Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Oбјективно, Ride the Lightning је најбољи.

 

Metallica radi na novom albumu

Nedelja, 8. jul 2007. 13:25

 

Bubnjar grupe "Metallica" Lars Ulrih najavio je novi album ovog benda koji će se pojaviti početkom iduće godine, prenose mediji.

 

On je rekao da je muzika uradjena, a da na vokalima počinju da rade ovog meseca, dodajući da se članovi grupe nadaju da će snimanje biti završeno u oktobru ili novembru ove godine.

 

Puštanje albuma u prodaju planirano je za februar 2008. godine.

 

"Meni ne zvuči kao 'St. Anger', mada u ovoj fazi rada ne mogu u potpunosti da odredim zvuk novog albuma. Ipak, uopšte ne liči na prethodni, dinamičniji je i muzički nešto raznovrsniji, ali ima mnogo 'Metallice' u njemu", kaže Ulrih.

Edited by Radoomir

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Господар марионета" је најдобар албум, а мени лично је "Јаши муњу". :bigblue:

Што се тиче новог албума ја ценим да ће бити бољи од "Светог гнева" јер је исти снимљен на брзину, а овај раде већ мало дуже време.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam utisak da je sve shto je imalo da se kazhe o metaliki recheno vecj gomilu puta i da se sada sve samo obrce u krug sa povremenim upadicama o novom albumu. Da li sam u pravu? Oo Mislim jbt, 331 stranica o tome koji je album najbolj, kao da ih ima 534 a ne samo desetak (od toga 4 koje vredi pomenuti u sklopu ovog podforuma)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A pa iskreno ta di kazem, trudim se da konzumiram samo ovaj, jelte, thrash podforum, jer nisam ubedjen da bi moje misljenje doprinelo poboljsanju kvaliteta diskusije na toliko sirokom tema, pokusavam da se fokusiram kako bih iskoristio maksimum svog potencijala :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Simptomaticno je to sto posle svakog losijeg albuma metalike nastane 1000 tribjut bendova koji sviraju stare pesme.

Ovaj svet ce postati bolje mesto kada se stvori metalika tribjut koji ce svirati pesme sa nekog novog albuma. Onda cemo govoriti o kvalitetu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam utisak da je sve shto je imalo da se kazhe o metaliki recheno vecj gomilu puta i da se sada sve samo obrce u krug sa povremenim upadicama o novom albumu. Da li sam u pravu? Oo Mislim jbt, 331 stranica o tome koji je album najbolj, kao da ih ima 534 a ne samo desetak (od toga 4 koje vredi pomenuti u sklopu ovog podforuma)

je je,

treba zatvoriti temu :DDD

 

i otvoriti tek kad izadje novi album

Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metallica singer stopped at airport for 'Taliban' beard

 

07/11/2007 2:00 PM, Yahoo! Music

courtesy of NME.com

 

Metallica frontman James Hetfield was stopped by security officials at London's Luton Airport for allegedly having a "Taliban-like" beard.

 

The band was on its way to perform at Live Earth on Saturday (July 7).

 

Hetfield was briefly questioned by airport officials until they realised who he was. No explanation was given for why he was stopped, but his bandmates speculated that it was due to his beard.

 

Meanwhile, Metallica's new album is due out in early 2008, with bassist Robertt Trujillo telling Blabbermouth: "There's a lot of everything, man. There's speed on this. There's a couple of tracks where you're gonna go, 'Wow!' and I know you're gonna like it because it has the flavor of the old. But it has this kind of groove and power behind it that I think is us today."

 

 

 

 

ovo sam prvo cula od craig fergusona, covjek je cijeli sou posvetio toj sprdnji.. :)

 

odlicno..

 

James Terorista

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...