Jump to content

2009.11.08. Koncert: *SKC, Beograd - Livingroom* THE STONE + Infest


Knjaz_Ovoga_Sveta

Recommended Posts

можда је 500 кинти било много, али ја ћу радије да дам толико за квалитетну свирку два домаћа бенда, него да дам 1500-2000 за неки ултра-мега-гига познати страни бенд, који ће буквално одрадити тезгу, и побећи што брже после концерта. а и нека, да мало и ми Срби кажемо да имамо бендове који држе свирке на које је улаз више од 200 динара (уууухх, ал је ово било плитко, али тако јесте).

 

kupujmo-domace.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нико теби не брани да одеш на Ван Гиг и Мицу Трофртаљку и подржиш је ватајући је за сисе док ти она пева неку разарајућу песму са својим умилним вокалним способностима. Ја ћу радије да дам 500 кинти и одгледам два квалитетна бенда са квалитетним звуком, за свирку која је реално вредела више него многи велики бендови који су код нас били.

 

realno moje pare idu mici

 

http://www.youtube.com/watch?v=7HnVaQjNpoE&feature=related

 

http://www.youtube.com/watch?v=gFpGQySodqI&feature=related

 

sa 500 din mozes guzicu da obrises..

 

meni je to dosta para i previse da bi dao za ove bendove

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Теша Тешановић:

Свестан ниси колико мене заболе курац што би ти дао своје паре Мици. Ионако су ти форе постале већ излизане са тим ултра гига мега народњацима по целом форуму. Иди на ону "твоју" тему о Мици и осталом шљаму који качиш, а зајеби нас дебиле што дајемо 500 динара за нискоразредне метал свирке.

Edited by LazaGNR
Bez celog quote-a...
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema svrhe uopste se raspravljati oko ove teme.ko je hteo da dodje,dosao je,ko nije hteo da dodje,taj nije dosao i dovidjenja.ja sam putovao samo 6 sati do beograda ne bi li pogledao the stone i infest i nije mi nimalo zao,a potrosio sam mnogo vise od tih 500din za ulaz za koji svi toliko kukaju i dao bi opet toliko da vidim uzivo the stone.kome je draze da daje 500din za micu trofrtaljku,a ne za the stone i infest sta on trazi na ovoj temi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Narsil:e jebi ga,ja uporedjuem sa domacim bendovima,a ti mesas babe i zabe :haha:

 

Ajde,da probamo jos jednom kako si trebao da napises:

Bajaga - 500

Van Gogh - 500

Mica jebacica - 500

Infest/The Stone - 500.

 

Чини ми се да је довољно underground. Цена карте сасвим примерена догађају.

Evo,sad sam lepo kazes.

A posto su karte za Van Gogh,Bajagu,Micu i ostale sabane po 500 din. da li to onda znaci da su i ostali sabani podjednako underground ko i The Stone?

Ili je The Stone postao ko i oni? :haha:

 

 

...pa ako ukapiras - ukapiras,ako ne - I give up :haha::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Теша Тешановић:Свестан ниси колико мене заболе курац што би ти дао своје паре Мици. Ионако су ти форе постале већ излизане са тим ултра гига мега народњацима по целом форуму. Иди на ону "твоју" тему о Мици и осталом шљаму који качиш, а зајеби нас дебиле што дајемо 500 динара за нискоразредне метал свирке.

 

ma ovde je poenta da neki bendovi tvrde da su oni nemam pojma koliki andergraund,kurac,nekro a ovamo naplacuju 500 dinara ulaz za svirku.ma to ti je jednaki andergraund kao i bajaga i stoja.anderkurac graund

 

@Narsil:e jebi ga,ja uporedjuem sa domacim bendovima,a ti mesas babe i zabe :haha: Ajde,da probamo jos jednom kako si trebao da napises:Evo,sad sam lepo kazes.A posto su karte za Van Gogh,Bajagu,Micu i ostale sabane po 500 din. da li to onda znaci da su i ostali sabani podjednako underground ko i The Stone?Ili je The Stone postao ko i oni? :haha: ...pa ako ukapiras - ukapiras,ako ne - I give up :haha::pivopije:

 

prvi put se u potpunosti slazem sa tvojim postom stivi1 :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Жељко Јоксимовић је андерграунд јер продаје албум за 200 динара! и то на бензинским пумпама!

