Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

da samo sto sa burazerom nisi bio u prvom redu(ne skroz napred za narukvicama), nego tu na sipkama.....bili neki novosadisti, mrtvi pijani....gurali se napred, ja nisam smeo da pustim, i tako sam prosao....ali jebiga ne zalim se

 

 

kao sto je sef obezbedjenja rekao, kad su neku devojku samleli tamo.....mi ga zovemo..>EJ VIDI STA JOJ RADE>>>>SVE CE NAS SLOMITI

 

lik zove sefa, ovaj baja sa toki voki dodje, kaze...JEBIGA METALLICAAAAAAAAAA...i ode.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pantera i Metallica, imao sam original Ride the lightning cale mi ga polomio,sutra mi stize drugi, samo nije original, shto je u ovoj situaciji josh bolje.Pa me onda jebo mesecima, pa me onda blokirao u voznji da polomim dosta zuba,natekla mi i usta, mada stavicu veshtachke pa cu oko 10000000 kmh.

 

E sad dragi moji Bog :violent::pivopije::rockdevil: (vama- :evotigana: ) mi uradio jednu playlistu:

 

 

!. Shattered

2.The art of Shredding

3. The Sleep

$.Message in Blood

%.Domination

^Psycho Holiday

7> Medicine Man

*>shtatered

9.Cementary Gates, kao shto ne znate vratio sam se.

!0.HERESY, sa E debili.

!!.ClAH With reLitY.

12.Primal ConEraTe Sledge

13.COWBOYS FROM HELL

 

 

I sad sam pojeo jednu pomorandzu. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto ima dobar fazon u novom Sowhat-u (metallicinom fanzinu)...

 

Prica james o tome kako sada moraju da imaju vishe probi nego pre zato sto su sve matoriji...i takodje prica kako ga plashe bendovi kao sto su The Sword i Trivium...pa mora metallica vishe da se trudi i da pruza bolje nastupe zbog njih...i tako james postao ozbiljna i na jednoj probi shvati kako ta pesma koju su svirali ne zvuci dobro (nije hteo da kaze koja pesma je u pitanju)...i james kaze da odsviraju tu pesmu ponovo...sviraju tako oni ponovo i opet neshto ne valja...ode james do kirk-a i kaze mu odsviraj riff..kirk odsvira ono potpuno drugachiji riff nego sto je na albumu...kirk je svirao pogreshno riff poslednjih 10 godina (sigurno je neka pesma iz load perioda ako je period 10 godina)....koji carevi...10 godina,1000 nastupa i ti svirash pogreshno riff

Edited by darthmaul

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahh, najbolji album do sada....ja sam cuo i britney spears da to kaze za svoj novi album, nemoj da me pograsno shvatis, metallica je vise od zivota, ali kenjaju matorci...ja sam cuo 2 pesme i mogu reci da su blagi do veliki ocaj

 

prva jos i da prodje, al druga..james ne peva text nego oooo ooo ooooooooo.....misle ubacili smo solaze, sad ce se fanovi napaliti

 

 

daj boze da gresim

 

 

'tallica 4 ever/

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa, meni je ta oooooooo pedeset puta bolja od one prve sto je st.anger 2... kao da je pesma sa tog albuma, sa odvratno glupim rifom, koji je rip of st.anger!

 

a svako za svoj sledeci album kaze da je najbolji ikada, to je glupost, i ne verujem im dok ne cujem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@wlado

 

u pravu si...cesto to bendovi govore...i ja mislim da seru ali ajde samo da rezimiramo proces kako izgleda snimanje ovog albuma...

 

Tokom proshle dve turneje,sve probe su snimane..zashto...zato sto su smisljali novu muziku u pokretu...napravili su 19 cd-a iliti "riff tapes-a" kako oni to zovu...od avgusta do februara ceo proces snimanja albuma je funkcionisao na nacin,izvade strava riff...naprave improvizaciju u studiju i tako za svaki dobar riff na tih 19 cd-a (staje preko par hiljada bez problema)...e sada od 1000+ riffova vi mislite da oni ne mogu da ubodu 14 odlicnih koji ce se pojaviti na novom albumu...Ali ajde dve pesme koje su izbacili...sta ako se uopshte i ne pojave na novom albumu (mada mislim i ja da su za ovo male shanse)...ipak te 2 pesme su nastale josh odavno...davno pre pocetka snimanja albuma...mozda su to oni ostatci st.angera...mozda su samo zajebavanja..ipak i fuel je potpuno drugachije zvucao godinu dana pre nego sto je izashao...

 

Drugo,rick rubin...covek je ushao i rekao "ponashajte se kao garazni bend,vratite se u stari shtim...pronadjite master of puppets u sebi" i tu je i poshla opsesija sa puppets-om...metallica se vraca na staro polako ali sigurno...mozda novi album nece zvucati na starije radove (nece sigurno) ali sigurno nece biti razocarenje...

 

stvarno mislim da nemaju shanse da omanu nakon 5 meseci pisanja...14 pesama koje se sastoje od 14 najboljih riffova od njih 1000+...plus robert trujilo se ukljucio u pisanje pesmi,a i kirk nikad jache nije radio...jednostavno mislim da ne mogu da omanu...

 

Juche sam ustvari dobio prilicno prosvetljenje sto se tice novog albuma...

 

@doffy

 

Ja cu ovaj SoWhat! dati verovatno Pericu pa ti uzmi od njega i prelistaj...50 stranica sa intervjuima oko novog albuma...znaci stvarno objasnjavaju dosta toga i kako ceo proces funkcionishe..

 

u jebote koliki sam post nashkrabao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Darthmaul - Zajebi tu teoriju verovatnoce, i kvantitativnu analizu...Kad cujem novi CD, onda cu da kazem sta mislim.

 

I ako ceo album bude na fazon druge nove pesme, prezivecu...ali ako bude na fazon prve, tj. copy of st. anger, onda cu da se upucam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde mogu da se nadju te dve nove pesme.

 

Inache, odgledao sam prvi Some Kind of Monster i da ne bih sada ovde 3 dana izlagao svoje misljenje, reci samo da mi se chini da je Lars totalni dziber. Jedini koji mi se chine normalnim su James i Jason.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sta fali kirku??

 

 

lars je kralj bre, da nije njega ne bi danas bilo ni benda, jes on drkos....na izgled, al sve konce vuce, uvek je najrazumniji, sta da das finansije jamesu.....covek bi kupio 4 vagona vodke....aahahahah

 

instaliraj utorrent i skini nove pesme, ima 4-5 sigurno,.

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo da mi se chini da je Lars totalni dziber.

 

То се види још 1991. на "A year and a half in the life of Metallica". :) Не да је џибер него тотални. Ал' к'о што рече Владо, да не беше њега пропала би Металика за по' године.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako se bojim kako ce zvuchati novi album. Chuo sam 2 pesme. Jedna je bila ok, zvuchi tj lichi na metallicu ali i dalje neki prosek, nishta sad ono "wow jbt koja stvar" i druga stvar koja je vishe u nekom punk fazonu gde James viche oooooouuuuuoooouuuu. I tako pola pesme sa neke 2 kljakave solazhe. To mi je jadno. Ali neka me razuvere i izdaju do jaja album.

Cheerz :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma u svakom sluchaju respect za Jamesa I Lars. Heheh, normalno da znam da su njih dvojica metallica, ali kazem da je dziber jer mi se chini ko da josh namerno pokusava da ispadne ovakav ili onakav zato sto ih snimaju kamere. Previshe mi izgleda isfolirano ono njegovo primadonicno foliranje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...