Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

sto? jel neko rekao nesto pogresno?

 

edit

@Natasa: Pa draga, ne znam da li pamtis al Mentalika je u svojoj proslosti imala itekako dobre i solidne spotove koji su imali neku pricu koja prati muziku i daleko od toga da nisu imali poentu. Cak i spotovi sa djubreta od St.Angera su smisleniji od ovoga. Zbog toga ono pitanje :)

Plus ako se uzme u obzir budzet kojim bend raspolaze i kakve je ljude u stanju da angazuje za ovakve stvari, moje pitanje je definitivno na mestu.

 

Sta je ono treba da predstavlja kao neko ratno stanje u Avganistanu (il gde god)? Da, bas sam stekao takav utisak kad su skocili sa dzipa :)

A onaj trenutak NAPETOSTI kad nisani u onu muslimanku - lol tuga...

I naravno nismo ni sumnjali da su Ameri ispali milosrdni na kraju spota...

Sta im je to trebalo koji kurac?

 

Niko ne pravi pitanje sta je vaznije - muzika ili video, ne znam odakle si izvukla taj zakljucak.

Edited by [4]

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Oће да докажу како је југић најгори ауто који је икада увезен тамо, као непоуздан и те ствари ...

А ја тврдим да је скоро сваки Dodge кварљивија канта.

 

'Бем ти оног тупавог Амера, што је својевремено направио договор са Заставом, за дистрибуцију југа у САД.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

predosadno.

 

krenuo sam da se znojim posle 5 pesme i ugasio.

 

ne potrebno dugacke pesme i svaki riff koji bi mogao da bude interesantan zvuci jednostavo mlako.

 

pevanje je iritantnije nego ikad, bez idejno, tekstovi su dno dna.

 

ne znam kako neko kod je odrastao na staru metallicu moze iskreno da se lozi na ovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam...album je toliko usiljen da je to strashno...kad sam bio klinac i kad sam slusao ride the lightning prvi put, setao sam se lud po kuci tri dana posle toga...sta je bre ovo sad???

ne postoji nijedna tacka na albumu za koju mogu da se uhvatim koja mi je ostala u secanju. sto rece jedan moj priatelj, na st. angeru barem zapamtis st.anger refren...unforgiven 3?? skrnavljenje veka! dokaz da tvoje dete ne moze niko da sjebe kao ti sam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ej, licno misljenje, mada imam pravo na isto, taj band pratim od osnovne skole, nekih 12 godina, a ovde ima ljudi koji to rade i bitno duze, te realno: ovo je band na samrti, ali ne znam zasto se niko ne miri sa tim, ukljucujuci i njih. dakle, kao sada odjednom sviramo iskrenocu ovo ono...sta se ti koji moj da sviras iskrenocu kad izgledas kao deda, nosis naocare i i imas 4 i po banke? ali i to na stranu, album je PRAZAN.

to su su se sada horde metalikinih fanova probudile i svi su u duhu "too, metal nije mrtav!!!"ma sta da su ovi odsvirali, to pripisujem nekim drugim zdravstvenim razlozima...

da su nastavili "load" pricu, sa onim predobrim momentima koji vuku na CoC, i dodali jos malo svog smeka u sve to, bili bi najveci band na svetu..ali nisu.

oce oni tres metal sada da sviraju...a pritom T od thrasha ovde ne postoji.

 

EDIT: typo

Edited by lex69

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...