Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Guest Kriki

Jel moze neko da okaci neki link koncerta metallice sa downloada gde bubnjeve sviraju Dave Lombardo i Joe Johnson ? Ne mogu nigde to da nadjem...Hvala unapred!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm...Čisto sumnjam da Metallica ima ovakvu produkciju...od gitara do bubnjeva...a vokal je skroz čudan...dok solaže ne liče na Kirka...Rekao bih da je teški fake...

Ne znam da li mislite na isti album koji sam ja juče nabavio, ali...

 

Ako bih ja napravio ovakav album, sigurno se ne bih potpisao kao Metallica. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jea stvarno... sta mislite oooo silni Metallica "strucnjaci"? Da li je ovo neki njihov demo beta novog albuma ili je fake?

 

Meni deluje skroz cudno... kao prvo vokal se cudno ponasa, u prvoj pesmi zvuci kao sadasnji leceni James, dok druga pesma ima James-ov vokal i uopste cela pesma kao da je sa Justice albuma... kao sto rece Max ni meni solaze u vecini pesama ne lice na Kirk-ove, produkcija mi se svidja, procitao sam negde da su odkacili BobRock-a i vratili se Rick Rubin-u sto je super vest...

 

Sta vise voleo bi da im je ovo neki demo i da samo dodaju jos solaza, da vokal bude bolji, ovakav zvuk bubnjeva, posle onih na St.Anger albumu, bi bio pun pogodak za njihov novi album

 

ALI! ALI! rekao bi da je verovatnoca 25% da je ovo Metallica

Share this post


Link to post
Share on other sites

da cujem 120 sec ja bi znao da li je fake,inace za neke demo snimke sam nekad izdvajao ogromne pare...ne bi verovali i po 250dm za kasetu....za metallicu razna piraterija za koju sam dao preko 1000dm sad bi mozda dobio 50e za 15cd-a,jedino sto nikad necu prodati je lp death-early demos,zasto ovo pisem zato sto verujem da bi mi osoba od koje kupujem razne raritete vise od 20 godina napisala barem e-mail da poseduje nesto novo od doticnih,njegov katalog ima 250strana(zadnji koji ja imam a star je bar 10god)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...