Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Нема ништа теже него објаснити неким људима да Whitesnake, Deep Purple, Ac Dc, Iron Maiden и Judas Priest НИСУ врр музике. Ја имам стални проблем са кретенима који кажу да је, на пример, death metal само крљање и да би то свако знао да одсвира. Марш са ове теме, идите да дркате на Number of the Beast, пизда вам материна.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne brate.

 

Ja imam običaj da masturbiram istovremeno kad i onaj usrani ćelavi bubnjar Nekrofagije, kao u onom usranom spotu ''Bloodfreak''.

Uvek se potrefi da ejakuliramo istovremeno - da ne poveruješ!!!

 

Neviđeno najusranije erotsko-telepatsko čudo gore/death benda i njegovog tipičnog konzumenta - seronje.

 

Čak je tada i sperma onako braonkasto - okerasta.....USRANA!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Поређење је апсолутно неприкладно, не могу се узимати екстремне вредности за пример, то зна свако ко се иоле бавио математиком.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije jasno kako mozete da kazete za maidene da ne valjaju,

 

ako ne odgovaraju jednom prema mtv-u orijentisanom ukusu, gde mozete da nadjete raznorazna sranja... to je samo vas problem

 

za svaki bend mozete da kazete da vam se ne svidja,

ali da kazete za maiden i ostale dinosauruse da ne valjaju: to je cista ignorancija, jer ko je ikada odslushao maidene zna kakav je to bend i ne moze da se izlaje ovako, a ko nije preslusao maidene kao osnovnu lektiru nema sta da trazi na metal forumu

 

bendove koji su oblikovali SVE i apsolutno S-V-E sadasnje metal bendove kako su hteli i kazete da ti bendovi nemaju pojma to je klinacka ignorancija

 

Ej, covece, pogresno si me citirao. Nisam ja pitao sta nije jasno i osim toga na tvojoj sam strani. Up the irons!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нема ништа теже него објаснити неким људима да Whitesnake, Deep Purple, Ac Dc, Iron Maiden и Judas Priest НИСУ врр музике. Ја имам стални проблем са кретенима који кажу да је, на пример, death metal само крљање и да би то свако знао да одсвира. Марш са ове теме, идите да дркате на Number of the Beast, пизда вам материна.

 

Death metal nije samo krljanje.Tamo ima jako dobrog sviranja i jako dobre muzike (naravno ima i sranja,kao i u svakom muzickom pravcu).Ali grind-core i gore nemaju veze sa muzikom.To je sranje.Buka koju treba zabraniti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej, covece, pogresno si me citirao. Nisam ja pitao sta nije jasno i osim toga na tvojoj sam strani. Up the irons!
znam brate, al ja grdim njih, a tvoj post "sta nije jasno" me je samo podstakao da kazem sta mi nije jasno
Нема ништа теже него објаснити неким људима да Whitesnake, Deep Purple, Ac Dc, Iron Maiden и Judas Priest НИСУ врр музике. Ја имам стални проблем са кретенима који кажу да је, на пример, death metal само крљање и да би то свако знао да одсвира. Марш са ове теме, идите да дркате на Number of the Beast, пизда вам материна.
ne znam odakle ovaj odgovor pada na metalika temu jer smo mi upravo pljuvali po triviumu,Whitesnake, Deep Purple, Ac Dc, Iron Maiden и Judas Priest JESU (!!!) bendovi koji su oblikovali sve sto je metalno!a neznam odkud ti to da je death kranjanje i ko ti je to reko?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Death metal nije samo krljanje.Tamo ima jako dobrog sviranja i jako dobre muzike (naravno ima i sranja,kao i u svakom muzickom pravcu).Ali grind-core i gore nemaju veze sa muzikom.To je sranje.Buka koju treba zabraniti.

Грајнд бендови су занимљиви због назива песама, омота и имена бендова, а понеки и због ставова, попут Napalm Death. Гледајући само музичку страну грајнд је срање.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Поређење је апсолутно неприкладно, не могу се узимати екстремне вредности за пример, то зна свако ко се иоле бавио математиком.

 

Da...samo što po tebi Metallica & Iron Maiden očigledno na toj horizontali ekstremnosti, zauzimaju krajnje negativne vrednosti - a brutal death bendovi se nalaze sa one suprotne strane nulte tačke.

