Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Disposable heroes i Lepper messiah umeju da me smore... AJFA i RTL nemaju nijedan dosadan trenutak.

 

Ma, da, meni je Lepper Messiah totalni smor, The Thing That Should Not Be isto, Disposable Heroes mi je dosadila, voleo sam je ranije, Battery mi se nikad nije sviđao, Sanitarium mi je dosadio, Orion ima momenata, ali je generalno dosadan, a dok dođe Damage na red, totalno se smorim i nemam više želje za slušanjem... Jedino pesma Master of Puppets mi izvlači taj album, jer mi je onaj neparan riff preko kojeg ide pevanje za strofu jedan od najboljih ikada. AJFA i RTL mi nisu ni blizu toliko dosadni, posebno ne AJFA, što je verovatno mnogima čudno. :S

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja moram priznati, počeo sam sa reload-om, ali njega nikada ne bih svrstao ispred prva četiri... black može da ga popuši, nervira me album, nisam siguran da li zato što stvarno ne volim pesme sa njega ili zato što ga svaki klinac diže u nebesa... load i reload su mi sasvim ok albumi, kao i poslednji, st. anger može da deli mesto sa black-om i ništa dalje, black ima par dobrih, ali uglavnom sve su mi mediji i novopečeni ,,metalci'' ogadili...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, da, meni je Lepper Messiah totalni smor, The Thing That Should Not Be isto, Disposable Heroes mi je dosadila, voleo sam je ranije, Battery mi se nikad nije sviđao, Sanitarium mi je dosadio, Orion ima momenata, ali je generalno dosadan, a dok dođe Damage na red, totalno se smorim i nemam više želje za slušanjem... Jedino pesma Master of Puppets mi izvlači taj album, jer mi je onaj neparan riff preko kojeg ide pevanje za strofu jedan od najboljih ikada. AJFA i RTL mi nisu ni blizu toliko dosadni, posebno ne AJFA, što je verovatno mnogima čudno. :S

 

Izadji napolje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izadji napolje

 

haha, realno.

 

 

1.MOP

2.AJFA.

3.RTL

4.KEA

5.Black

6.Reload

7.Load

8.Garage

9.St.Anger

10.DM

 

Ne mogu da svarim novi album da me jebeš. Povratak 'starim danima', ali toga nema ovde. St. Anger je bio pokušaj nečeg novog, meni se uhvatio za uvo. Ima dobrih momenata. Samo da je aranžmanski malo bolje urađen i da nije bio tako jednoličan, bio bi mnogo bolji album. Razočaran sam novim albumom zbog Kirk-a. Probali su da se vrate u MOP frame of mind, ali to se na ovom albumu ni ne nazire. Nema onih solaža koju zapamtiš odmah kad je čuješ, nema te melodike i tih aranžmana. Nije ni Lars za pohvalu. Nije to TO. Nikad više neće ni biti. Ne krivim ih. Jako je teško nadmašiti taj album i ceo taj period. Niti oni sviraju onako kao ranije, niti su više mladi, niti James da peva onako. Al nek se obrće samo :)

 

Ajd sad me flejmujte svi odreda... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

St. Anger moze biti bolji od Death Magnetica samo u paralelnom univerzumu. Na novom albumu ima odlicnih solaza, nisu bas sve pamtljive, ali ih makar ima, za razliku od Shit Angera. Lars nikada i nije bio neki bubnjar, ali na novom albumu makar svira bubnjeve a ne kante i serpe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rangiranje albuma?Ajde de,bolje i to nego smaranja sa sell out glupostima.

 

1.Black

2.Master Of Puppets

3.Load

4.Ride The Lightning

5.Kill Em All

6.And Justice For All

7.ReLoad

 

Death Magnetic je isuvise svez da bih ga stavljao na listu.Jos treba da prodje neko vreme da se pronadje njegovo mesto.Ali itekako za njega ima mesta. :da:

Sveto Sranje ne zasluzuje da se nadje na ovoj listi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...