Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Ajde da je ne prenosimo.

 

Ajde da umesto toga javim nesto sto ce zanimati neke forumase. Prvi ZIVI sastanak kluba "Frayed Ends of Serbia" zakazujemo za 23. januar, to je subota, u Beogradu. Vreme ce biti oko 17h u nekom kaficu-pivnici u gradu. Svi su dobrodosli!

 

A sto se tice majica, stvar stoji ovako. Majice nisu gotove i umesto njih postoje spremni fajlovi i film sa kojih se pusta sito stampa. Mi smo u prethodnih mesec i po dana imali velike probleme sa stamparijama i zato nisam ovde nista ni objavljivao dok ne bude gotovo ili se vec nesto ne resi. Obzirom da je kljucna rec na koju nailazi bilo ko ko u ovoj zemlji hoce da zavrsi bilo sta, PROBLEM, tako je bilo i sad. Puno problema, jos vise nerviranja i krajnji efekat nula. Nema svrhe da prepricavam sve i time vam oduzimam vreme. Takodje nije bilo svrhe i da prihvatim BOFL kvalitet koji mi je nudjen i da onda vama prodajem muda za bubrege da jedino tako moze, jer je ono sto je meni dato kao odstampana majica ispod svakog minimuma kvaliteta, da ne kazem SRAMOTA.

Zato apelujem na sve koji imaju dobru volju i neke veze u stamparskom svetu da me kontaktiraju kako bismo ovo konacno zavrsili. Verujte da je meni bilo najmanje prijatno da po 500-ti put pomeram sastanak da bih imao gotove majice za raspodelu, ali juce je (treci po redu) stampar koga sam kontaktirao bio i poslednji koji je hteo da za velike pare naplati ocajnu uslugu, i zato ce se sastanak odrzati u tom terminu bez obzira na majice, a ako neko pokaze dobru volju da nam pomogne mozda ipak to dotad bude gotovo.

 

We'll never stop, we'll never quit 'cause YOU're Metallica!

Share this post


Link to post
Share on other sites

gde vi zivite narode? pa kakav ocete kvalitet majce da bude? kao onaj sto metallica radi ? :)) hahahaha

 

pa ovde najbolje sto mozete da dobijete je felix varijanta... ali on radi 100 majca minimum ... tako da to vam je to... ili da probate preko vizio shop-a , oni mogu da vam odstampaju 1 . majcu pa vi vidite dal ste zadovoljni ili ne , jer nemate mnogo da izgubite cini mi se da je oko 700-800rsd da vam urade majcu ... pa tako ... eto to vam je sto vam je .

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

gde vi zivite narode? pa kakav ocete kvalitet majce da bude? kao onaj sto metallica radi ? :)) hahahaha

 

pa ovde najbolje sto mozete da dobijete je felix varijanta... ali on radi 100 majca minimum ... tako da to vam je to... ili da probate preko vizio shop-a , oni mogu da vam odstampaju 1 . majcu pa vi vidite dal ste zadovoljni ili ne , jer nemate mnogo da izgubite cini mi se da je oko 700-800rsd da vam urade majcu ... pa tako ... eto to vam je sto vam je .

 

:)

 

Ne razumem stav koji izbija iz tvog pitanja. Zelim(o) pristojan kvalitet majice koji kod ljudi koji ih vide nece izazivati podsmeh, i nista vise od toga. Zato sto se drzi tako nizak standard u svim stvarima koji se proizvode u Srbiji, zato nam je i tako kako nam je. Da si video odstampan primerak te prve koju sam dobio 'na uvid' verujem da bi i sam plakao od muke.

Svejedno, hvala na predlogu za Vizio Shop. Videcemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da Sinan kicks ass...bio sam pjan,pa se nisam lepo izrazio,sama konstrukcija recenice moze nekoga navesti na nesto drugo,ali juzni vetar je najhevi.

Sto se tice majica,Vizio shop zaista radi odlican posao.Kvalitet majica je vrhunski (fruit of the loom) a stampa zaista odlicna.E sada,koliko bi to vama bilo isplativo je druga prica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ih nedavno cimao za još jednu turu naših, ako bi ponovo radili al' na malo veći broj. I rekli su da na 50 kom daju popust nekih 10%, dakle nekih 790din-10% po majici. Malo su skupi ali odrade kako valja. Sigurno može negde i jeftinije, a približno kvalitetno.

Edited by Nixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pojavio se na privatnim torrentima i BluRay 720P iz Nimesa, pa potrazite, vredi...

 

Ja to ne nadjoh nigde. Neki link mozda? Inace, iz MetClub-a informacija za zvanicno izdanje Nimes-a je da ce biti tek posle Nove godine nabavljiv. Ne znam koja je to BluRay verzija. Upravo gledam Mexico, ovaj novi. I do njega se tesko stize preko torrent-a.

Edited by vojinko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne stigoh skinuti mexico,jel vredan truda,ja skoro svaki dan slusam ovaj nova rock 2009 na kome bejah i totalno je :wub:

 

Bio si na NovaRock-u??? Pa covece ja bio u 1. redu! Daj da razmenimo materijale, ako imas nesto fotke audio video bilo sta. Ja imam dosta :)

Mexico je dobar, bolji je drugi DVD od prvog. Ja zasad imam DiVX ripove koji ubijaju kako je dobar kvalitet.

 

5013_105992973048_780178048_1935083_4766356_n.jpg

Edited by vojinko

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam ja iz meksika mp3 ako nekome treba.. a vama dvojici zavidim samo tako :P

 

Nemoj da zavidis, to ne valja ;) Salim se naravno, kad bi prijatelju znao koliki pakao (doslovce) sam ja prosao da stignem do tog pickovca od Nickelsdorfa, vize itd. mogu knjigu o tome da napisem. Ali, trud se isplatio, evo jednog od dokaza (slikano bez zoom-a):

 

5013_105983833048_780178048_1934963_5707596_n.jpg

 

Inace na trzalici gore beloj sto sam uvatio pise "Mexico 2009" :) Ovaj koncert je bio par nedelja posle, i znao sam da ce biti raritet :D

A sto se tice Mexica, torenti vrve od pogresnih verzija, tj. od ripova sa DVD-a ili od snimaka sa LiveMetallica, jedini pravi audio snimak treba da bude rip sa AUDIO CD-ova koji se prodaju uz DVD. Tu ima ukupno 19 stvari, poslednja na prvom disku je Unforgiven a prva na drugom je All Nightmare Long.

Edited by vojinko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...