Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Da li mozda neko ima linkove za Live in Nimes (bilo bi pozeljno megaupload kao i lep snimak), ali da ukljucuje sve pesme (i Dyes Eve i Motorbreath)? Svugde nalazim bez tih pesama...

Inace DVD je izasao jos novembra prosle godine, valjda ima za download...

 

Zahvaljujem!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.internettravel.rs/ tu imash sve. Ivan Moric je iz Beograda i njegov mobilni ti je pored fixnog.

 

Za putovanje - bilo kako bilo, Pesta ili Zagreb, ali dosao je i taj svecani trenutak da objavim datum sastanka fan kluba "Frayed Ends of Serbia" u Beogradu.

Sastanak ce biti u subotu 23. januara u 17h u kaficu "SIMBOL" koji se nalazi u Nusicevoj ulici br. 2 (kad se dolazi sa Terazija - prvi pre Grineta, onog manjeg, starog).

Na sastanku ce biti reci, izmedju ostalog, i o: 1) zvanicnom sajtu koji smo upravo zavrsili, 2) koncertima (Zagreb, Pesta) - ko kako ide, uslovi itd. 3) raspodela majica o kojima je i ovde bilo reci, i ostale stvari, naravno: audio/video kolekcije clanova, clanstvo u MetClubu, razmena materijala...

Svi su naravno dobrodosli. Koga god zanimaju detalji ili da potvrdi dolazak, neka mi posalje PM, ili na mail, [email protected]

To je to, uskoro sajt krece sa radom, forum... puno noviteta! :)

 

'Tallica 4life!

Edited by vojinko
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za putovanje - bilo kako bilo, Pesta ili Zagreb, ali dosao je i taj svecani trenutak da objavim datum sastanka fan kluba "Frayed Ends of Serbia" u Beogradu.

Sastanak ce biti u subotu 23. januara u 17h u kaficu "SIMBOL" koji se nalazi u Nusicevoj ulici br. 2 (kad se dolazi sa Terazija - prvi pre Grineta, onog manjeg, starog).

Na sastanku ce biti reci, izmedju ostalog, i o: 1) zvanicnom sajtu koji smo upravo zavrsili, 2) koncertima (Zagreb, Pesta) - ko kako ide, uslovi itd. 3) raspodela majica o kojima je i ovde bilo reci, i ostale stvari, naravno: audio/video kolekcije clanova, clanstvo u MetClubu, razmena materijala...

Svi su naravno dobrodosli. Koga god zanimaju detalji ili da potvrdi dolazak, neka mi posalje PM, ili na mail, [email protected]

To je to, uskoro sajt krece sa radom, forum... puno noviteta! :)

 

'Tallica 4life!

 

Ajmo ljudi krenuo sajt! Svi prilozi i predlozi su dobrodosli.

www.frayedendsofserbia.com

Forum, vase fotke sa koncerata, ostali nacini da se pridonese... ;)

Trazili ste - dobili PRAVI sajt a NE "ono FB sranje" kako neko ovde rece :)

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za putovanje - bilo kako bilo, Pesta ili Zagreb, ali dosao je i taj svecani trenutak da objavim datum sastanka fan kluba "Frayed Ends of Serbia" u Beogradu.

Sastanak ce biti u subotu 23. januara u 17h u kaficu "SIMBOL" koji se nalazi u Nusicevoj ulici br. 2 (kad se dolazi sa Terazija - prvi pre Grineta, onog manjeg, starog).

Na sastanku ce biti reci, izmedju ostalog, i o: 1) zvanicnom sajtu koji smo upravo zavrsili, 2) koncertima (Zagreb, Pesta) - ko kako ide, uslovi itd. 3) raspodela majica o kojima je i ovde bilo reci, i ostale stvari, naravno: audio/video kolekcije clanova, clanstvo u MetClubu, razmena materijala...

