Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Da, ali EncyMet najavljuje "early next year"... Ne volim te njihove tripove sa novim albumima uvek se nacekamo kao debili jer su oni zapravo objavili samo 3 albuma od '91. Live Shit nije album, ReLoad nije album, Garage Inc nije album, S&M nije album... 5 godina do Loada pa ajde sve i da racunamo S&M 5 godina do Angera... Znaci izlazi u jesen 2009 icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ne znam da li ste culi/videli nastup Avril Lavinj(doduse, ne znam gde, ni kad icon_smile.gif ), kada je pevala Fuel...Ne mozete ni da zamislite kako je to bljutavo... pukeface.gif

A cela Metallica u publici, i odusevljeno cupkaju(!) nogama, kao, primaju se skroz... no.gif

Zasto? icon_confused.gifno.gifwallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li ste culi/videli nastup Avril Lavinj(doduse, ne znam gde, ni kad icon_smile.gif ), kada je pevala Fuel...Ne mozete ni da zamislite kako je to bljutavo... pukeface.gif

A cela Metallica u publici, i odusevljeno cupkaju(!) nogama, kao, primaju se skroz... no.gif

Zasto? icon_confused.gifno.gifwallbash.gif

e ja skidam kapu svakoj ribi koja se usudi to da ucini po cenu sopstvenog blamiranja... icon_da.gif

mozda je izgledala sexy dok je pevala pa su bili odusevljeni, sta znas icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, daaaaaj... huh.gif

Prvo- sto je ritam bio mnoooogo sporiji(napravila je baladu od pesme icon_smile.gif , dobro, salim se), drugo- sto je odvratno otpevala, sa svim njenim "uvijanjima" dok peva(ne znam kako ovo drugacije da objasnim), a i nisu Metallicine stvari za zenski glas, pa ma sta riba radila i kako otpevala... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi znate sta? Ceo Icon je bio sranje. Jedino je Medley na kraju bio kul i bilo je super kul marketinski sto su odsvirali 2 minuta Frantica i to isekli da se mi jadnici fanovi primimo kao svinje musik19.gif

 

A Kerrang je ok ali ne mozes da napravis Tribute takvom albumu. Taj album je toliko slusan da jednostavno ne mozes da skapiras nekog drugog da svira tu pesmu i ma koliko dobar bio "taj neko drugi" to jednostavno nije "to"...

 

Pozdrav svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, daaaaaj... huh.gif

Prvo- sto je ritam bio mnoooogo sporiji(napravila je baladu od pesme icon_smile.gif , dobro, salim se), drugo- sto je odvratno otpevala, sa svim njenim "uvijanjima" dok peva(ne znam kako ovo drugacije da objasnim), a i nisu Metallicine stvari za zenski glas, pa ma sta riba radila i kako otpevala... icon_da.gif

slazem se sa svime osim sa 3. tackom mhihi.gificon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi znate sta? Ceo Icon je bio sranje. Jedino je Medley na kraju bio kul i bilo je super kul marketinski sto su odsvirali 2 minuta Frantica i to isekli da se mi jadnici fanovi primimo kao svinje musik19.gif

Апсолутно се слажем, сем што морам да напоменем да је Корн прописно урадио свој домаћи задатак. Само да су се још наканили, или да су умели, да скину соло...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert je bio MOCAN!

Odsvirali su ceo Master OF Puppets!!!

stavicu ga na dva dvd-a da ne izgubi kvalitet jer je stvarno dobar koncert, jedino mi je bio smesan James sa onolikom bradetinom i Lars se mnogo udebelio...

jel gledao jos neko koncert>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...