Jump to content

2009.01.19. *SKC, Beograd* Vader + Marduk


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

Takodje. Cak i ako nije u pitanju bend koji nesto preterano volim otici cu, sto da ne? Koncerti su uvek zabava. :haha: Sem ako finansijski ne mogu da se skrpim, naravno, to je drugo, a inace, ako mogu - uvek. Vidim gomilu drugara, zajebavam se malo po Bg-u i upisem u tefter jos jednu odgledanu svirku, milina. :D

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takodje. Cak i ako nije u pitanju bend koji nesto preterano volim otici cu, sto da ne? Koncerti su uvek zabava. :haha: Sem ako finansijski ne mogu da se skrpim, naravno, to je drugo, a inace, ako mogu - uvek. Vidim gomilu drugara, zajebavam se malo po Bg-u i upisem u tefter jos jednu odgledanu svirku, milina. :D

 

 

Даћу ти плус кад прође поноћ. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

на ово бих отишао само због Вејдера. Мардук никада нисам волео, а и тотално су ме као лајв бенд сморили на Морбид Ејнџелу. али опет, не могу са сигурношћу да кажем да ћу ићи јер ми је много то пара само због Вејдера. гледао сам их 2004. кад је карта била 400 кинти, и тврдим да је тај концерт међу 5 најбољих на којима сам био.

 

Ahh, good times! :pivopije: Iako ih nisam nesto slusao, koje je krljanje to bilo...

Edited by Words Of Steel

Share this post


Link to post
Share on other sites

steta sto nisam u srbiji jer bih isao na ovaj koncert pa makar me grom spalio. prvenstveno zbog marduka,koji su mi u top5 omiljenih bendova. vader ne mirisem nesto posebno ali su mi Ok. nadam se da nebi trebalo da se pitate za cenu...

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' se šališ? Sam Anaal bi bio bolji nego Marduk+Vader.

Ne nisam se salio.Nisam ljubitelj Anaal Nathrakh-a,a Marduk mi je omiljen bend i veoma volim Vader tako da za mene Anaal+Marduk sigurno ne bi bio bolji koncert,a kamoli sam Anaal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest OdinAllfather

Pozdrav svima od Odina, iz Batajnice.. :no:

 

Otisao sam pre dva, tri dana do SKC-a da uzmem kartu za Vader/Marduk. Pitah na prvom salteru,kazu mi pitaj za sankom u livingroom-u. Pitam tamo, i lik mi kaze ''nece to jos do decembra''. I tad se pojavi neki debeli matorac, koji mi vrlo furiozno kaze da pitam Frubija na yu-metalu, jer on duguje svima pare :rockdevil:  E sad se ja pitam, moze li neko da mi odgovori 'de su karte za Vader? 

 

Hvala unapred...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...