Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Ma koliko to NEKIMA delovalo čudno, ja ne mogu da podnesem ljude koji nemaju pojma za prave metal vrednosti, a govore "Ja volim Metallicu, naročito 'Nothing Else matters'". Meni dođe da crknem od muke. Stvarno se ponekad zbog toga osećam bezveze, kao da me je neko izmlatio. Niko njima ne može da zabrani i meni je drago kad kul ljudi koji se interesuju za sve kažu da su čuli nešto dobro i u metalu iako znam da ga ne vole, a ja poštujem njihove stavove, ali kad bi mi neki zadrigli pumpadžija rekao da voli Metallicu... pa, znaš šta, došlo bi mi da ga golim rukama zadavim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni redovno poznanice koje slusaju Severinu, trubace i sl kazu kako vole NEM, i kako je Metallica bas "fin" bend. 'Ajde jos to i mogu nekako da podnesem, ali kad mi je jedna od doticnih koleginica rekla da je super Fade to black najozbiljnije sam htela da je osamarim! Ne znam zasto je morala da pomene neku od pesama sa prvih albuma! To me je iznerviralo jer je to jedna komercijalna fufa, koja ne bi prepoznala umetnost ni da je udari u facu. Takvi ljudi NE SMEJU da slusaju metal!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E zbog takvih ljudi sam i omrzao puno bendova. Dabogda propao metal kad ga svako sluša.

U stvari, dabogda propala Metallica kad je svako sluša!

 

Pa RNA uzmi slushaj Death,Black....to veruj mi nece SVAKO slusati... smile.gif

 

Pera suvi genije... smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif Nesho, cujemo se ovih dana, radim duplu smjenu, navrati do radnje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, nisam čuo lepši opis odavno. 'Kao bivša kojoj se uvek vraćaš.' To bi u mom slučaju moglo da važi samo za stare albume. Njima se uvek vrlo rado vraćam ne trudeći se da mislim na ono što sada rade. Kartkotrajna amnezija ume da bude dobra stvar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, nisam čuo lepši opis odavno. 'Kao bivša kojoj se uvek vraćaš.' To bi u mom slučaju moglo da važi samo za stare albume. Njima se uvek vrlo rado vraćam ne trudeći se da mislim na ono što sada rade. Kartkotrajna amnezija ume da bude dobra stvar.

 

Hvala biggrin.gif Inace, sta to sada rade?! :| sad.gif:cry:

 

I, da, sve sto je kratko krace traje(?!)... a sta da radis kada se probudis :? :? :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala biggrin.gif Inace, sta to sada rade?! :| sad.gif:cry:

 

I, da, sve sto je kratko krace traje(?!)... a sta da radis kada se probudis :? :? :?

Ako sam vam ja potreban da kažem šta to sada rade, onda stvarno... SRANJE je najbolja reč. ZGRTANJE LOVE je odličan izraz. Jer, kako drukčije opisati njihovu saradnju sa hip-hop muzičarem (a hip-hop je trenutno uz latino muzikeu vodeći trend u Americi)?

Kad se probudim, tj. klad se album završi, lepo odložim ploču na policu i ponovo raspalim po njima iz svih oružja. Da rezimiramo METALLICA JE SRANJE!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala biggrin.gif Inace, sta to sada rade?! :| sad.gif:cry:

 

I, da, sve sto je kratko krace traje(?!)... a sta da radis kada se probudis :? :? :?

Ako sam vam ja potreban da kažem šta to sada rade, onda stvarno... SRANJE je najbolja reč. ZGRTANJE LOVE je odličan izraz. Jer, kako drukčije opisati njihovu saradnju sa hip-hop muzičarem (a hip-hop je trenutno uz latino muzikeu vodeći trend u Americi)?

Kad se probudim, tj. klad se album završi, lepo odložim ploču na policu i ponovo raspalim po njima iz svih oružja. Da rezimiramo METALLICA JE SRANJE!!!!

 

Ovo je postalo dosadnije od Load Rules... :roll: :ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda zato što ja to jedini ponavljam?

Moji istomišljenici su pametni, pa se ionako ne pojavljuju na ovoj temi, tako da sam u odbrani svojih stavova SAM! Ako nekome to slučajno smeta, može slobodno moje poruke da preskače!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeeej,ljudi....jeste li slusali onu novu stvar "53rd and 3rd"???

Zao mi je,ali moram ovo da kazem...STVAR JE SRANJE :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

 

 

Poslusajte na users.cg.yu/metallica

 

 

:ne: :ne: :ne: :ne: :ne: :ne:

 

Ma nisam ni sumnjala da je sranje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda zato što ja to jedini ponavljam?

Moji istomišljenici su pametni, pa se ionako ne pojavljuju na ovoj temi, tako da sam u odbrani svojih stavova SAM! Ako nekome to slučajno smeta, može slobodno moje poruke da preskače!

 

Jadan... Sam? Ajde Bosko molim te, pa svi isto mislimo uglavnom, ali pomalo ide na kurac to "load rula", "Metallica je sranje" i sl.

Niko nista novo da kaze... U stvari, bravo za Steel Tormentora!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda zato što ja to jedini ponavljam?

Moji istomišljenici su pametni' date=' pa se ionako ne pojavljuju na ovoj temi, tako da sam u odbrani svojih stavova SAM! Ako nekome to slučajno smeta, može slobodno moje poruke da preskače![/quote']

 

Jadan... Sam? Ajde Bosko molim te, pa svi isto mislimo uglavnom, ali pomalo ide na kurac to "load rula", "Metallica je sranje" i sl.

Niko nista novo da kaze... U stvari, bravo za Steel Tormentora!

 

Zasto? :? :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...