Nisi to napisao, ali... očitava ti se sa usana :spava:

 

Meni su, recimo, 65 % death bendova gole izdrkotine... jedino iole cenim švedsku školu.

A kada sam se samo prisetim da sam svojevremeno sebe terao da zavolim taj SVEOPŠTI pravac.... Te od svih tih silnih, opakih grupa danas slušam samo ''normalne'' Dark Tranquility i ponešto od In Flames.

Koji, uostalom, samo zbog načina pevanja i pripadaju tom žanru.

Hteo ti to da priznaš ili ne, da nekada u prošlosti nisi kupio disk nekih od onih bendova koje si ponabrajao danas verovatno ne bi ni slušao metal( death metal).

 

Priznajem da se Metallica totalno srozala, to je sasvim očigledno, ali ne treba nipodaštavati njihov i uticaj Mejdena i EjSiDiSiJa za celokupni metal .... koji je u najmanju ruku ogroman!

 

Meni lično je čak i ovakva Metallica draža nego li bendovi poput Necrophagia, Necrophilist, C.Corpse....ili da budem znatno znatno blaži pa spomenem znatno znatno ''mirnije'' Morbid Angel, ali i toliko toliko hvaljeni Carcass...

Edited by Guitar Solos MaNiAc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da...samo što po tebi Metallica & Iron Maiden očigledno na toj horizontali ekstremnosti, zauzimaju krajnje negativne vrednosti - a brutal death bendovi se nalaze sa one suprotne strane nulte tačke.

Nisi to napisao, ali... očitava ti se sa usana :spava:

 

Meni su, recimo, 65 % death bendova gole izdrkotine... jedino iole cenim švedsku školu.

A kada sam se samo prisetim da sam svojevremeno sebe terao da zavolim taj SVEOPŠTI pravac.... Te od svih tih silnih, opakih grupa danas slušam samo ''normalne'' Dark Tranquility i ponešto od In Flames.

Koji, uostalom, samo zbog načina pevanja i pripadaju tom žanru.

Hteo ti to da priznaš ili ne, da nekada u prošlosti nisi kupio disk nekih od onih bendova koje si ponabrajao danas verovatno ne bi ni slušao metal( death metal).

 

Priznajem da se Metallica totalno srozala, to je sasvim očigledno, ali ne treba nipodaštavati njihov i uticaj Mejdena i EjSiDiSiJa za celokupni metal .... koji je u najmanju ruku ogroman!

 

Meni lično je čak i ovakva Metallica draža nego li bendovi poput Necrophagia, Necrophilist, C.Corpse....ili da budem znatno znatno blaži pa spomenem znatno znatno ''mirnije'' Morbid Angel, ali i toliko toliko hvaljeni Carcass...

Kао прво, мени је Metallica омиљени бенд. Maiden никад нисам волео и немам ниједан албум.

Не ниподаштавам ја никога, него причам о људима који се ложе само на Мејден и остале рок бендове које сам набројао. Ја сам почео слушајући Металику и никад нисам волео ни Парпл ни Вајтснејк, а од EjСиДиСи волим тек понеку песму.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kао прво, мени је Metallica омиљени бенд. Maiden никад нисам волео и немам ниједан албум.

Не ниподаштавам ја никога, него причам о људима који се ложе само на Мејден и остале рок бендове које сам набројао. Ја сам почео слушајући Металику и никад нисам волео ни Парпл ни Вајтснејк, а од EjСиДиСи волим тек понеку песму.

 

Znači kao da sam ja ovo rekao. Potpuno isti ukus kao moj. Cheerz mate! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hetfield je TATA znaci nije jebeni peder :twisted:

 

A inace James je X puta rekao da mu je jedan od uzora bio i Iron Maiden, a totalno je glupo porediti ova dva benda, kao i ukuse svih nas. Ako treba nesto da pljujemo, hajde onda zajedno da pljujemo po turbo folku i slicnoj gamadi :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hetfield je TATA znaci nije jebeni peder :twisted:

 

Ali ni to dete (decu) koje je napravio ga ne sprečava da bude biseksualac tj. polu-peder.

 

 

LONG LIVE JUZNI VETAR!!!

 

I njihovi nekadašnji saradnici,

danas prekaljeni & afirmisani asovi : Srećko Sušić, Kemal Malovčić i Mile Kitić.

 

Sveta Trojica...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...