Jump to content

Amon Amarth


Empty

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Evo sad sam došao sa svirke.

 

Jebo te sunce kako grme, jedna od boljih svirki na kojoj sam bio, pre svega zbog ODLIČNOG ozvučenja a osim toga Johan je verovatno najbolji death metal vokal koji sam ikad čuo, čoveku ne treba mikrofon koliko drobi meso.

 

Jedino što je masa bila smorena, bar negde na sredini gde sam ja bio. Carcass je zvučao dosta loše, kao neki lokalni bendić, predgrupa jebiga...

 

Inače mrzim da snimam na koncertima pa sam dva puta kratko. Evo ga dokaz kako se Johan čuje :haha:

 

https://www.facebook...582622451659801

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne bih bacao pare ako su bas losi,ono sto sam vidio po tjubu mi je i vise nego ok,ali nisam vidio puno,i to sto su kacili je bilo par lokalnih svirki po britaniji dje su kontam vodili glavnu rijec

 

a vise ptice na grani znaju da ne ispaljujem kad su ikone u pitanju,ove svirke tamo nekih trecerazrednih bendova za siromasne najcesce ispalim jer me boli vise kurac da slusam krseve od razglasa po krs prostorima sa krs organizacijom,frubi i ekipa i spavanje po parku na -17 a ne jebem su mi svo strpljenje popili

 

a ovo bi bilo odlazenje na nivou,dakle kolica,hostel,kafica ujutro

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su bili mlaki nešto, a i publika je bila nepomična. Verovatno su ih utišali na 80% s obzirom da su svirali kao predgrupa. Ne bih rekao da loše sviraju samo da se nešto nisu potrudili...pesma za pesmom, u istom ritmu...

 

A i ja znam samo Heartwork album od njih...nisam neki fan, ne slušaj mene :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je i to ali je bilo i ovo:

- sledeća pesma se zove "bla bla" - "tandara tandara tupa tupa tupa tupa"

- sledeća pesma se zove "bla bla" - "tandara tandara tupa tupa tupa tupa"

- sledeća pesma se zove "bla bla" - "tandara tandara tupa tupa tupa tupa"

- sledeća pesma se zove "bla bla" - "tandara tandara tupa tupa tupa tupa"

.

.

.

 

Naglasak nije na ovom da su mi pesme zvučale isto nego na ovom prvom delu rečenice koji je učinio još više da mi sve izgleda isto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 6 months later...

Nisam ovaj bend slusao godinama,poslednje sto sam slusao je Twilight of the thunder god.I uzeo neki dan da skinem poslednja dva albuma.Surfur rising je jebacki,odlican album.Ali Deceiver of the gods me je oduvao,kakva jebena albumcina.Prdite kako nema hita. Father of the wolf nije hit? Hitcina bre! Brutalan je album,prve tri pesme mi najbolje,ali i ostale izuvaju,pogotovo Blood Eagle i Coming of the tide.Haos!

Bonus pesme su me isto odusevile,svaka im cast.Umesto da klasicno smore sa nekim dosadnim obradama,frajeri napisali pesme u fazonu svojih omiljenih bendova.I to do jaja odradise,skinuli su sve bendove vrhunski,cak su na satan rising i ozijev glas iskopirali.Snake eyes je Motorhead 100%,nema dalje...samo Lemija ubacis i to je jebeno to!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...