Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Preslusao sam pesmu jedno 10 puta...

uvod je mnogo jak, rifovi za strofu nosu losi ali pevanje je mnogo lose, za ovakvu pesmu je trebao da smisli neko brze pevanje!

solaza je dobra, uopste ne podseca na one sa load/reload!

ali kao sto rekoh uvod je najbpolji, refren je cisto ubacen

Dead is not the end, The Begining...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se za G-Soadom za pevanje...refren je i ok..al pevanje je moglo biti bolje..

 

Inache pesma pati malo od onog St.Anger sindroma, tj. mogla je da bude kraca! Pre svega..fala kurcu pa ima solaza! Dobra! Bubnjevi su okej, riffovi mi se svidjaju...IMA NADE! IMA NADE!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Riffovi su krsh!!! Skroz su St. Anger... Jedino je Dzdz refren dobar. Ne obecava mnogo. Mada, mozda ce to biti najgora pesma na albumu, nikad se ne zna. Recimo za Stanger je prvo napisan Monster, koji je krsh pesma... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja racunam sve sto je MetallicA ikad objavila na albumu/EPu/singlu. St. Anger singl je +5 (od 6) izbacenih pesama snimanih za "We're A Happy Family" tako da su u istoj kategoriji sa Whiskey In The Jar, Am I Evil i ostalim obradama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ja takodje mislim da je skom dobra pesma (ali samo studijska verzija, sa albuma smara), i pored unnamed feeling, najbolja na albumu.

 

sto se tice ove nove pesme, uvodni riff je go kurac, uopste mi se ne svidja, ja bih takvih riffova mogao da napisem 21 za vece, bezidejno do maximuma... cak ni pesmu nisam uspeo da preslusam do kraja, koliko me je udavila... stvarno sam razocaran... a za razliku od vas, mislim da mu je vokal 490 puta bolji nego na st.angeru! videlo se da je vezbao, a ne kao na proslom, pravo sa rehaba na snimanje! sad moze da izvlaci kao na s&m-u! slusao sam i iron man, koji su svirali na nekoj svirci pred ozijem, i odsvirali su do bola! mozda jedna od najboljih obrada! to je fantasticno kako zvuci! pogotovo vokal!

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jasno mi je! icon_smile.gif pogledaj, ima da se skine na netu! trazi samo metallica - iron man, i naci ces provereno! to je video snimak! ako ne budes nasao, pitacu ja ortaka odakle je to skinuo, pa cu da ti kazem!

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

А сећа ли се неко оног говнета што су радили са неким црњом репером од пре пар година, пре него што је Св. Љутко изашао? Расправљало се о томе овде, али су изгледа сви заборавили то злодело. Ово ми некако мирише на то, иако нисам чуо песму, да се одмах разумемо, и нешто не намеравам скоро то да урадим.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

upravo mi se skinuo video snimak nove pesme...iiiii svidja mi se, i to mnogo pesma nema ime za sad, a traje bogami celih 8 minuta. ima heavy metala u sebi najvishe malo thrash deonica, dobru kirkovu improvizaciju...sve u svemu blago recheno na prvo slusanje dobra je (da ne kazem odma odlichna). sad jedva cekam novi album

Share this post


Link to post
Share on other sites

We Did It Again feat. Ja Rule

Баш та! Знам да сам је преслушао једном и у року од пола милисекунде након завршетка је избрисана са компа. Не знам ни што сте ме подсећали на њено постојање, срам вас све одреда!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest BlackHawk

Da ne otvaram sad novi thread, zna li neko odakle da skinem video snimak koncerta u beogradu, ili ako ima da mi posalje na email. Imam samo nothing else matters sad.gif

 

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...