Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

na mtv-u, mislim da je to pitao! icon_smile.gif

 

ajde da to kada srezes nekako prosledis nama! kakav je ovako bio koncert? jel su se raspadali kao i 2003. na prvom koncertu na turneji? jel su svirali premijerno neke nove stvari? jel su otpisali st.anger stvari sa pleyliste? daj malo sire informacije! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videcete kada dobijete snimak, jedino mogu da kazem da mi je drago da sam cuo ceo master na koncertu, mada se vidi da je pogotovu james ostareo, ne znam da li mi se cini zbog one bradetine i zalizane kose...

Edited by GEORGE_SOAD

Share this post


Link to post
Share on other sites

znachi...pazi ti taj SET LIST bre!!!!!!!!

 

01. Creeping Death

02. Fuel

03. Wherever I May Roam

04. For Whom the Bell Tolls

05. Fade to Black

06. Battery

07. Master of Puppets

(James Hetfield announces that the band will perform entire "Master of Puppets" album)

08. The Thing That Should Not Be

09. Welcome Home (Sanitarium)

10. Disposable Heroes

11. Leper Messiah

12. Orion

13. Damage Inc.

-------------

14. Sad But True

15. Nothing Else Matters

16. One

17. Enter Sandman

-------------

18. Last Caress

19. Seek and Destroy

 

 

audio snimak mozete skinuti na:

 

http://www.megaupload.com/?d=D994ALNW

Share this post


Link to post
Share on other sites

treba mi mala pomoc........ pretpostavljam da bi samo fanovi poput Jaymza mogli da mi pomognu..... ako on uopste postuje ovih dana.

 

dakle, trebaju mi neke lokacije po San Franciscu gdje je Metallica svirala ili imala foto seshn ili paradirala, aman sta god. ako imate slike, bacite ovdje. ako znate imena klubova, sala i sl. bacite ovdje. bili biste mi od velike pomoci.

hvala!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj bend se zove Iron Horse i ima ceo album koji se zove Fade To Bluegrass icon_rockdevil.gif

 

@ Blondie:

Idi na www.encymet.com i tamo imas sve koncerte koji su IKAD svirani bilo gde od osnivanja do sada i lako ces da nadjes lokacije po SF-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakvu je shljivu imao jaymz??? a master su svirali zbog dvadesetogodisnjice! nego, jer mozes da izbacis neke screenshotove sa snimka, cisto da vidim kako sad izgledaju?! e, kad bi ovako nesto odsvirali kod nas, pa da se upucam odma'!

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

@ Blondie:

Idi na www.encymet.com i tamo imas sve koncerte koji su IKAD svirani bilo gde od osnivanja do sada i lako ces da nadjes lokacije po SF-u.

hvala ti. provela sam sate citajuci biografiju metallice i cackajuci sve redom icon_smile.giflaugh.gif

 

nadjoh ovo http://www.angelfire.com/oh/liveperformances/Mabuhay.html - zatvoreno naravno

 

pominju i neki Keystone, ali to google ne prepoznaje, ili bar ne pod tim imenom.

imali su i neke nastupe u Oklandu ali ne pominje se gdje..... sad.gif

 

 

stadioni poput SBC parka i sl. nisu zanimljivi.. mislila sam vise na neke krs-lokacije gdje se kalio celik.

 

jedino cu da trazim ovaj Mabuhay - djeluje zanimljivo. ako nije spaljen do temelja.

 

nista.... u svakom slucaju hvala..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

- Radio City, in Anaheim, CA

- Backbay High School

- "The Old Waldorf" in San Francisco

- The Stone in San Francisco

- L'Amours in Brooklyn, New York

 

posle ovoga su vec krenule velike turneje sa ozijem, venomom... pivopije.gif

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi The Stone je svakako najprimamljiviji u toj prici ako ni zbog ceg drugog onda jer su tu prvi put svirali sa Cliffom... Ako odes tamo samo pomisli na mene jer sumnjam da cu ja ikada biti tamo musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

u, al je osedeo po bradi... a ko su mu ovi drugari?

Pa, sta mislis? icon_biggrin.gif

 

AIC, naravno. wub.gifwub.gifwub.gificon_frown.gificon_cry.gificon_sad.gifno.gif

Sviraju zajedno u Doningtonu (Download festival), pa na Novarock-u, a ovo je slika sa Rock Am Ring-a, iz Nemacke, od pre nedelju dana, otprilike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A joj 7 i kusur minuta a meni se svidja mozda jedno minut i 15. Nisam verovao da cu ovo ikad reci ali izgleda da sad posle 128 SJAJNIH, 5 VRLO DOBRIH, 1 DOBRE i samo 1 LOSE ce se moje misljenje u zadnjoj kategoriji promeniti u dve lose wallbash.gif

 

Mada ako je skrate i prosire dz dz dz deo moze da udje najmanje u "dobre" icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bar su opet ubacili solazu u pesmu. Nisam imao vremena da je detaljno preslusam ali ovo sto sam cuo bas i ne obecava mnogo. Izgleda da cemo dobiti "some kind of load/reload/st.anger monster"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...