуша музику.

 

мада, на крају крајева, све се своди на укус. некоме се свиђа рециклажа, а некога то опасно одбија.

 

што јес јес,мада ја немам ништа против рециклажже, чак ми се неке и свиђају, али ко што си рекао,ствар укуса

 

 

Kolko se secam, novi Najl je lepo prihvacen ovde, ali to je izaslo jos pre vise od godinu dana..

I pocni da slusas Hypo aman.

Не знам, свима је сметао, мени је био поприлично другачији, свидео ми се. Али ми је засметао Благојев коментар "да смисле нове рифове" ако се сећам добро, имам утисак да то често говори за нова издања

 

послушаћу аман

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebiga,istina boli.

 

sta mislis kako je meni bilo kad mi je omiljeni DM bend izbacio totalno recikliran i genericki album i to skopljen po svim mogucim sablonima kao da ga je ivanmetal4thalajf rezirao?sad,ti mozes sebe da lazes i da se lozis kako je do jaja sto oni drve jedno to isto,ostaju true i sta sve ne,a mozes lijepo da svoje vrijeme trosis na muziku koja svojim kvalitetom,originalnoscu i inventivnoscu zavredjuje paznju.isti taj AA ima toliko izbora,moze isti taj njihov fazon da zacini npr konceptualnim albumom,moze da uradi npr album o invaziji vikinga na britaniju pa ubaci malo keltskih ili drugacijih etno prizvuka na vec standardnu molsku postavku muzike i zvuk,mogu da urade npr album o ragnaroku pa malo ubace nekih sonickih tekstura i jos zilion stvari mogu da odrade,ali ih ocigledno zabolje za to,lakse je na postojece rifove dobaciti ili oduzeti par tonova,ispisati kurcem tekstove,snimiti na pro tulz rigu po presetima album za mjesec dana,spakovati klinacki omot i aj cao zdravo.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije recikliranje bas toliko negativna stvar, evo npr. Gojira je prosle godine izbacila album na kome se primecuju naznake reciklaze, a album je odlican, ne bi mi smetalo da nastave da stancuju albume, kad volim sve sto su izdali. A i sam bend ukazuje na vaznost reciklaze :D

 

Mada sumnjam da ce nastaviti tim stopama, previse su kreativni da bi to sebi dopustili..

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebiga,istina boli.

 

sta mislis kako je meni bilo kad mi je omiljeni DM bend izbacio totalno recikliran i genericki album i to skopljen po svim mogucim sablonima kao da ga je ivanmetal4thalajf rezirao?sad,ti mozes sebe da lazes i da se lozis kako je do jaja sto oni drve jedno to isto,ostaju true i sta sve ne,a mozes lijepo da svoje vrijeme trosis na muziku koja svojim kvalitetom,originalnoscu i inventivnoscu zavredjuje paznju.isti taj AA ima toliko izbora,moze isti taj njihov fazon da zacini npr konceptualnim albumom,moze da uradi npr album o invaziji vikinga na britaniju pa ubaci malo keltskih ili drugacijih etno prizvuka na vec standardnu molsku postavku muzike i zvuk,mogu da urade npr album o ragnaroku pa malo ubace nekih sonickih tekstura i jos zilion stvari mogu da odrade,ali ih ocigledno zabolje za to,lakse je na postojece rifove dobaciti ili oduzeti par tonova,ispisati kurcem tekstove,snimiti na pro tulz rigu po presetima album za mjesec dana,spakovati klinacki omot i aj cao zdravo.

Истина је да шта год избаци Најл, мени ће бити одлично, то ваљда значи бити фан бенда. Један лик је на јуму дефинисао то ако се сећам...

Ја ствари не гледам на тај начин, код мене је просто, ако риф удара , коље, јебе кеву, мени се свиђа. :D

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

to znaci biti zatupljeni fan benda.da najl izbaci prdjenje u mikrofon i kukanje sandersa kako boluje od erektilne disfunkcije ti bi i dalje drvio kako je to odlicno.koliko god da mene licno nervira sto bend koji ima potencijal da snima i dalje dobre albume odluci da ide laksim putem i zajebava zatupljene fanove za pare,toliko mi je drago sto ne pustaju ovce neosisane.a da nedje u malom mozgu nisi svjestan da je istina ovo sto ja pricam ne bi ti moje izjave ni smetale.

 

Tebi se nije svideo L'Enfant Sauvage kolko se secam,..

 

zato ti se i smijem

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

to znaci biti zatupljeni fan benda.da najl izbaci prdjenje u mikrofon i kukanje sandersa kako boluje od erektilne disfunkcije ti bi i dalje drvio kako je to odlicno.koliko god da mene licno nervira sto bend koji ima potencijal da snima i dalje dobre albume odluci da ide laksim putem i zajebava zatupljene fanove za pare,toliko mi je drago sto ne pustaju ovce neosisane.a da nedje u malom mozgu nisi svjestan da je istina ovo sto ja pricam ne bi ti moje izjave ni smetale.

 

Neko spomenuo Darkthrone? :haha: :haha: :haha:

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

' timestamp='1371562071' post='2663381']

 

 

Neko spomenuo Darkthrone? :haha: :haha: :haha:

 

ja se ne sjecam da je drktron radio ejtiz hevi/speed jos.takodje,ne sjecam se da fenriz onako "ozbiljno" odradio vokale jos od goatlord-a.drktron vise stvari isproba u jednoj pjesmi nego sto je npr bas taj nile isprobao u zadnja ko zna kolika albuma.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

to znaci biti zatupljeni fan benda.da najl izbaci prdjenje u mikrofon i kukanje sandersa kako boluje od erektilne disfunkcije ti bi i dalje drvio kako je to odlicno.koliko god da mene licno nervira sto bend koji ima potencijal da snima i dalje dobre albume odluci da ide laksim putem i zajebava zatupljene fanove za pare,toliko mi je drago sto ne pustaju ovce neosisane.a da nedje u malom mozgu nisi svjestan da je istina ovo sto ja pricam ne bi ti moje izjave ni smetale.

 

Мислим да ипак мало хиперболишеш, али си добар део погодио. Наравно, да Најл крене стопама Морбид Ејнџела то би била друга ствар, и ја имам своју меру.

А и мислим да малкице претерујете са негативношћу.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam još uvek preslušao album, ali meni ne smeta ako se bend drži nekog svog stila i pravi takve albume. Meni to nije dosadno. Ako je album u stilu AA onda nema zime, a Morbidima nema praštanja za ono nikad.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...