Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Kad smo kod obrada, hteo bih da cujem Mercyful Fate uzivo. Mada ni za Blitzkrieg ili Am I Evil ? se nebi bunio.

 

Da, to bilo dobro, jedna od boljih obrada sigruno.

 

 

Evo sa Kingom, jes da mi malo smeta "vristanje" ali svaka mu cast svejedno :), neverovatni riffovi u ovim stvarima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citao sam u nekom Kingovom intervjuu da mu je bilo jako zeznuto da peva jer Metallica taj medley sviraju u drugom stimu nego sto je u originalu.Ili tako nesto...

Da.rekao je da mu je u pocetku bilo tesko da se privikne jer oni sviraju iz D,a on je navikao na E stim. Medjutim brzo se uklopio i cak mu je lakse bilo da pjeva u D. (Iako,kolko mene sjecanje sluzi,taj medley je (bar studijski) u Dis stimu. Moguce da se varam,ipak odavno nijesam uzeo to da sviram)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pjevač američke hevi metal grupe "Metallica", Dzzejms Hetfild, morao je zbog stomačnog virusa da otkaže koncert u stokholmskoj dvorani Glob, saopštili su organizatori nastupa.

 

Hetfild je, prema riječima predstavnice Karoline Satervol, dehidrirao i u nedjelju uveče je prebačen u bolnicu iz koje je kasnije pušten. Pjevač je potom sa ostalim članovima benda otputovao u SAD.

 

Oko 16.000 obožavalaca "Metallice" je nekoliko minuta uoči nastupa saznalo da je koncert otkazan, kada su na binu izašli članovi benda i obratili im se.

 

 

Bubnjar Lars Ulrih je publici rekao da je grupi "zaista, zaista, zaista žao" zbog otkazivanja nastupa.

 

"Vjerujte mi, niko od vas ne bi želio da čuje mene, Roba ili Kirka da pjevamo", dodao je on misleći na basistu Roberta Truhilja i gitaristu Kirka Hameta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta je ovo, zna neko jesu li fejkovi, da ne skidam

 

01 - Death Is Not The End (Unreleased Song Form DEATH MAGNETIC)

02 - Commando

03 - A) Prowler B) Run To The Hills

04 - 53rd And 3rd

05 - Cretin Hop

06 - Brothers In Arms (Dire Straits cover)

 

http://rapidshare.com/files/207906786/metla-rar.rar

 

pass : www.mediaportal.ru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ne. Bar ne studijski. Verovatno su uzivo nesto dzemovali.

 

Upravo tako. Super zvuci.

 

Edit: MIslim da je ova pjesma svirana 2008me godine na onom unplugged koncertu (tacnije 2 koncerta) u nekoj skoli u US. Imao sam to negdje.. Zanimljivo cuti akusticne aranzmane nekih rokachina.

Edited by Just Like a Timepiece

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...