Svi su naravno dobrodosli. Koga god zanimaju detalji ili da potvrdi dolazak, neka mi posalje PM, ili na mail, [email protected]

To je to, uskoro sajt krece sa radom, forum... puno noviteta! :)

 

'Tallica 4life!

 

Prvi sastanak Kluba odrzan je juce, u prisustvu 4 clana osnivaca i 2 (DVA) nova clana.

Zbog izuzetnog velikog odziva ljudi i konkretne pomoci koju smo dobili u pripremi ovog projekta, Klub ubuduce nece odrzavati prave, "zive" sastanke, vec ce se sve svoditi na forum, sajt i FB grupu.

Naravno da ne mogu vaziti isti arsini za nekog ko je iz Nisa ili Subotice kad je u pitanju dolazak na sastanak, i za nekog ko je iz Beograda (a upravo odavde nam se i javilo dosta ljudi). Ja sam u ovoj neprofitnoj prici vec godinama i dobro znam koliko je cimanje platiti put do BG i nazad, organizovati sve i uklopiti, tako da u vezi ljudi koji su van BG nemam apsolutno nikakvu zamerku, a ovi drugi ce se vec sami prepoznati. Nije problem ne doci, problem je obecati, a zatim ispaliti, iz "neodloznih razloga". "Brate, u frci sam", recenica je koju najcesce mozete cuti kod nas na svakom koraku.

Ostaje samo nejasno kako sve nacije koje su registrovane kod MetClub-a i imaju svoje sajtove (ne preterano bogati Portugalci, ili asocijalni Norvezani) mogu da se organizuju za jedan sastanak u mesec ili dva, samo mi Srbi uvek imamo sa tim neke probleme.

Naravno ljudi koji su porucili majice dobice ih, sve kako je prethodno dogovoreno, a za nacin preuzimanja cemo lako videti.

Posle ovoga, bez ikakve ljutnje, mi nastavljamo dalje sa radom, a jucerasnji sastanak cemo nazvati "Osnivackom skupstinom" i to je to.

 

'Tallica 4 life!

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate, ruzne su te bele majice, al zaista. icon_smile.png

 

 

Nista licno, ali upade mi odmah u oci tvoj potpis. Kad su takve stvari u pitanju, logika nalaze da o tome apsolutno NE vredi raspravljati.

ps. ne verujem da bi crne majice sa drugim dizajnom privolele neke ljude da se angazuju oko Kluba i dodju na sastanak. indikativno da i 5 dana posle sastanka niko ovde nije nista postovao?

Edited by vojinko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je to lepo i za pohvalu što ste se iscimali ali... Ajd' dizajn, raspravljali smo oko toga, da ne pominjem ponovo, mislio sam da će biti veći i na crnoj, ali bez namere da uvredim ikog, na beloj izgleda k'o za decu ometenu u razvoju.

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma, ne govorim ja da zbog toga niko nije dosao. bez ikakve uvrede, takvi su beogradjani, sve ih mrzi. icon_smile.png mislim da oficijelni club treba da ima majice koje paraju oci a i sajt, takodje.

 

 

Za ovo prvo, u pravu si i tu lezi odgovor i za ovo drugo. 2 nedelje (15 dana) je bio otvoren konkurs za dizajn, a onda su se javili razni "pametnjakovici" i "profesionalni graficki dizajneri" da pljuju ono sto je uradjeno. Licno mislim da nas narod nikad nece prestati da pati od tog sindroma negativnog rasudjivanja i kritike bez ikakvog ulozenog rada, da ne pominjem pojedince. Imbecilno je da najveci metal bend na svetu nema pristojnu organizovanu podrsku od metalaca u ovoj zemlji. Ja sam prvi iz BG pa opet imam energije i dobre volje da i pored posla koji radim nesto poradim po ovom pitanju. Ukratko: sramota. 2 coveka na sastanku, to je slika nase situacije.

Chaos, imas li konkretno nekog ko se bavi grafickim dizajnom?

