Jump to content

2009.01.19. *SKC, Beograd* Vader + Marduk


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

Ја готивим тај бенд, гледао сам их пре једно месечак дана у Смедереву, али би за ово било боље да предгрупа буде рецимо Disdained.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja bih najvise voleo da predgrupa uopste ne bude. :da:

 

Rekoh vec: ja od sada na Vader i Marduk gledam kao na domace bendove, sviraju ovde cesce od nekih nasih "elitnih" bendova. :haha:

 

Malo sam skeptican po pitanju Vader-a s obzirom na novu postavu, jer, realno:

 

Mauser > ovaj decko iz Decapitated-a;

Novy >>>>>> ovaj novi (:haha:) lik;

Daray >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> novi bubnjar.

 

Ali videcemo. ;)

 

A sto se tice Marduka, bas me zanima na sta ce da lici setlista posto su samo jednu pesmu svirali na oba prosla koncerta, sve ostalo je menjano. :D

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne kazem ja da je amon din los. samo su malosmorili posto su predgrupa svakom vecem bendu koji ovde svira.......

bili su mi ok prvih par puta kad sam ih gledao a sad redovno cekam da oni zavrse pa tek onda ulazim,posto su mi se stvarno popeli na kurac. opet,ne kazem da u losi uopste,cak i volim dosta stvari,ali preterase ga brate.

bolji su mi od simargala,kad si vec njih pomenuo,ali pre bih gledao simargal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro ljudi kako mogu da vas smore Amon Din pa zadnji put je bila njihova svirke pre godinu i nesto dana na Nile u Bgu,ne kapiram kako su vas to smorili ,aj da kazes da sviraju jednom mesecno pa i neka bude da smaraju ali ovako stvarno tuga :icon_ne:

Elem Disdained ili Infest nije los predlog! :rockdevil:

 

E a ova nova postava Vadera jebe isto kao stara nema sta da se cimate be

http://www.youtube.com/watch?v=t_p2rsVs030&feature=PlayList&p=DEB0FDDC9333ACC0&playnext=1&playnext_from=PL&index=38

 

I bubnjar isto sabija kao Daray,da je lik los ne bik Pero ni pozvo da prangija!

 

:rockdevil::rockdevil::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

isto!

 

@pupak,jel treba da se nabraja na kojim koncertima je amon din sve bio predgrupa? bez obzira sto posle grave i nile nisu svirali na nekom vecem certu ovde,pre toga su svirali sto puta i smorili zesce......

 

sto bi uopste oni bili predgrupa? nista posebno nisu,sviraju vec 10 godina najmanje a izdali su jedan album samo(samim tim vrte jedne te iste pesme),nisu vise tako mladi i jasno je da nece nista bitnije da urade u metalu,da mogu,vec bi postigli nesto. zato lepo treba da se guraju mladji i perspektivniji bendovi.

Edited by Lord_Vader

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubija ova postava vadera

Kako da ne ubijaju kada brate imaju 200 koncerata godisnje...

Pitali smo bubnjara Lost Soul-a, za ovog novog bubnjara Vadera, kazu da nije kao Daray, ali kaze da je mnogo talentovan i dosta brzo napreduje, tako da ce da bude kroz dalji rad da stigne, a mozda i prestigne Daraya. To nam rekao kada je bio Samael, a to mu dodje pola godine, tako da...videcemo...

Edited by Kriki

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 albuma.

Mislis da Frubija boli kurac sta vi pricate? :haha: Stavice koga hoce i to je to.

sta izbacili su taj drugi album konacno? pa i red je bio,maltene u svakom casopisu u kome se odradi intervju sa njima oni pricaju kako samo sto nije izasao,i tako vec godinama o izlazi al nikad da izadje. red je bio.

znam da ga boli kurac,naravno da ce da stavi koga on hoce i da ga uopste ne zanima to sto ljudi predlazu ovde,a posto je menadzer ili tako nesto amon dinu,stavice njih za predgupu.......

stara prica,nista novo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vader ce se gleda uvek :rockdevil:

 

Poslednji put kada sam ih gledao (Legacy) im je bila najjaca svirka od obe tri, doduse videcemo kak' ce sa novom psotavom biti...

 

Cena karte mozda mogla biti lecka niza, no dobro...ja to malo jer me Marduk ich ne interesuje :) Al' cu ga ispostujem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...