Jump to content

2009.01.19. *SKC, Beograd* Vader + Marduk


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

Verovatno zato što džez publika dođe, pogleda koncert i ode, a metal publika dođe, pogleda koncert, ostavi haos iza sebe i ode.

 

Da kazem da ste bili svedoci poslednjeg koncerta Legacy-a u maloj sali skc-a , tako da ono .... bice nesto mnogo mnogo bolje u bliskoj buducnosti za sve nas ^^ ! : )

 

Opa, konačno beg iz SKC-a. Jedva čekam da vidim koji je to novi prostor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne sećam se da sam ikad video onoliko debila na jednom mestu kao juče, čast izuzecima. Ne verujem da su Marduk i Vader ikad svirali pred gorom publikom. U pravu je Mortuus kad kaže da su većina metalaca stoka. Pijana stoka, dodao bih.

 

Što se mene tiče, Marduk su bili odlični kao i uvek, Vader nisu bili loši, ali ih nisam nešto posebno pratio poslednjih godina, pa uglavnom nisam znao pesme koje su svirali. Kupio sam Wormwood, mnogo lepo izgleda. Najlepši disk koji imam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

maa dee bre, otiso posle 12 godina da pravim devojci drustvo dok pije milk sejk, i jos uzela neki sladoled il sta li je vec, i ja kao daj da probam, i ono, dok je ledeno tesko se pije al ok ukus, a nisam popio 4-5 gutljaja zeludac mi se prevrnuo od onolikog secera :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shto ne moze metal u dom omladine?

 

Zato što je sala na prvom spratu akustično katastrofalno odrađena, koliko je neko zaradio para pri onom renoviranju i stavio sebi u džep, ništa nisu uradili sem estetiku. Za brže stvari ona sala nikako nije... A i Dom omladine nema parking.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mortuus je klasicna picketina shvatite. Klasicni pozer kojeg boli rac za fanove, cak i gora verzija Abbatha. Jedini bend koji je izasao medju masu i pio,zajebavao se,pricao sa rajom bez kompleksa je Suffocation, zato sto su raja i sto nisu jebeni pozeri koji dizu nos i imaju stav: ja pravim muziku na koju vi drkate, mi smo iznad vas....

 

није само Сафокејшн. лепо Лунар рече: ту је и Синик. а ако је неко на мене оставио најпозитивнији утисак, онда је то велики господин Треј Азагтот. прошле зиме, човек после концерта остао у оном простору горе, испред велике сале, пио пиво, није хтео да се експонира, али је, иако видно преморен, срдачно причао са сваким ко му је пришао. е сад, то што му је мало људи прилазило је друга прича. ко јебе оне позерчине које мисле да ће бити фаце ако блеје у (тадашњем) Ливингруму са пијаним Винсентом, Сандовалом и Андерсом, који само гледају како да појебу младу српску пичетину! што се Мардука тиче, никад их нисам волео, никад ни нећу. мени су они више за МТВ, него за Блек Метал. могу да слушам само World Funeral од њих. Вејдер су цареви, увек били и остали.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja i dalje ne mogu da verujem da metal ne moze u Dom Omladine. Samo dzez i tako to. Gluposti. I gde odose nase pare, dragi prijatelji koji placate porez? Na dzez. Serem vam se u kulturu.

 

E sad nam još samo objasni kakve kurčeve veze pare poreskih obveznika imaju sa Domom omladine?

Share this post


Link to post
Share on other sites

није само Сафокејшн. лепо Лунар рече: ту је и Синик

+ Evergrey, Haggard, Circle II Circle, Threshold (tj Damian Wilson, nešto se en sećam za ostale), Kamelot svi osim Khana, većina Therionovog čopora...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pare poreskih obveznika su delimično finansirale renovaciju, koliko se sećam.

 

Jeste, al' pare američkih poreskih obveznika :smile: Nismo mi ništa dali za to renoviranje...zato se Lučić i istripovao onako pa zavodi neka suluda pravila u DOB-u. Mora da se radi po propisima, Ameri kontrolišu svaki dinar koji daju, jebiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...