 

Sve je to lepo i za pohvalu što ste se iscimali ali... Ajd' dizajn, raspravljali smo oko toga, da ne pominjem ponovo, mislio sam da će biti veći i na crnoj, ali bez namere da uvredim ikog, na beloj izgleda k'o za decu ometenu u razvoju.

 

 

Nixx, kad citam komentare poput tvog, na trenutak izgubim zelju da se bavim bilo kakvom akcijom za MetClub. Ali na svu srecu to me brzo prodje. Kad kazes "da ne pominjem ponovo" i onda opet nastavis, a o tome je bila prica pre par strana, onda stvarno ne moras da nas hvalis "sto smo se iscimali". Sasvim iskreno i bez ljutnje, neka hvala, ne treba.

Ja bi svejedno iskoristio priliku da se zahvalim svima koji su nam u prethodnim nedeljama pruzili konkretnu, prakticnu ali ii ljudsku podrsku (Subotica, Nis, Novi Sad itd). Oni znaju ko su.

Edited by vojinko
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice postovanja, glupo mi je da nesto pricam kad prvi nisam bio na sastanku,mada sam opravdao izostanak...

Bele majice? Pa sta, samo neka krene, bice jednog dana raritet.

A sto se tice truda, ja spadam u onu komformisticku vecinu, neka, uradice to vec neko...

Mada, ikreno se nadam da cu na sledeci sastanak uspeti da dodjem. Toliko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice postovanja, glupo mi je da nesto pricam kad prvi nisam bio na sastanku,mada sam opravdao izostanak...

Bele majice? Pa sta, samo neka krene, bice jednog dana raritet.

A sto se tice truda, ja spadam u onu komformisticku vecinu, neka, uradice to vec neko...

Mada, ikreno se nadam da cu na sledeci sastanak uspeti da dodjem. Toliko

 

Posteno.

 

Ima li neko link za audio verziju novog live albuma?

 

Mexico, Nimes...??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za ovo prvo, u pravu si i tu lezi odgovor i za ovo drugo. 2 nedelje (15 dana) je bio otvoren konkurs za dizajn, a onda su se javili razni "pametnjakovici" i "profesionalni graficki dizajneri" da pljuju ono sto je uradjeno. Licno mislim da nas narod nikad nece prestati da pati od tog sindroma negativnog rasudjivanja i kritike bez ikakvog ulozenog rada, da ne pominjem pojedince. Imbecilno je da najveci metal bend na svetu nema pristojnu organizovanu podrsku od metalaca u ovoj zemlji. Ja sam prvi iz BG pa opet imam energije i dobre volje da i pored posla koji radim nesto poradim po ovom pitanju. Ukratko: sramota. 2 coveka na sastanku, to je slika nase situacije.

 

Ima istine u tome sto pricas,ali sa druge strane zar neko mora u nesto biti obavezno ukljucen da bi dao svoj sud o tome?Ako cemo tom logikom,prosecan covek nema pravo da govori o 99% stvari koje ga okruzuju.Dakle,ako ja mislim da nasa vlada ocajno radi svoj posao nemam prava nista reci o tome posto nisam ukljucen u to,ako nasa fudbalska reprezentacija igra lose ja je ne smem opljuvati posto se ne bavim profesionalno fudbalom...to nema veze sa zivotom.Ti si postavio svoju stvar,sasvim je normalno da dobijes i reakcije.Ja takodjer mislim da je taj logotip uzasan,i sta sada?Ne smem iskazati svoje misljenje zato sto se nisam prijavio na tamo neki konkurs?Sa sto vecim brojem misljenja mozes doci do sto boljeg resenja.

Sto se tice tog nekoga okupa i tvoje rezigniranosti,mozda bi i bilo vece interesovanje da je tvoj pristup ljudima malo normalniji.A ne da na kritike (opravdane inace),svakome ko ih je izneo odgovaras sa pogrdim izrazima kao sto su "pametnjakovic" i sl.

