Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

UH! 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

 

james izgleda k`o prvoklasna kurava!!! smile.gifsmile.gif

lars mu je makro. sad.gif (SAD BUT RRUE)

kirk je otisao u tranzistore (travestite)... smile.gif

 

jednom rjecju: SJEBATI SU!

 

Ti uvek sve znas. smile.gif

Mora da ih sve znas jako dobro?!? smile.gifsmile.gifsmile.gif

 

I pocni pisati pravilno da te svi razumeju... ohmy.gif

 

Idi obrisi musavog muza... :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

a tebi je vidim bas smijesno? :?

oce to od zelenisa... smile.gifsmile.gifsmile.gif

 

i pocni ti shvatati malo jezik... nije fora u pravilnom pisanju... za mene su sjebaTi... a za nekog sjebani... poenta je ista.

 

ja volim Nadrealiste, steta sto ovdje mnogi ljudi ne provaljuju njihove fazone... :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blondie je kao i uvek malo vise preterala,ali oprosticemo joj. biggrin.gifa:

 

Malo vise je preterala,i ne treba oprostiti. biggrin.gifa: :evil:

 

e djeco, smorili ste...

 

slusajte load, nikome ne oprastajte i budite mi veseli.

 

p.s. stalno zaboravim one slike da vam posaljem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni su na vreme shvatili neke stvari i povukli se u legendu. Metallica se sama trudi da sruši svoj spomenik koji su davno radom, istrajnošću, žestinom i kvalitetom podigli.

 

Dokle god Metallica bude objavljivala odlicne albume (a "Load" i "ReLoad" jesu odlicni),ne trebaju da kace gitare o klin.Videcemo kako ce izgledati "St.Anger".

Share this post


Link to post
Share on other sites

jednom rjecju: SJEBATI SU!

 

Mozda...a gde je Megadeth?!? tongue.gif

 

pa jebi ga... oni se bar ne prostituisu po medijima, ne guraju silikone u sise, ne izgledaju k`o linkin park...

 

lemmy, pomiri se s cinjenicom da sami sebe jebu u dupe... od dosade...

 

Kako izgledaju nije ni bitno...znas,ja sam musko pa mi je to potpuno nebitna stvar.Muzika je ono sto je bitno.A kao sto i sama znas,samo neces da priznas,Load i ReLoad su super kvalitetni albumi (samo da te podsetim,headbangovala si uz njih...imam svedoke! biggrin.gifa: ),i iskreno se nadam da cu imati tu cast da u svojim rukama drzima jos koje njihovo novo ostvarenje.Sto blize bude bilo kvalitetu Load-a,to ce moje odusevljenje biti vece,vece,vece... biggrin.gifa: !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oce to od svega a pogotovo od tvojih glupih izjava!

 

Ni sama ne znas sta pises... a tvoje fazone je tako tesko provaliti.

 

ok mala... ako mi nesto vec kazes i ako ti ja na to odgovorim onda nema razloga da skreces s teme, mozes slobodno da me citiras... da bi drugi mogli da skapiraju da ti vise ne znas sta pricas.

ja dobro znam sta pisem, i odredjeni fazoni koje TI nisi skapirala nisu MOJI vec iz Nadrealista. No, nije vise ni bitno.

 

jos jednom ti govorim, ako imas nesto licno protiv mene (a vidim da imas) onda se slobodno javi na pp, pa mi objasni o cemu se radi.

znam mnogo ljudi s yumetala, cak sam neke i licno upoznala i apsolutno ni s kim nisam imala smaranja ovog tipa. ne slazem se s mnogima po pitanju muzike, i nekih drugih stvari, ali to nema veze, jer zato diskusije i forumi i postoje... nisam se ni s kim licno vrijedjala, ali ti me stvarno tjeras da kazem nesto sto ne zelim. uopste ne znam otkud sve ovo... koliko se sjecam, sve je bilo normalno, sjecam se da sam ti cestitala rodjendan itd, a onda si se ti odjednom raspametila trazeci me po temama i lupajuci kojekakva sranja. meni stvarno nije jasno ZASTO i zbog cega. Ne poznajem te licno, i ne poznajem mnoge s yumetala ali opet ne vrijedjam se ni s kim, niti imam razloga za to.

ako imas neku fobiju od plavusa onda shvatam tvoj problem jer nisi jedina, ali u tom slucaju me bar zaobidji.

zao mi je sto i drugi moraju ovo da citaju, ali ovo sam morala da kazem posto ti vec neces da mi objasnis sta je u pitanju.

molim moderatore da mi ne obrisu ovaj post.

 

veliki pozdrav imas od mene, u svakom slucaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jednom rjecju: SJEBATI SU!

 

Mozda...a gde je Megadeth?!? tongue.gif

 

pa jebi ga... oni se bar ne prostituisu po medijima, ne guraju silikone u sise, ne izgledaju k`o linkin park...

 

lemmy, pomiri se s cinjenicom da sami sebe jebu u dupe... od dosade...

