Jump to content

2009.01.19. *SKC, Beograd* Vader + Marduk


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

Znaš, ako nenormalne stvari počneš da prihvataš kao normalne, to neće ispasti dobro. Ne primam ja k srcu gluposti ovog tipa, ako propadne koncert ovde, otići ću u komšiluk ili negde dalje u inostranstvo da ga pogledam, ali ću svakako da kritikujem ovdašnje nazovi promotere, naročito kad se ponašaju bahato kao što imaju običaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frubi, iduce subote sam u BG, a i nedelju, bolje razmisljaj gde me vodis na alkoholisanje i klopu, mani koncerte, neces se ti od koncerata leba najesti :haha:

 

I ne dirajte mi Frubija, dobar je on decak, jeste da nekad pogresi, ali sta cete, mlad je, perspektivan,naucice, ima vremena.Ma svaka bi ga majka za zeta pozelela :haha:

Edited by Feniks .
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno govoreći,svi su govna,i metalci,i ja sa njima,a i organizatori.

1.metalci su govna jer pola njih sluša na mp3 i ne kupuje originalna izdanja

2.ja sam govno jer sam se vratio na forum

3.organizatori su govna,jer su neprofesionalni,pa kad im ćovek ukaže na greške brecaju se ko da im je neko celu šaku rokno u dupe.također,orgnaizatori kažu ne trebaju plakati,a ovamo kad ne dođe dovoljan broj ljudi pljuju,i kao nema metalaca.

 

Lepo ja kažem mojim kulovima kad pijemo,organizatori u ovoj zemlji su ili neiživljena deca nekih buržuja ili ljudi koji ne znaju i neće nikad naućiti da rade ovaj posao jer ne primaju savete od starijih,niti gledaju kako se to po svetu radi.

 

alo bre, 300.000 ljudi zivi na minimalcu,nema za nove gaće,a ne da ide da gleda neki jebeni marduk ili onaj startovarius,koji su demode već 10 godina.500 koncerata bookirano za godinu dana,svi su ludi da idu na svaki i da na svakom bude po 1000 ljudi.oće kurac.

Pa pola ljudi će pre da plati onom pajseru ćelavom,1400dinara da ih upoznaje sa nekim gaborima,nego sat dva da sluša neke uobražene pedere koji misle da su rock zvezde,a ustvari su narkomani uz dodatak alkoholićara.

 

P.s.

I Elldamar je govno,ali on se ne kupa pa ko zna šta još more biti.

 

btw.Recite Elldaćmaru,pozdravio ga Petar Vranješić...za rođendan mu kupujem kolekciju merima kozmetike.

 

 

I ONDA OPET DOĐEŠ NA ISTI KURAC,KAŽEŠ NEMAJU LJUDI PARA DA IDU STALNO NA KONCERTE PA KAKO ONDA MISLIŠ DA KUPUJU ORIGINALE KOJI KOŠTAJU BAREM KAO JEDNA KARTA ZA KONCERT.

 

Ma kontam te, ali previse to ozbiljno primas k srcu. Na svakom koraku su ljudi koji svojim ponasanjem mogu do ludila da te do vedu. Ali gde bi bio kraj kad bi na sve tako reagovali.

 

 

I KAKAV JE ZAKLJUČAK,PA JA SE IZNERVIRAM KAD U BOLNICI NE MOGU DA DOBIJEM UPUT I ONDA MI NEKO KAŽE ISTO OVO,MNOGO OZBILJNO PRIMAŠ K SRCU,PA JEL TEBI JASNO DA RECIMO DODJE NEKO IZ ZAPIZDINE ZVANE BESNA KOBILA DA KUPI KARTU I ZA VREME DOK MU TREBA DA SE VRATI KUĆI A ONI U JEEEE OTKAZAN KONCERT DODJITE I VRATITE KARTE PA ĆEMO DA VAM VRATIMO NOVCE,I ŠTA ONDA PUT BESNA KOBILA-BEOGRAD I U RIKVERC PLUS DA ŽDEREŠ NEŠTO,PIJEŠ DA UPLATIŠ KREDIT KAKO BI SE JAVIO MAMI I TATI DA SE LEPO SNALAZIŠ U VELIKOM GRADU I ETO TI MOGO SI DA KUPIŠ NEŠTO DA OBUČEŠ,NOVE PATIKE,NEKI MIRIS ILI CURICI PLIŠANU IGRAČKU.

LAKO JE SRATI O JEDNOJ STVARI KAD RAZMIŠLJAŠ U FAZONU A TO SE UVEK DRUGIMA DEŠAVA

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

daj bre. i meni se to desilo. ne pricam na pamet, ali dokle sad nerviranja... videla sam ljude koji su dosli iz susedne drzave da bi bili na destuctionu(npr) i oni otkazu. ali me bes prosao. cuvajte bes za iduci otkazani. :pivopije: i ti malo smanji dozivljaj i velicinu slova. opusteno. pozdrav za besnu kobilu :pivopije:

Edited by ^TK^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...