Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Uzmi ako te ne mrzi pogledaj prve moje postove kad smo kretali u celu ovu Club pricu i probaj da u njima nadjes gram negativnosti. Ako uspes, vodim te na pivo da pijes celo vece na moj racun :pivopije:

 

Nema potrebe za potragom,niti za cascavanjem.Eto ti jedan iznad.Svaki negativan komentar ti uzimas kao da ti je najmilijeg neko ubio,i pocinjes sa prozivanjem.Cinjenica.E sada,sto ti ne mozes prihvatiti negativnu kritiku je iskljucivo tvoj problem.

 

Nemam nista protiv drugacijeg misljenja, naprotiv, ali ne volim kad je zasnovano na lenjosti, mrzovolji i bez ikakvog kreativnog doprinosa, a pritom obezvredjuje tudj rad.

 

Ne,ti imas nesto protiv drugacijeg misljenja,bas zbog toga tako i odgovaras.Jer ovde su vecina misljenja samo misljenja,zasnovana na onome sto ljudi vide,a ne na onome o cemu ti pricas.A ja ne vidim nista lose u obezvredjivanju tudjeg rada,ako je on los.To samo moze pomoci onome na koga se odnosi.

No,nebitno...primetih samo da si malcice preozbiljno shvatio sve ovo,i da sve previse uzimas K srcu.Nema potrebe za nekom daljom diskusijom.Zelim vam uspeh u radu i sve najbolje.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema potrebe za potragom,niti za cascavanjem.Eto ti jedan iznad.Svaki negativan komentar ti uzimas kao da ti je najmilijeg neko ubio,i pocinjes sa prozivanjem.Cinjenica.E sada,sto ti ne mozes prihvatiti negativnu kritiku je iskljucivo tvoj problem.

 

 

 

Ne,ti imas nesto protiv drugacijeg misljenja,bas zbog toga tako i odgovaras.Jer ovde su vecina misljenja samo misljenja,zasnovana na onome sto ljudi vide,a ne na onome o cemu ti pricas.A ja ne vidim nista lose u obezvredjivanju tudjeg rada,ako je on los.To samo moze pomoci onome na koga se odnosi.

No,nebitno...primetih samo da si malcice preozbiljno shvatio sve ovo,i da sve previse uzimas K srcu.Nema potrebe za nekom daljom diskusijom.Zelim vam uspeh u radu i sve najbolje.

 

Kao sto rekoh, ne razumemo se. Hvala, i tebi sve najbolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

sto mi post izbrisan, sta je ovo???

 

ponovicu, ako su te majice crne sa zelenim, koliko ja vidim izgledaju do jaja, super je kombo boja, i ako ima ja bi uzeo jednu,

 

drugo, premestite temu na heavy metal

 

trece, vratio sam se :)

 

cetvrto, OKRECITE BEOGRAAAAAAAD !!!

 

jos nesto, sa zakasnjenjem, srecan ti rodjendan cliff !!!

 

ako citas, javi se :)

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto mi post izbrisan, sta je ovo???

 

ponovicu, ako su te majice crne sa zelenim, koliko ja vidim izgledaju do jaja, super je kombo boja, i ako ima ja bi uzeo jednu,

 

drugo, premestite temu na heavy metal

 

trece, vratio sam se :)

 

cetvrto, OKRECITE BEOGRAAAAAAAD !!!

 

jos nesto, sa zakasnjenjem, srecan ti rodjendan cliff !!!

 

ako citas, javi se :)

 

Nisu te crne sa zelenim, to su MetClub-erske, americke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metallica nastupa u Izraelu, fak jea  :rockdevil:

 

According to Metal Israel, a number of METALLICA fans in Israel have vowed to boycott the band's May 22 appearance at Ramat Gan stadium in Tel Aviv after the concert's promoter, Marcel Avram, announced that he would charge no less than 600 shekel (around $159 based on the current exchange rate) for the cheapest seats, with the floor seats costing double that amount. A Facebook page has been launched in an effort to bring attention to this issue and over 540 fans have reportedly already "committed" to boycotting the show.

 

According to Metal Israel, "the initiators of the boycott state that METALLICA tickets do not cost nearly as much as this in the rest of the world and assert that the promoter is trying to take advantage of loyal METALLICA fans. They propose that tickets should cost from 300 to 600 shekel, depending on the quality of seat — prices that are still high for the Israeli metal scene (international bands come to Israel all the time and tickets generally run in the 175-250 range)."

 

This will be METALLICA's third visit to Israel; they appeared at the Amphi Park in Rishon Letzion in 1999 and Tel Aviv's Yarkon Park six years earlier.

 

:haha: :haha: :haha: Jevreji. :haha: :haha: :haha:

 

Ali, salu na stranu, stvarno deru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...