Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

1 dobra je Ronnie, 5 vrlo dobrih su: Commando, Memory Remains, Devil's Dance, All Within My Hands i Mama Said.

A preostalih 142-e su odlicne! icon_rockdevil.gif

da ne mislim da si fanatik verovatno bih mislio da si retard... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

bez ljutnje biggrin.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pesma je smor teshki... ali sta je tu je, metalika vec neko vreme pokusava da bude moderna sto joj ne polazi za rukom... ovaj bend je davno propao... sve posle blacka nije metalika.. ili je mozda bash to metalika, ne znam...

 

pevanje je josh i svetla tacka pesme... ali solo... hahah kako tog coveka nije sramota da odsvira onako nesto... haha, necu vishe nista reci samo cu ga sazaljevati do kraja zivota icon_wink.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

na ovaj tvoj komentar da posle blacka to vishe nije metallica mogu samo da kazem pukeface.gif ljudi su prosli kroz razne vrste zvuka i svuda su se pokazali. i meni lichno se ova pesma vrlo svidja, kao sto sam rekao podseca me na neki reload album fazon, sto mi se svidja. to sto nije odsvirao ultra zajebani solo sa 15000 arpedja i sto skala u sekundi ne chini solo loshim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

na ovaj tvoj komentar da posle blacka to vishe nije metallica mogu samo da kazem pukeface.gif ljudi su prosli kroz razne vrste zvuka i svuda su se pokazali. i meni lichno se ova pesma vrlo svidja, kao sto sam rekao podseca me na neki reload album fazon, sto mi se svidja. to sto nije odsvirao ultra zajebani solo sa 15000 arpedja i sto skala u sekundi ne chini solo loshim...

ti barem znas da ja ne favorizujem arpedja i brzinu... rekao sam da je losh jer ja tako mislim i to je moje subjektivno misljenje... kirk ima paterne kao dete od 3 godine koje pokusava da svira gitaru gudalom violine...

 

pesma je prosecno loshija... ako uopste te dve reci mogu jedna do druge da stoje u istoj recenici biggrin.gif

 

ja ne kazem da mrzim metaliku sa loada, reloada... etc... vec samo kazem da to nije ona stara metalika, sto je i ok sa jedne i nije, sa druge strane... ali mozda je zapravo TO metalika...

 

@fanatik: ma znam ja kako je voleti jedan bend, kapiram da ja ni jedan bend nisam voleo koliko ti metaliku i zato, verovatno, ne mogu da te shvatim... ali to je ok icon_wink.gif

samo probaj da budes malo objektivniji biggrin.gif

 

icon_wink.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslusah ovo novo...i nista posebno.Pevanje je mnogo bolje od celog St.Anger shita,sem refrena koji je stvarno los.U globalu pesma nije losa,solo je dobar,kao i njegova pratnja.Oseti se uticaj St.Ager-a,ali bogami i starijih izdanja.Ima par dobrih rifova,ali neki konkretniji sud cu dati kada je budem cuo u nekoj normalnijoj verziji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album? Poslednje vesti su ovo:

ALBUM TO ARRIVE FALL 2007

Lars Ulrich told Mike Davies of BBC Radio 1 during this past weekend's Download festival in England that the group's new album will not be released until the summer or early fall of 2007. "I think we've realized that the creative process works a little slower for us than it used to," he explained. "And we're OK with that. It's not a bad thing, unless, of course, you're waiting for a record."

 

Kirk Hammett recently told the Artisan News Service that the band have "about fifteen songs" written for the follow-up to 2003's "St. Anger",

 

 

@Mustaine:

ma nisam ja bas toliki fanatik koliko ti se cini (ali da ih volim, volim ih) ali pritom volim i mnooooooooge druge bendove...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pregledao -Rock Am ring 06- (mada nisam bio zainteresovan) ali eto da vidim

I Iznenadio sam se ...odsvirali su ceo MASTER OF PUPPETS

disposable heroes ,Orion neverovatno dobro zvuči još na kraju pesme kaže ..bless Cliff Burton .Ono ostalo je standardno kao i uvek .

 

Jamesov glas je sasvim dobar i vidi se da su se našli .

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pregledao -Rock Am ring 06- (mada nisam bio zainteresovan) ali eto da vidim

I Iznenadio sam se ...odsvirali su ceo MASTER OF PUPPETS

disposable heroes ,Orion neverovatno dobro zvuči još na kraju pesme kaže ..bless Cliff Burton .Ono ostalo je standardno kao i uvek .

 

Jamesov glas je sasvim dobar i vidi se da su se našli .

tu se slazem icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...