Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

A, sad posto je ovo tema o Metallici, mislim da bi prica o njihovoj navodnoj 'prodaji' trebala ovime da se zavrsi, i da pricamo o necem drugom vezanom za Metallicu, da se bavimo analizom albuma i pesama, koncertima, svirkom, zatim da izrazimo svoje zelje da nam dodju i u Beograd... Slazete li se?

 

biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Agree,ali nazalost mislim da ce se o toj temi pricati non stop.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno, lemilice, evo me nazad na temi! Jesi li procit'o ovaj moj post o tome kako bi svi trebali da prestanu da pricaju/seru o Metallicinoj komercijalizaciji, i da malo pricamo o grupi. Pa nije valjada da sve sto imate da kazete: Metallica se prodala! Zajebite to!

 

Ja ih volim i uvek cu ih voleti, i po cenu da ostanem zauvek nepopularan, reci cu: LOAD i RELOAD su strava albumi!

 

Takodje zelim da dodam, super je sto je M. promenila svoj zvuk! Recite da ne bi bilo dosadno da stalno sviraju isto! Tako su se i Guradianima proseravali za ovaj zadnji projekat, ali meni je super!

Eto vidite, kad neko ceo zivot svira jedno te isto, dolazi do zasicenja. Pa, hajde recite, da li je iko osim nas zalidjenika, u svetu metala primetio da je, npr. Overkill izd'o novi album!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije fuj za tebe, nego za slike koje stavljaš. Bolje uzmi neku svoju lepu gde imaš kez od uveta do uveta. Mnogo bi ti lepše stajalo!

Ako ćeš nešto da kažeš za moju sličicu, ona i treba da bude FUJ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije fuj za tebe, nego za slike koje stavljaš. Bolje uzmi neku svoju lepu gde imaš kez od uveta do uveta. Mnogo bi ti lepše stajalo!

Ako ćeš nešto da kažeš za moju sličicu, ona i treba da bude FUJ.

 

tvoj jeste fuj, a kako ti se svidja moj najnoviji? :roll:

 

ma gdje ba da stavim svoj kez, usta su mi k`o pekara! 8O smile.gifsmile.gif

 

ubice nas lemi, zato svi u glas

 

LOAD RULES i ta sranja... :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, da, zaboravih da je ovo tema vezana za Metaliku (onako lepo po srpski). Ne znam šta više o njima da kažem. Čekam album, pa da vidimo hoće li biti šlajmare preko omota ili ne.

Kome usta k'o pekara? Ma daj. I moja sličica je FUJ (dakle, džambo slova)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...