Jump to content

2009.01.19. *SKC, Beograd* Vader + Marduk


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

a gojku odajem pocast jer je bio na inquistion, njegova blek metal hemisfera je potpuno zadovoljena.

 

Sjajna svirka, zajebao se ko nije bio.

 

A za Sarkom bih kupio kartu isti dan kad bi pustili u prodaju :D

Edited by oʞɾoƃ

Share this post


Link to post
Share on other sites

s'tim da obabenda prilagodjavaju listu u dogovoru sa promoterom... tako sam za nile napisao da sviraju 2h i tako i bilo ... njihov management posalje jedan papir gde mora promoter da popuni, gde izmedju ostalog pise set lista i ja proizvoljno dopisem malo vise nego sto treba :)

Dobro se sećam kako sam bio razočaran kada su Nile svirali jedva preko sat vremena - zapravo, kada se pogleda koja je lista bila, dođe se do satnice od jednog sata i desetak minuta. Dobro znam i da si tada, posle koncerta, rekao da su svirali sat i po vremena, što bi bi bilo moguće samo da su članovi benda izlazili i vraćali se na binu posle bukvalno svake pesme. A sada, da pišeš kako si ti napisao njima da sviraju dva sata i tako i bilo... Ne znam kako to da nazovem. Laž je, naravno, ono što prvo padne na pamet, ali neki jači epiteti su prikladniji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zašto i ne bi, zagrebačka publika je puna pozera, ali im makar dođe 500-600 ljudi na koncert.

 

to je zato sto su kod njih cene karata po 10 evra a kod nas po dve i do dve i po hiljade dinara a prosecna plata u hrvatskoj po statistici je 740 evra a u srbiji je 340 evra.pa onda su njima karte za koncert izuzetno pristupacnije pa zato i vise naroda ide na koncerte.jasna racunica

 

fino je leteci tesa rekao da je picka i pomirite se sa tim :bigblue::bigblue:

 

naravno da je picka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro se sećam kako sam bio razočaran kada su Nile svirali jedva preko sat vremena - zapravo, kada se pogleda koja je lista bila, dođe se do satnice od jednog sata i desetak minuta. Dobro znam i da si tada, posle koncerta, rekao da su svirali sat i po vremena, što bi bi bilo moguće samo da su članovi benda izlazili i vraćali se na binu posle bukvalno svake pesme. A sada, da pišeš kako si ti napisao njima da sviraju dva sata i tako i bilo... Ne znam kako to da nazovem. Laž je, naravno, ono što prvo padne na pamet, ali neki jači epiteti su prikladniji.

pa da naravno slazem se sa tobom i priznajem javno ja sam jedan veliki lazov, lopov, prevarant, zajebant i tako dalje ... priznajem zajebao sam narod , navukao sam narod pricom da ce bendovi svirati po 90 minuta samo da bi dosli na koncert i meni dali pare da ja sad mogu lepo da putujem na karibe i da me crnkinje masiraju i da pijem kokteli . avio karta biznis klase je u mom dzepu so hir a kum(come da me ne sfatis pogresno) !

 

daj jos neki epitet, ako sam ja gore nesto zaboravio/zapostavio .

 

takodje za ono gore mogu da ti posvedoce apsolutno svi koji me znaju, ti me mozda nisi upoznao pa nisi imao tu cast da se druzis sa mojom malenkoscu. aka - lazovom / prevarantom i ostali prikladniji epiteti.

 

onward ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam mislila da ti voliš samo stare narodnjake, a ne turbo folk? Ne valja ti to, Tešo. :haha:

 

pa volim istinski samo stare narodnjake,to je ono sto stvarno cenim i obozavam.a turbo volim da slusam iz zezanja,ali ne fensi turbo nego onaj najgori tipa fazlija,dzango.ali to slusam samo iz zezanja ne stvarno,realno mislim da je ta muzika djubre.mada to za turbo sam rekao zato sto ne volim rok muziku pa na nju gledam isto kao i na turbo folk.ali generalno ne podnosim turbo.mada mislim da turbo imidz je interesatniji od metalskog imidza.ali sve su to sranja

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da naravno slazem se sa tobom i priznajem javno ja sam jedan veliki lazov, lopov, prevarant, zajebant i tako dalje ... priznajem zajebao sam narod , navukao sam narod pricom da ce bendovi svirati po 90 minuta samo da bi dosli na koncert i meni dali pare da ja sad mogu lepo da putujem na karibe i da me crnkinje masiraju i da pijem kokteli . avio karta biznis klase je u mom dzepu so hir a kum(come da me ne sfatis pogresno) !

 

daj jos neki epitet, ako sam ja gore nesto zaboravio/zapostavio .

 

takodje za ono gore mogu da ti posvedoce apsolutno svi koji me znaju, ti me mozda nisi upoznao pa nisi imao tu cast da se druzis sa mojom malenkoscu. aka - lazovom / prevarantom i ostali prikladniji epiteti.

 

onward ^^

Kako se ne nasmejati kada neko ovako odgovori, a pritom ne iznese argumente? Naravno, tvoj prepoznatljivi šablon je prisutan, jer, čim te neko nešto pita ili (negativno) kritikuje, počneš sa pričom koju si izneo iznad i završiš sa skoro uvređenim stavom. Sve što si gore napisao ja nisam rekao, niti sam nameravao - znam da drugi, doduše, nisu imali problema sa takvim izražavanjem... i upravo zboh toga što sam izneo činjenice i svoje mišljenje, bez prostačkog prozivanja i sličnih nepotrebnih stvari, upravo zato sam očekivao uljudan odgovor. Znaš, kao čovek sa čovekom, pošteno i bez zavlačenja. Umeš li to? I imaš li nešto čime ćeš oboriti moj argument? Na tome se zasniva razgovor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...