Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

skini ove od 320kbps, ovi resto su vnugo.

 

 

Unforgiven III:

 

u3.gif

 

Verzija od 320 je potpuno ona ista od 128, samo povecan bit-rate i nista se ne dobija, isto sr... I da, All nightmare long, za sada ubedljivo najbolja, a naredna The judas kiss...

Edited by Blackened

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosadan album, ima par dobrih momenta, ali ništa što ulazi u uši kao što je pre bilo, St. Anger mi mnogo bolji nego ovaj.

 

Ovaj komentar je definitivno hit dana! :rolleyes::) :) :) :)

Meni je album je debelo pojebao sve sto su izbacili nakon Justica. Ovakvu eksploziju nisam ocekivao! Cyanide, definitivno najlosiji momenat na albumu, ali sve ostalo daleko i od mog tihog optimizma. Dobio sam sto sam trazio, album prepun energije, pregrst masnih rifova, melodije, refrena...ono sto nisu davno upakovali na jednom mestu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verzija od 320 je potpuno ona ista od 128, samo povecan bit-rate i nista se ne dobija, isto sr... I da, All nightmare long, za sada ubedljivo najbolja, a naredna The judas kiss...

Nema sanse!

Skinuo sam to juce od torrent-a...

Pre njega sam skinuo 128cu, bila je totalno sranje...

320 je druga prica... Oseti se na uvo, ne treba ti program da to osetis...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj unforgiven III mi zvuci kao green day na momente :)...

preslusavam na brzinu, stalno nesto motam i prebacujem, ali mi se jos nije desilo da osetim neki "tril" ili da me nesto zadrzi da ne mogu da prebacim pesmu ili ubrzam...

Уа, слушаш Green Day!

:)

Одао си се!

Одлази са Thrash Metal форума!

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma slusam i ja mnogo drugih pravac koji nisu thrash, ali St.Anger... To nije muzika. To je bezidejno drvljenje, rezultat jednog tuznog procesa i faze benda...

Ok, necu vise da serem. To je moje misljenje i naravno da svak ima svoje vidjenje i ukus.

Spot je prilicno bezidejan i mislim da pare nisu uopste problem, koliko greska pri odabiru ko ce da ga realizuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glavni glumac gubi ortaka, ogorcen krece da trazi osvetu, nailazi na Muslimana, izbori se sa besom i postupi ljudski i popravi mu juga :). Poenta nije losa, ali moglo se mnogo boje uraditi...

 

 

Da je Kusta tu umjesao prste svi pozitivci bi zajedno u jugu obletili par puta oko mjesta desavanja, srecni i zadovoljni i sa natpisom Yugo u krupnom planu.

 

:surprised: :surprised:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa i pop-pank je pank :)

na neki nacin...

meni su bas dobri, cak sam vrlo emotivno vezan za "wake me up when september ends"... da, jeste, ja sam EMO :rockdevil: !

 

sad me jedan deo potsetio na Space eater :)

 

edit:

evo sad jedan brejk prekopiran od CounterIgnitioNa :)

Edited by krchulj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...