Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Sta ti je bre Jaymz?Shta shizish?

Pa ja nisam ni imala komp pre dve tri godine,ako je do toga,tako da ne vidim nacin na koji sam mogla da znam od kada je,i odakle je slika...I ne vidim zasto bi to bio veliki minus za mene... :?

 

A ono sto sada moze da se nadje po sajtovima Metallice,sam poskidala...Dodushe,skidala sam,dok sam imala Flat Rate net...A sada me jebe u mozak ovaj budjavi 041!

 

Mrzim 041 :cry::cry::cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, pa da i ja pljunem koju...

U prva dva albuma cu se uvijek zakunuti. Ni druga dva nisu losa, a sve ono posle ne zelim ni da znam da postoji da mi ne kvari sjecanje na jedan super metal bend koji sam volio jos u osnovnoj. Sjecam se da sam pobjegao sa nastave u gimnaziji da bih cuo Load kad je izasao. Kakvo je to razocaranje bilo...

Dakle, uvijek pljunuti po tim prodanim dusama. Totalno su neiskreni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jebiga,nije lako spreciti ih...Ali lepo bi bilo da se moze...

Ma,kad tad ce se smoriti od pljuvanja,i prestati to da rade.Mozda dodje jos neki klinja koji ce pokusati da se pravi pametan,i dobiti batine od mene...

 

Nego,steta sto ovde nema smajlija sa glavama koje podsecaju na psece i koje mogu da laju i napadaju tudje postove :]...Rado bih iskoristila takve animacije povremeno :mrgreen: :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, pa da i ja pljunem koju...

U prva dva albuma cu se uvijek zakunuti. Ni druga dva nisu losa, a sve ono posle ne zelim ni da znam da postoji da mi ne kvari sjecanje na jedan super metal bend koji sam volio jos u osnovnoj. Sjecam se da sam pobjegao sa nastave u gimnaziji da bih cuo Load kad je izasao. Kakvo je to razocaranje bilo...

Dakle, uvijek pljunuti po tim prodanim dusama. Totalno su neiskreni.

 

Posto nisam jedno vreme bio na yumetalu,dugo niste videli ovu cuvenu recenicu:LOAD RULES!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jebiga,nije lako spreciti ih...Ali lepo bi bilo da se moze...

Ma,kad tad ce se smoriti od pljuvanja,i prestati to da rade.Mozda dodje jos neki klinja koji ce pokusati da se pravi pametan,i dobiti batine od mene...

 

Nego,steta sto ovde nema smajlija sa glavama koje podsecaju na psece i koje mogu da laju i napadaju tudje postove :]...Rado bih iskoristila takve animacije povremeno :mrgreen: :roll:

Da ti klinja od 22 godine nešto kaže: Metallica je SRANJE! Njih sam voleo da slušam dok su još valjali, a i sad volim da čujem stare albume. Ovo novo - blajezgarije.

Nikad mi neće ponestati pljuvačke za njih! U to budite sigurni!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kako to RNA,kazes svidja ti se njihov stariji opus a kazes Metallica je sranje?Znaci i ono pre je sranje?Kolega,kolega... :ne:

ReLoad je malo smor,ali zato Load...FUCKIN' RULES!!!

A to sto imas 22 godine ne znaci da si najpametniji na svetu.Tebi su sranje a meni su zakon.Misljenja se razlikuju,ali ti to nikako da shvatis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo, ono za moje godine nije upućeno tebi nego Mesečevom klincu koji pominje klinje koji tvrde da je Metallica njesra, tek da vide da ne misle samo klinci da je 'tallica njesra.

Drugo, pitaj kojeg god hoćeš starijeg metalca, pa da vidiš šta će da ti kaze za njih. Ne trvdim ja da sam najpametniji, a ti si izgleda taj koji neće da shvati da se mišljenja razlikuju. Ja sam tvoje prihvatio, ali svoje ne menjam.

Treće, kad kazem da je sranje, onda mislim na ovaj period, znači sadašnjicu kojom upropašćavaju lepe uspomene.

Metallica je SRANJE!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo, ono za moje godine nije upućeno tebi nego Mesečevom klincu koji pominje klinje koji tvrde da je Metallica njesra, tek da vide da ne misle samo klinci da je 'tallica njesra.

Drugo, pitaj kojeg god hoćeš starijeg metalca, pa da vidiš šta će da ti kaze za njih. Ne trvdim ja da sam najpametniji, a ti si izgleda taj koji neće da shvati da se mišljenja razlikuju. Ja sam tvoje prihvatio, ali svoje ne menjam.

Treće, kad kazem da je sranje, onda mislim na ovaj period, znači sadašnjicu kojom upropašćavaju lepe uspomene.

Metallica je SRANJE!!!!!!

Slusam metal vec 10 godina,i imam pravo da i ja kazem da je danasnja Metallica SRANJE!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Load je odlican album! Bleeding Me,The Outlaw Torn,Mama Said,Until....Dok mi je ReLoad uglavnom sranje.Izdvojio bih samo Low Man`s Lyric,UnforgivenII i mooooozda The Memory Remains..

 

Hej, wellcome na THRASH. Metallica je genijalan band, "malo" ga je pokvarila lova, i oni sviraju dobru muziku, koja na zalost nas metalaca i nije metal. Bili bi svi sretni da su ostali u thrashu ali na radost nekih drugih fanova... Odose u druge pravce... kako bi rekla moja koleginica s posla (inace djevojka sa splava i pasionirana obozavateljka Ace Lukasa)... "Metallica ima samo jednu i po dobru pjesmu. Nothing Else Matters i pocetak Unforgiven." SAD BUT TRUE...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izjava ti je krajnje ogranicena. Kao, samo metal je jedini ispravan... i tako ta sranja. A takve izjave obicno cujem od ljudi koji su mnogo mnogo mnogo mnogo kasnije poceli da slusaju metal... I onda su se prosvjetili sa prva cetiri Metallicina albuma, a sve kasnije je kao za fanove Ace Lukasa i ostale. Meni licno je draza Metallica iz starijeg perioda, ali hej... "Dabogda crk`o metal ko ga sve slusa"... Hej...

No comment.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...