Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Па зар није добар маркетиншки потез? Избациш свој албум као нову Металику, скине га милион људи, и онда само објавиш, то је бенд тај и тај, и прославиш се на туђу славу

 

To je tako dobra fora da to nije normalno! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto sam novi na forumu reko da ostavim svoj prvi post na temi o mom omiljenom bendu :D

 

omiljene pjesme:Creeping death,nothing else matters,from whom the bell tools,fade to black,Harvester of sorow

 

Al' su ti omiljene pesme... :rolleyes:

 

Dyers Eve je zakon. Ko to odsvira kako treba, svaka mu čast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet pametujes.Sta treba,iskopati neku iz naftalina da mu bude omiljena?Nek' slusa sta 'oce.

 

Dyers Eve je super,ali je Trapped Under Ice 5 puta bolja.

 

Zar je toliki grijeh pametovati? :lol:

 

Ja ne volim Trapped Under Ice... Osim onog dojajnog prelaza u sredini... Mada, dobro, ja sam jedini lik kome je Justice omiljeni album Metlice, a i najjača produkcija. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa cak i oni od blacka

 

Jao, molim, te, Lemmy, kako posle ovoga da ne kenjam?!?!? :cry: "Čak" i oni od blacka? Pa, ti su albumi najbolji. Meni lično je black album najveće đubre i poqšaj Metalike da isprati taj trenutni trend u muzici, mada, srećom brzo su odustali od toga. Load je najbolji album Metallice, ali nije metal (niti je u osamdesetima :lol:), stoga se ja držim Justica, a Load kad malo porastem (:lol:).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao, molim, te, Lemmy, kako posle ovoga da ne kenjam?!?!? :cry: "Čak" i oni od blacka? Pa, ti su albumi najbolji. Meni lično je black album najveće đubre i poqšaj Metalike da isprati taj trenutni trend u muzici, mada, srećom brzo su odustali od toga. Load je najbolji album Metallice, ali nije metal (niti je u osamdesetima :lol: ), stoga se ja držim Justica, a Load kad malo porastem ( :lol: ).

 

:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ljudi gde vam je pesma Metal Militia i Wlecome Home Sanitarium.............pesme ubijaju koliko su dobre.............

njihove pesme su uglavnom dobre.......ali stvarno.......... da sad ne nabrajam... (necu da nabrajam njihove pesma jer ih ima mnogo a i da ne spamujem)

Kill Em All,Master Of Puppets i Ride The Lightining ubedljivo najbolji albumi..........

a i naravno slusam pesme sa otalih albuma...........i da ne gnjavim dalje.........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni lično je black album najveće đubre i poqšaj Metalike da isprati taj trenutni trend u muzici,

 

Koji trend covece?Koji su trend sa Blackom oni pratili?Pa jebote,oni su vise u 80-ima pratili trendove nego sto su to radili sa "Black" i "Load".Mogu shvatiti da se nekom to ne svidja,stvar licnih ukusa,ali nemogu shvatiti kako je po nekome "Black" album pracenje trendova.Kojih trendova,pa taj album je toliko originalan i ne lici na nista iz tog vremena ili bilo kog vremena pre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve je to trendove pratila Metallica u 80-im?

Pre ce biti da ih je postavljala, uklJucujuci i Black album.

Prvi album na kome su oni direktno se dodvoravali aktuelnoj situaciji je bio Load.

 

Mozda sam se malo pregrubo izrazio,to "pratila" trendove se odnosilo na to sto su svirali thrash metal u periodu kada je on bio mega popularan.Naravno da je i u tom slucaju bila jedan od postavljaca.

Na "Load" su se dodvoravali aktuelnoj situaciji?Ma daj,kojoj situaciji?Taj album je toliko originalan i unikatan da boli.Ajde mi reci jedan bend koji je u to vreme bio popularan i radio slicnu muziku kao "Load",pa su oni to pokupili od njih.Bele veze taj album nema sa nikakvim dodvoravanjem.

Jedini album na kome su se oni donekle hteli prilagoditi trendovima jeste Sveto Sranje,i takav je i ispao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iako nisam fan Load & ReLoad albuma, barem priznajem da su itekako originalni...

ne znam ni sam šta je to - verovatno ''country metal''. 'Ajd' da tumačimo da su preko ta 2 albuma hteli da odaju počast velikanima njihovog detinjstva kroz neku svoju prizmu.

Nešto poput Garage Days, samo sada sa autorskim radom...

 

Btw. Hetfield je 40 godina živeo bez tetovaža, da bi sada bio išaran k'o dvorište moje ex - gimnazije.

Šta mu je to trebalo? Pod stare dane ga je spopao ''Sveti Bes'' , pa se unakažava?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...