Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

 

И, да, Војинко, јел ће да учлањење за Фрејед Ендс оф Србија да буде за џ ил за паре? :pivopije:

 

 

 

Ideja je da sto vise ljudi postanu clanovi centrale u HQ u S.Franciscu. Ako nama bude trebala neka lova za sitne potrepstine, za to cemo se pokrpiti nekako.

Edited by vojinko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš gledam novi DVD i jebiga...ne može od babe devojka. Sporo je izmontiran, ništa posebno produciran, pristojno odsviran, nekoliko bespotrebnih pesama ("Fuel", "Harvester of Sorrow", "Fade To Black" (dobra izvedba inače), "Stone Cold Crazy"...) ali više imam utisak da gledam neki lepo upeglan i sređen tv snimak, a ne oficijalni DVD. A moguće i da sam prezasićen sa livemet snimcima i DVD bootlezima, pa nema nekog uzbuđenja, ni iznenađenja. Sem na torrents.ru imate ga i na zamundi. E, da sviraju "Dyers Eve", barem nešto :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je li to ono kad pita Larsa kakav to menadzment imaju kad nijesu kao prvi singl izabrali Cyanide? Ako jeste,odavno je to.

aham, to je taj interviju....

malo pre sam otvorio Bruceovu home stranu pa je pri vrhu stajao taj intervju, pomislio sam da je novijeg datuma...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  једва чекам онај из мексика, биће диспоузбл хироуз. иначе, да, у ниму је била безвезе сетлиста, мислим не схватите ме погрешно, али сам гледао доста снимака новијег датума на којима има ових песама, па су ми досадиле мало, могли су бар на ДВД-у неке нафталинке  

Edited by friend of misery

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš gledam novi DVD i jebiga...ne može od babe devojka. Sporo je izmontiran, ništa posebno produciran, pristojno odsviran, nekoliko bespotrebnih pesama ("Fuel", "Harvester of Sorrow", "Fade To Black" (dobra izvedba inače), "Stone Cold Crazy"...) ali više imam utisak da gledam neki lepo upeglan i sređen tv snimak, a ne oficijalni DVD. A moguće i da sam prezasićen sa livemet snimcima i DVD bootlezima, pa nema nekog uzbuđenja, ni iznenađenja. Sem na torrents.ru imate ga i na zamundi. E, da sviraju "Dyers Eve", barem nešto :).

 

Moje misljenje je na tragu tvog, iako nisam gledao DVD u celini, ali donekle (ponavljam donekle) se slazem. Ne lozim se nesto preterano na bilo sta sto su izbacili u oblasti videa jos od S&M perioda. Nije bas da je od babe devojka, jer i dalje zvuce 'mamojeb' uzivo (bez obzira na spusteni stim) ali sto kazes, verujem da se stice utisak o vrhunski produciranom TV snimku. Samo jedno pitanje - na torrents.ru postoji TV rip ovog koncerta, ali ne i oficijalni DVD, ili ja nisam dobro trazio? Bilo kako bilo, uvek mi je mnooooooogo zanimljivije da trazim kvalitetne snimke iz starijeg perioda nego ovo novo gde uvek znamo sa cime ce da pocne, sa cime da se zavrsi, itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš gledam novi DVD i jebiga...ne može od babe devojka. Sporo je izmontiran, ništa posebno produciran, pristojno odsviran, nekoliko bespotrebnih pesama ("Fuel", "Harvester of Sorrow", "Fade To Black" (dobra izvedba inače), "Stone Cold Crazy"...) ali više imam utisak da gledam neki lepo upeglan i sređen tv snimak, a ne oficijalni DVD. A moguće i da sam prezasićen sa livemet snimcima i DVD bootlezima, pa nema nekog uzbuđenja, ni iznenađenja. Sem na torrents.ru imate ga i na zamundi. E, da sviraju "Dyers Eve", barem nešto :).

 

Da li je u skladu sa pravilima foruma da mogu da se okace liste butlega radi razmene, ili to mora u neku drugu temu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  једва чекам онај из мексика, биће диспоузбл хироуз. иначе, да, у ниму је била безвезе сетлиста, мислим не схватите ме погрешно, али сам гледао доста снимака новијег датума на којима има ових песама, па су ми досадиле мало, могли су бар на ДВД-у неке нафталинке  

 

Video sam snimak herouza, nekako mi tromo zvuči, fali energija...sve to lepo izgleda, bina, ljudi, haos, ali fali dinamike...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Па, то... Сад не можемо много више од њих да очекујемо, а и реално, фали ми онај стари Џејмсов глас, онај крештави, док је још Клиф био жив..... Ево, ово

 

Edited by friend of misery

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, то... Сад не можемо много више од њих да очекујемо, а и реално, фали ми онај стари Џејмсов глас, онај крештави, док је још Клиф био жив..... Ево, ово

 

 

Pa naravno da ne mozemo, sta je taj sve covek prosao u zivotu, alkoholizam i ostale zajebancije, dobro je sto jos ima takvu energiju kakvu ima na nastupima, a ne da ima tikove ko Ozzy, a glas pa ono, nakon preko 2000 koncerata ne moze ni da zvuci kao pre 20 i kusur godina.Ali eto po meni je Ride The Lightning odlicno odsvirana :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa šta treba da kažu Brajan Džonson ili Mik Džeger, obojica sprcali po 60 godina a i dalje trče ko pavijani po bini...

 

Što se Metalike tiče, što napisa friend of misery, i meni sve nekako zvuči usporeno, svirci fali oštrina. Da li njih sustiglo vreme ili ne, pesme u svakom slučaju ne bi trebale da gube na intenzitetu, što je ovde slučaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...