 

Ван Гогови, Мице, Бајаге и остали су извођачи за народне масе. и њима је циљ да довуку што више људи на своје концерте. зато и ставе такву цену карте + уз то добијеш и ДВД, лутку на надувавање, вибраторе и остала срања којих су људи жељни за мале паре. да је стандард у Србији већи, мислите да Ван Гог (дајем њихов пример, јер ће сад онај концерт у Арени) не би стављао цену карте од неких 1000-1500 кинти?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Жељко Јоксимовић је андерграунд јер продаје албум за 200 динара! и то на бензинским пумпама!

 

Ван Гогови, Мице, Бајаге и остали су извођачи за народне масе. и њима је циљ да довуку што више људи на своје концерте. зато и ставе такву цену карте + уз то добијеш и ДВД, лутку на надувавање, вибраторе и остала срања којих су људи жељни за мале паре. да је стандард у Србији већи, мислите да Ван Гог (дајем њихов пример, јер ће сад онај концерт у Арени) не би стављао цену карте од неких 1000-1500 кинти?!

 

izvini ali karte za van gogh su bile 1000 dinara za parter i izmedju 1200 i 1600 za tribine.istina je da se je uz kartu dobijao dvd.ali opet je bila tolika karta.inace van gogh su govno od benda i onaj djule je djubre od coveka,jednom kada sam bio klinac ono ja i neki moj drugar mu dobacivali nesto i on dosao sa dvojicom iz obezbedjenja kao da nam sere.majmun

Share this post


Link to post
Share on other sites

е, ок. то нисам знао. и ето, што се онда Ван Гог уопште спомиње? нек се носе у курац. много ми иде на живце и њихова музика, и онај мутави Ђуле. у сваком случају, што се свирке тиче, мени се чини да је и боље што је карта била 500, а не 200 или 300 динара. ко је хтео да дође, дошао је, и верујем да му није било тешко да исплати тих 500 динара. исто важи и за људе који нису из БГа, а којима су трошкови били сигурно три пута већи од цене карте. а и на свирци је био поприличан број људи. и нисам никога чуо да се жалио на цену. и свима је било до јаја. и свирка је била до јаја. и верујем да не би људима било тешко да опет дају 500 кинти за тако добру свирку. и колико сам приметио, овде се на цену карте жале искључиво људи који не слушају ни Инфест ни Стоун, нити било шта слично њима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

е, ок. то нисам знао. и ето, што се онда Ван Гог уопште спомиње? нек се носе у курац. много ми иде на живце и њихова музика, и онај мутави Ђуле. у сваком случају, што се свирке тиче, мени се чини да је и боље што је карта била 500, а не 200 или 300 динара. ко је хтео да дође, дошао је, и верујем да му није било тешко да исплати тих 500 динара. исто важи и за људе који нису из БГа, а којима су трошкови били сигурно три пута већи од цене карте. а и на свирци је био поприличан број људи. и нисам никога чуо да се жалио на цену. и свима је било до јаја. и свирка је била до јаја. и верујем да не би људима било тешко да опет дају 500 кинти за тако добру свирку. и колико сам приметио, овде се на цену карте жале искључиво људи који не слушају ни Инфест ни Стоун, нити било шта слично њима.

 

istina ja ne slusam ni jedan od ta dva benda a zalim se tu nesto na cenu.ma ko jebe sve to.i ja sam platio 500 dinara za baju.verujem da je svirka bila do jaja.bitno je da je vama dobar provod i da zelite da platite i da bude super.ajde sve najbolje

Share this post


Link to post
Share on other sites

па ето. ако свира неки бенд који волим, неће ми бити проблем да платим карту, ма колика цена била. јебига, ако треба да не пијем месец дана да бих скупио паре, нећу пити, али ћу бити на концерту. и биће ми супер. и чини ми се да је ова дискусија голо говно, и велика глупост.

Share this post


Link to post
Share on other sites

па ето. ако свира неки бенд који волим, неће ми бити проблем да платим карту, ма колика цена била. јебига, ако треба да не пијем месец дана да бих скупио паре, нећу пити, али ћу бити на концерту. и биће ми супер. и чини ми се да је ова дискусија голо говно, и велика глупост.

 

forever underground!!

freezing moon!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...