 

Kako izgledaju nije ni bitno...znas,ja sam musko pa mi je to potpuno nebitna stvar.Muzika je ono sto je bitno.A kao sto i sama znas,samo neces da priznas,Load i ReLoad su super kvalitetni albumi (samo da te podsetim,headbangovala si uz njih...imam svedoke! biggrin.gifa: ),i iskreno se nadam da cu imati tu cast da u svojim rukama drzima jos koje njihovo novo ostvarenje.Sto blize bude bilo kvalitetu Load-a,to ce moje odusevljenje biti vece,vece,vece... biggrin.gifa: !!!

 

ok lemmy... vidjecemo... najvise bi voljela kad bi novi album zvucao kao neki od prije deset i vise godina... ali, obzirom na sve... tesko da hoce.

pa moze shakira da uzme gitaru kao u onom njenom spotu (zaboravih ime pjesme) ali jebi ga... daleko je to od rock `n` rolla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok mala... ako mi nesto vec kazes i ako ti ja na to odgovorim onda nema razloga da skreces s teme, mozes slobodno da me citiras... da bi drugi mogli da skapiraju da ti vise ne znas sta pricas.

ja dobro znam sta pisem, i odredjeni fazoni koje TI nisi skapirala nisu MOJI vec iz Nadrealista. No, nije vise ni bitno.

 

jos jednom ti govorim, ako imas nesto licno protiv mene (a vidim da imas) onda se slobodno javi na pp, pa mi objasni o cemu se radi.

znam mnogo ljudi s yumetala, cak sam neke i licno upoznala i apsolutno ni s kim nisam imala smaranja ovog tipa. ne slazem se s mnogima po pitanju muzike, i nekih drugih stvari, ali to nema veze, jer zato diskusije i forumi i postoje... nisam se ni s kim licno vrijedjala, ali ti me stvarno tjeras da kazem nesto sto ne zelim. uopste ne znam otkud sve ovo... koliko se sjecam, sve je bilo normalno, sjecam se da sam ti cestitala rodjendan itd, a onda si se ti odjednom raspametila trazeci me po temama i lupajuci kojekakva sranja. meni stvarno nije jasno ZASTO i zbog cega. Ne poznajem te licno, i ne poznajem mnoge s yumetala ali opet ne vrijedjam se ni s kim, niti imam razloga za to.

ako imas neku fobiju od plavusa onda shvatam tvoj problem jer nisi jedina, ali u tom slucaju me bar zaobidji.

zao mi je sto i drugi moraju ovo da citaju, ali ovo sam morala da kazem posto ti vec neces da mi objasnis sta je u pitanju.

molim moderatore da mi ne obrisu ovaj post.

 

veliki pozdrav imas od mene, u svakom slucaju.

 

Ti si nekome nasla govoriti oko skretanja sa tema. smile.gif

 

I ko je rekao da ja imam nesto licno protiv tebe?!?

Kako si se samo raspisala, pa dobro je barem si se malo potrudila...

 

Nemam sada vremena da ti odgovaram na ova tvoja sranja, ali ako hoces mozes me doci posetiti pa cemo NAS dve sve ovo lepo resiti!

 

Hail!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma metallica rulez...bili su veilki bend i uvek su imali dobre pesme...cak i load i reload koji su relativno losi albumi imaju po par dobrih pesama (Unforgiven II , Till it sleeps etc.)

Samo neka ovo nova bude heavy/thrash i bice super...

 

 

jer tacno da ce imati pesmu sa Ja rule-om??????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Load i ReLoad relativno losi albumi?!?Niko od vas pljuvaca nije izneo ni jedan jedini konkretan argument glede ovih albuma sem :"Prodali su se,to vise ne zvuci na staru Metallicu!".Zar su to argumenti?!?Bas bi voleo da iznesete argumente po kojima su ova dva albuma losa.I to konkretne,a ne mlacenje u slamu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljubitelji load-a i reload-a, i slicnih kreativnih padova i neuspjeha razocaracete se sa St. Anger jer ce biti tvrdji, zesci, i nalik prvim albumima stare, prave Metallice!!! Hail old days :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

 

...samo da bude tako... :| :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Load i ReLoad relativno losi albumi?!?Niko od vas pljuvaca nije izneo ni jedan jedini konkretan argument glede ovih albuma sem :"Prodali su se,to vise ne zvuci na staru Metallicu!".Zar su to argumenti?!?Bas bi voleo da iznesete argumente po kojima su ova dva albuma losa.I to konkretne,a ne mlacenje u slamu.

 

Za mene to uopste nisu losi albumi i nemam ja nista protiv njih, vec jednostavno mi je mnogo draza ona stara ,,metallica,, sa starim principima...a sto se muzike tice, pesme sa load-a i reload-a su lepe ali mekane... :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljubitelji load-a i reload-a, i slicnih kreativnih padova i neuspjeha razocaracete se sa St. Anger jer ce biti tvrdji, zesci, i nalik prvim albumima stare, prave Metallice!!! Hail old days :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:

 

...samo da bude tako... :| :|

 

:roll: sacekajmo Jun ohmy.gifsmile.gifsmile.gif .............

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...