Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Naravno da postoji! I zove se Jason Newsted!

 

koji je bio pametan pa se spasio s broda koji tone... smile.gif

 

ma ok... opusteno, po meni je jason je bio stvarno najjaci lik tamo... nije se isticao, a posao je odradjivao kao najbolji... nikad vise jason... shmrc. :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je to indikacija vremena koje dolazi za Metallicu? Ne želim nikome ništa loše. Više bih voleo da se vrate korenima, što je verovatno nemoguće.

Voivod će da bude super sa Džejsonom na basu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ufffff... dosadni ste vise!

 

Jeste li slusali ona 3-4 demo snimka koja kruze mrezom? I one Jamesove price kako ce izgledati novi album???

 

Daleko od toga da ja ne bih voleo da se vrate korenima ali treba prihvatiti realnost - od novog logoa je to novi bend (nekima bolji nego ranije, nekima isti a o onim trecim necu ni da trosim reci) i tacka.

 

TallicA rulz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja odustajem od pljuvanja doticnog benda. Nije me briga kakav ce biti novi album :| . Kupicu ga, cisto da ispostujem ono sto su bili nekad, pa ako mi se ne dopadne (a verujem da nece), poklonicu ga nekome k'o sto sam uradila sa Loadom, ReLoadom, i Blackom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ce se tesko (kao sto kaze moj drugar Bosko) Metallica vratiti svojim korenima u Speedu i Thrashu, ali nije uzalud ocekivanje da mozda ocekujemo neki novi Black! To je dobro za (novi) pocetak!

Ha, pa pre ce Kristina Agilera da svira speed i trash nego sto ce to MetaliKa ponovo uciniti!!! :twisted::mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dezurni pljuvaci neka se zavuku u svoje jazbine i neka komentare za novi album ostavljaju kada doticni i izadje.Do tada,uzivajmo zajedno u perfekciji koja se zove LOAD!!! tongue.gif

 

Trebali bi,vreme im je,smorili su sa glupostima... :twisted:

 

Metallica Rules!!! tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

HHHEEEEEEELLLLLLLLOOOOOOOO PEOPLE,SAVI SE MI POTAJNO NADAMO ( BAREM NEKI )DA CE METALLIC-IN NOVI ALBUM BITI POVRATAK KORENIMA ALI SLUSAJUCI VASA RAZMISLJANJA MISLIM ( KAO I MNOGI DRUGI ) DA CE "THE NOVI ALBUM" BITI NESTO TIPA I DISSAPEAR(BAR JA TAKO MISLIM) ILI CISTA NEKA RAP(E) METAL GLUPOST!JA SAM ZA POVRATAK KORENIMA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja odustajem od pljuvanja doticnog benda. Nije me briga kakav ce biti novi album :| . Kupicu ga, cisto da ispostujem ono sto su bili nekad, pa ako mi se ne dopadne (a verujem da nece), poklonicu ga nekome k'o sto sam uradila sa Loadom, ReLoadom, i Blackom.

 

black sam i ja uvalila,a load i reload nemam kome... :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma dobro, ja ako sam stavio kao neku vrstu svoje fantazije da ce se mozda drznuti da sviraju neki "The Black Album" - metal, ne morate bas svi vi, Metallico-mrzci, da me pljujete.... i da.... da mi pominjete Kristinu Agileru! (Mala ima mnogo ruznu facu, ali strasnu guzu...)

 

Elem.... zasto se sada davimo i gazimo, 'ajte da sacekamo da izadje taj famozni album...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...