Jump to content

2009.01.19. *SKC, Beograd* Vader + Marduk


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

Gledao i jedne i druge, mogu pare da polozim da ce Vader da obrise dupe Mardukom.

немам ништа против Мардука, али ова изјава може у потпис... Видећемо, морам признати да ме је Мардук изненадио како је боље звучао на Метал фесту, него на сингл концерту, тако да од њих се никада не зна, али ценим да ће ипак Вејдер бити бенд вечери...

Edited by Kriki

Share this post


Link to post
Share on other sites

немам ништа против Мардука, али ова изјава може у потпис... Видећемо, морам признати да ме је Мардук изненадио како је боље звучао на Метал фесту, него на сингл концерту, тако да од њих се никада не зна, али ценим да ће ипак Вејдер бити бенд вечери...

 

 

Ценима да је не Legacy фесту мени најбољи бенд био Dark Funeral, и тако комотно ме боли курац за све остале великане што су тамо свирали и откидали, мени је то био најбољи наступ. Што нас доводи до поенте да ће Marduk бити бољи како год да окренеш. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni Marduk nije nista extra bez Legiona.Okej je Mortuus ali nije to to. Nisam bio na Legacy-u ali verujem da je Dark Funeral pomeo.Gledao sam ih nedavno.Tako se to radi.Jebitacno bez kratko:D.Bio je i Marduk na istom festu kasnije ali ono...nebo i zemlja.

Druga stvar je opet solo koncert bendova.Trebao bi ovo da bude odlican koncert.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali činjenica je da je Marduk ispod svog renomea uživo.

 

 

И то је субјективна ствар. На првој свирци је звук био очајан, а ја сам се провео сјајно. Dark Funeral је, такође, имао крш звук па сам се опет провео одлично. А Mortuus уживо ми је врх.

Многи су после прве свирке дошли и причали о звуку. Ја сам из свирке извукао све најбоље моментее и уживао у истој.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zavisi kakav si covek i kako slushas muziku uz oba benda mozes ladno da kuvas i radis seminarski zato sto nije bash to nesto muzicki sad ..a energija se najvishe oseti uzivo

 

 

И да кењаш у каду.

Share this post


Link to post
Share on other sites

на ово бих отишао само због Вејдера. Мардук никада нисам волео, а и тотално су ме као лајв бенд сморили на Морбид Ејнџелу. али опет, не могу са сигурношћу да кажем да ћу ићи јер ми је много то пара само због Вејдера. гледао сам их 2004. кад је карта била 400 кинти, и тврдим да је тај концерт међу 5 најбољих на којима сам био.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...