Jump to content

2009.01.19. *SKC, Beograd* Vader + Marduk


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pa jes, možda ima neko kome se ide na Mastic Scum, a Vader i Marduk ga ne zanimaju :haha:

 

(osim Goksija :haha:)

 

Kako sam se samo lozio na Mastic Scum krajem 90-tih, Zero nisam vadio iz stuba...

Vader slusao vec 2 puta, Marduk me ne zanima.

Valjda ja upadam u tu grupu ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni bas super sto ce biti novijih stvari, hocu da cujem "Into Utter Madness" i "Redeemer"-a. Kome je do starijih pesama imao je vec dve prilike da ih cuje, pazi da ce da sviraju ovde treci put za dve godine a da ne sviraju novi album. :haha: :haha: :haha: Ali Vader su ga preterali sa novim stvarima, ono ni na sta ne lici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да је среће да свирају само старе ствари.

:da:

opet previše prastarih stvari...

:no:

sve u svemu ja se i dalje nisam odlucio da li cu ici.karate kid mi je malo zgadio marduk,a samo zbog vejdera da idem po ovoj ladnoci i vetrustini...no ostalo je jos mesec dana,sto je dosta vremena da se predomislim.

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni bas super sto ce biti novijih stvari, hocu da cujem "Into Utter Madness" i "Redeemer"-a. Kome je do starijih pesama imao je vec dve prilike da ih cuje, pazi da ce da sviraju ovde treci put za dve godine a da ne sviraju novi album. :haha: :haha: :haha: Ali Vader su ga preterali sa novim stvarima, ono ni na sta ne lici.

ž

Два пута сам их гледао, два пута су сет листе биле одличне, и ова листа је супер, Azrael,Wolves, Panzer, With Satan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

s'tim da obabenda prilagodjavaju listu u dogovoru sa promoterom... tako sam za nile napisao da sviraju 2h i tako i bilo ... njihov management posalje jedan papir gde mora promoter da popuni, gde izmedju ostalog pise set lista i ja proizvoljno dopisem malo vise nego sto treba :) .

videcemo ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...