Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Prijatelju, prosli put je u pretprodaji bila 2K, a onda je otisla na 2500 pred koncert. I kad su Me(j)deni bili 2600 na smrdljivom Sajmu sta ocekujes za stadion? I tesko da ce doci. Ove godine nece, sledece ce raditi americku turneju. A onda ko zna verovatno ce im dosaditi zivot, nesto ne verujem da ce posle ovog albuma raditi jos nesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

AAAAAAAAA, daj boze da opet dodju.

Laktanje u prvom redu, ubijanje uz ogradu, glupa stoka iz obezbedjenja, AAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!! .........i boli me kurac za sve to jer je koncert bio najbolji.

 

Ni na jednom drugom koncertu mi nije bilo ni priblizno tako dobro. Zna se ko su face. :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijatelju, prosli put je u pretprodaji bila 2K, a onda je otisla na 2500 pred koncert. I kad su Me(j)deni bili 2600 na smrdljivom Sajmu sta ocekujes za stadion? I tesko da ce doci. Ove godine nece, sledece ce raditi americku turneju. A onda ko zna verovatno ce im dosaditi zivot, nesto ne verujem da ce posle ovog albuma raditi jos nesto...

У праву је Ђомла! Неће бити испод 3000, поготово зато што бендови траже много више пара за концерте напољу него за оне у халама, аренама, и сл, а + је од тада евро много скочио, тако да се, ако икада поново дођу, не надајте јефтиној карти! Рачунајте на нешто као за Пеперсе!

 

ПС: Па, где си ти, човече???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se mene tice koji ce kurac ponovo.Video sam ih ,razocarali me i sto da idem ponovo.Moze samo gore da bude!Bolje da dodje Testament ili ponovo Megadeth jer se oni jos koprcaju i lice na nesto! :muzicar:

 

E uvek ce biti prepucavanja izmedju ljudi koji slusaju metallicu i megadeth!Ja sam za METALLICU :rockdevil: .Sta si ti ocekivao na koncertu da ce svirati????Bilo je za ocekivanje da ce svirati pesme sa st.anger albuma sa koje su prvi i nisu lose a nisu ni bas dobre.I sad zato sto se tebi nije svidelo zbog tamo nekog tvpg levog razloga,oni ne trebaju da dodju!Pali brate.

Ali bi zato Testament isto bilo extra kad bi dosli :rockdevil: !!!!Eniwey sto se tice megadeta njih volim ali samo par pesama,osim sto je najstariji od svih Dave mi je uvek bio totalno antipatican. :mrtav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Nagaroth - Uzede mi rec iz usta! Na Metallic-i je bilo do jaja!! Megadeth ne slusam toliko, ali je objasnio neke stvari u SKC-u!! A Testament...e, to bih voleo da vidim i cujem, pa sta kosta, da kosta!

 

@ Nagaroth - Uzede mi rec iz usta! Na Metallic-i je bilo do jaja!! Megadeth ne slusam toliko, ali je objasnio neke stvari u SKC-u!! A Testament...e, to bih voleo da vidim i cujem, pa sta kosta, da kosta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala bogu da sam bio u tkz vip prostoru na metalici,pa sam posle koncerta,nisam imao nikakvu ozbiljnu telesnu povredu.Sem sto nisam imao,sluh,glas i cela majca mi je bila pocepana :rockdevil:

Sta ste radili tamo kad je bilo toliko povreda??? :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...