Jump to content

Amon Amarth


Empty

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Meni ovo ispade prijatno iznenadjenje.

Ona dva ogavna spota su mi smucili album pre slusanja pa mi je na prvi mah bio dosadan ali kad sam ga proturio kroz slusalice drugacija je prica bila. Iskreno nisam ocekivao nista jer su vec zasli debelo u deo karijere kad je jasno da se nece nista menjati, formula ce raditi u Bolt Thrower / ACDC / ... fazonu kad zavisi samo da li ce imati inspiraciju da odrade dobre pesme a ovde ih ima. Najbolji su mi kad ubace vise melodije i brzine kao u Fafner's Gold ili Wings of Eagles, generalno jeste melodican kao prosli ali su se vise vratili snaznijim korenima. Cinjenica je da bih skresao album za 2-3 pesme, omot im je najgori u karijeri ali cemu sam se nadao super prodjoh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ovo najzanimljiviji album jos od Twilight.

Slazem se za dve pomenute pesme, ali iskreno su mi najjace The  Berseker At Stamford Bridge i Into The Dark, a Ironside mi vozi dobro. 

Jel se slazemo isto da bi skratili za singlove? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јел се само мени чини да овај албум има превише пауер мелодија? Да није вокала ово би опуштено био неки пауер албум. Заборавио сам како је звучао прошли али се не сећам нешто да је био у овом фазону. И као да су мало утањили са музиком, ил ми се то само чини?!
Али није лош, мени је ок. И да, омот јесте најгори икада мада се ни са прошлим нису баш прославили по некој креативности.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klasičan AA iz poslednjih 15 godina, ne verujem da ikome ko sluša metal ovo može da smeta, a opet ne verujem da će ikome zavšiti među najboljim albumima godine na kraju. Nemam nešto volje da ga preslušavam uzduž i popreko, može da piči u pozadini dok nešto drugo radim. Da, omot i spotovi su stvarno bezveze. Ukratko, definicija "playing it safe" benda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

6 hours ago, Haos sam ja said:

može da piči u pozadini dok nešto drugo radim

Управо то. Осим неких великих аа фанова не верујем да ће ико студиозно преслушавати и вртети овај албум.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolko čuh novije kod ortaka (istog onog što mi puštao Heartwork :haha: ), baš je Sabbaton death metala, ali mislim da i dodatno poliranje produkcije doprinosi tome, ne deluje mi svirka drastično promenjeno. (drugim rečima Sabbaton bio i ostao xD)

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 11 months later...

"Overall 'The Great Heathen Army' is one of the heavier albums we've made"

Ова реченица на почетку ми је довољна да не читам даље. Већина бендова који изјаве пред албум овако нешто обично после тога избаце неко гованце од албума.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јбт ја тек сад видим ово дно од спота хаха.
Некако су брзо еволуирали од викинга са мочугама и секирама до митраљеза и јурњаве колима :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, Angelystor said:

Pesma im je pokušaj da se uguraju na WWE scenu ili šta? :haha:

Tih što mi slatko što sam ih uhvatio onomad u Bgu 2009e, dok su još iole bili "srednji" bend, i sa iole kvalitetnom setlistom.

I ja sam ih tad gledao, ok je bilo. Samo što ja imam osećaj da su tad bili veći bend nego što su sad :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...