A ovo sto rece na kraju,kako je imbecilno da najveci metal bend na planeti nema organizovanu podrsku metalaca u Srbiji,sramota,slika nase situacije...to zvuci smesno.Bez uvrede.Lepo je sve to sto pokusavate uraditi,samo napred ako vama to cini zadovoljstvo...ali od toga praviti toliku frku,ko da je opstanak drzave u pitanju...Metallica nema fan club u Srbiji,mos'misliti,jaka stvar.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima istine u tome sto pricas,ali sa druge strane zar neko mora u nesto biti obavezno ukljucen da bi dao svoj sud o tome?Ako cemo tom logikom,prosecan covek nema pravo da govori o 99% stvari koje ga okruzuju.Dakle,ako ja mislim da nasa vlada ocajno radi svoj posao nemam prava nista reci o tome posto nisam ukljucen u to,ako nasa fudbalska reprezentacija igra lose ja je ne smem opljuvati posto se ne bavim profesionalno fudbalom...to nema veze sa zivotom.Ti si postavio svoju stvar,sasvim je normalno da dobijes i reakcije.Ja takodjer mislim da je taj logotip uzasan,i sta sada?Ne smem iskazati svoje misljenje zato sto se nisam prijavio na tamo neki konkurs?Sa sto vecim brojem misljenja mozes doci do sto boljeg resenja.

Sto se tice tog nekoga okupa i tvoje rezigniranosti,mozda bi i bilo vece interesovanje da je tvoj pristup ljudima malo normalniji.A ne da na kritike (opravdane inace),svakome ko ih je izneo odgovaras sa pogrdim izrazima kao sto su "pametnjakovic" i sl.

A ovo sto rece na kraju,kako je imbecilno da najveci metal bend na planeti nema organizovanu podrsku metalaca u Srbiji,sramota,slika nase situacije...to zvuci smesno.Bez uvrede.Lepo je sve to sto pokusavate uraditi,samo napred ako vama to cini zadovoljstvo...ali od toga praviti toliku frku,ko da je opstanak drzave u pitanju...Metallica nema fan club u Srbiji,mos'misliti,jaka stvar.

 

Vidi, hvala ti (bez ikakve ironije) na vremenu koje si odvojio da ovo napises, i na prostoru i dobroj volji koje ustupate svima da kazu svoje misljenje.

Sa druge strane, sve sto ti smatras 'smesnim' i kazes da 'nema veze sa zivotom', 'jaka stvar' itd. to se toliko sustinski razlikuje od svega sto ja ovde govorim, da je dibidus beskorisno da dalje polemisemo na tu temu. To su dva nacina misljenja i rezonovanja suprotna za 180 stepeni i mi se uopste ne razumemo. Zato ne bih dalje nista o tome, osim za ovo sto se licno odnosi na mene - "da je moj pristup ljudima malo normalniji". Uzmi ako te ne mrzi pogledaj prve moje postove kad smo kretali u celu ovu Club pricu i probaj da u njima nadjes gram negativnosti. Ako uspes, vodim te na pivo da pijes celo vece na moj racun :pivopije: Nemam nista protiv drugacijeg misljenja, naprotiv, ali ne volim kad je zasnovano na lenjosti, mrzovolji i bez ikakvog kreativnog doprinosa, a pritom obezvredjuje tudj rad. Ali kao sto rekoh nema svrhe o tome dalje... Ostacemo udobno ispred svojih ekrana u sobama razmenjujuci linkove, mozda diskove i misljenja o bendovima, neko ce se baviti fudbalom, neko sudbinom drzave, a mi Metallicom. Nikakav problem. Sva sreca pa se ipak naslo par ljudi koji su "na nasoj talasnoj duzini".

ps. i da, za kraj ispravka: Metallica ima fan club u Srbiji.

Edited by vojinko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...