Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Ja odustajem od pljuvanja doticnog benda. Nije me briga kakav ce biti novi album :| . Kupicu ga, cisto da ispostujem ono sto su bili nekad, pa ako mi se ne dopadne (a verujem da nece), poklonicu ga nekome k'o sto sam uradila sa Loadom, ReLoadom, i Blackom.

 

black sam i ja uvalila,a load i reload nemam kome... :mrgreen:

Ja sam ih uvalila jednoj devojci koja slusa Shakiru laugh.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja odustajem od pljuvanja doticnog benda. Nije me briga kakav ce biti novi album :| . Kupicu ga, cisto da ispostujem ono sto su bili nekad, pa ako mi se ne dopadne (a verujem da nece), poklonicu ga nekome k'o sto sam uradila sa Loadom, ReLoadom, i Blackom.

 

black sam i ja uvalila,a load i reload nemam kome... :mrgreen:

Ja sam ih uvalila jednoj devojci koja slusa Shakiru laugh.giflaugh.gif

 

mislim da ovo sve govori o njihovoj publici i njima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja odustajem od pljuvanja doticnog benda. Nije me briga kakav ce biti novi album :| . Kupicu ga, cisto da ispostujem ono sto su bili nekad, pa ako mi se ne dopadne (a verujem da nece), poklonicu ga nekome k'o sto sam uradila sa Loadom, ReLoadom, i Blackom.

 

black sam i ja uvalila,a load i reload nemam kome... :mrgreen:

Ja sam ih uvalila jednoj devojci koja slusa Shakiru laugh.giflaugh.gif

 

mislim da ovo sve govori o njihovoj publici i njima

Da, a njoj su se albumi toliko dopali da je dala svim drugaricama da preslusaju. Nisam znala da li da placem il' da se smejem sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi vi mene zbunjujete :? .....ovde valjda pisu fanovi metallike a ne neki kao sto je rekao sad ne znam ko "metallo-mrzci" jar bez uvrede ali covek dobije osecaj da bas i ne volite metallicu.--------ovo se odnosi samo na neke jer ima ovde i pravih fanova

:wink: a u vezi novog albuma.......kupicu ga ! volecu ga i na jedan MP3 cu da narezem sve live verzije pesama sa tog albuma i URAMICU TAJ CD !!!!!

P.S.

MetallicA :twisted:rules !!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

"]

Ljudi vi mene zbunjujete :? .....ovde valjda pisu fanovi metallike a ne neki kao sto je rekao sad ne znam ko "metallo-mrzci" jar bez uvrede ali covek dobije osecaj da bas i ne volite metallicu.--------ovo se odnosi samo na neke jer ima ovde i pravih fanova

:wink: a u vezi novog albuma.......kupicu ga ! volecu ga i na jedan MP3 cu da narezem sve live verzije pesama sa tog albuma i URAMICU TAJ CD !!!!!

P.S.

MetallicA :twisted:rules !!!!!!!!!

 

 

Ja volim Metallicu,ili bar njihove starije albume....a nekada sam ih OBOZAVALA....

Sad su me razocarali,pa svoj bes ispoljavam ovako kao sto vidite... :mrgreen:

Nisam mogla da se iskontrolisem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ona pesma je i mene razocarala,sa onom crncugom,odvratan je onaj njegov glas,fuj :evil: .... i dalje ih slusam,a nikad necu ni prestati!!! tongue.gif:mrgreen:

 

Nisam chula tu pesmu...a i bolje sto nisam... :mrgreen:

 

Bolje nemoj,meni je sad krivo sto sam je cula,ne mogu podneti glas od onog majmuna(on se najvise i cuje)... :ne: :x

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes', ali zaboravljate da je to bilo drugo vreme i da niko tada nije radio takve kombinacije. Sad je sve to manje-više izgustirano.

A šta kažeš na onu kombinaciju (zapravo sve one komnacije) sa "Spawn" soundtracka? Ne sećam se da je to iko spomenuo ovde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vala i meni, mada sam malo pre nego što je ta kompilacija izdata video par psotova od Atari Teenage Riot na NSplusu i mnogo su mi bili ludi. Prava metalska energija, iako im muzika nema veze sa metalom.

 

Auh!Oni se ubedljivo najbolesniji bend na svetu!Bilo je mnogo slucajeva kada bi napravili koncert na sred ulice,a sve bi se zavrsilo zescom tucom izmedju fanova i policije.Pravi buntovnicki bend!Inace,onaj soundtrack sto su uradili sa Slayerom meni zvuci sasvim okej.Setite se da je Slayer poznat po tome da voli da radi sa mladim i nepromovisanim bendovima,koji cesto i ne sviraju metal.I sam Kerry King je to rekao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...